10 gü

Açık (mini etek, dekolte) Giyinen Bir Kadına Baktığımda O Kadın bana bakma önüne bak diyebilirmi?

Gizli Üye
Kadınlar sizden anlayış bekliyorum lütfen kaba kaba konuşmayın...
düşününki ben taxim meydanda dolaşıyorum ve açık giyinmiş (açıktan kastım bu arada abartı açıklıktan mini etek, dekolte flan yani) kadın beni görüyor ve bana bakamazsın, önüne bak, sapık, azgın, abaza diyor ya da demiyor baktığım için ufaktan kızıyor bakma diyor yani şimdi bu kadın haklımı/haksızmı şahsen benim için haksız biz erkekler kadınlardan hoşlanıyoruz fiziği çok güzel kadın görünce doğal olarak bakıyoruz kimisi abartıyor tabi ama şu var o kadın heryerini açmış bana bakın diyor resmen bakın meme bakın götüme der gibi dolaşıyor yani düşünsenize aslanın önünden ceylan kıvırta kıvırta geçiyor o aslanın bakmama gibi bir şansı var mı yok çünkü doğasında onu yemek var aynı şekil bizde de geçerli yani ben o kadına bakınca suçlu nasıl olurum ki evet bakmamam lazım ama açmış biliyor erkekleri şehvetlendiricek bu durum ama açıyor işte... neyse ne uzattım siz ne düşünüyorsunuz
Açık (mini etek, dekolte) Giyinen Bir Kadına Baktığımda O Kadın bana bakma önüne bak diyebilirmi?
5
3
Görüşünü yaz