Niye bizi herkes hor görüyorlar hiç sevilmiyoruz neden?

Gizli Üye
Üvey babamın yanında " bizi ezdiler üzdüler" dedik. Başkasının dedikodusunu yaptık. Adam bizi hor görüyor aç bırakıyor başkaları mutlu olsun istiyor. Kadın akrabasını çok seviyor ona para yolluyor bizim hasta olmamızı istiyor. Annem aç kaldık demiş eskiden ondan mı? Dedikodu yaptık diye mi? Neden? Diğer insanlar çok mu iyi? Bi biz mi kötüyüz. Ölmeyi bi ben mi hak ediyorum naptın yuva mı yıktım? Zina mı yaptım dedikodu yaptım diye ölmeyi mi hak ettim? Doğruları söylemek kötü mü? Öz babam da kötüydü zaten benim. Allah neden yarattı o zaman sürüneceksem beni? Herkes gülüyor mutlu ailesiyle ben hep hor görüldüm. Hep başkaları şımartılır mutlu edilir bana gelince fakir olurlar bana gelince köylü cahil olurlar. Başkasına gelince asortik sosyetik olup para dağıtırlar. Neden? Belki sokağa düşerim belki ilerde yine sürünürüm belki kocam da ezer beni. Hayat neden çok zor? Çalış diyeceksiniz keşke hayat çok kolay olsaydı. Evin var mı şehirde desenizze? Milletin ailesinin evi var parası var memur oluyorlar bizim yok
Güncellemeler
1 yıl
Ben ne zaman mutlu olucam dedim hep ağzıma ettiler
Öz babam mutlu eder dedim ağlattı
Üvey mutlu eder dedim ağlattı
Sevgililerim olur dedim ağlattı
Akrabam birini buldu aramızı bozdular gelen skyo giden skyo
Niye bizi herkes hor görüyorlar hiç sevilmiyoruz neden?
1 Görüş