Kızım bir sugar daddyle evleniceğini söylüyor? Lutfen yardım edin?

Gizli Üye
Merhaba oncelikler hepinize hayırlı akşamlar demek istiorum. Direk konuya gireceğim. Kizim 20 yasına yenibastı denebilir, bir kaç yil önce kocamı kaybettim. Dün gece kizim yanıma geldi, kocam öldugunden beri pek samimi değiliz. Cok mutluydu ne oldugunu sordum. Sana nasıl söyliyiciğimi bilmiyorum ondan direk söyliceğim anne dedi. Gözlerinin içi parlıyordu, ben evleniceğim dedi, nediyiceğimi şaşırdım. Kiminle dediğimde ise kocamın eski dostu olan bir hastanedeki bir başhekim doktarıyla oldugunu ögrendim. o Anki duygularımı anlatamam. Nassıl yani dediğimde ise sugar-suger dady gibi bir nevi dedi. O kelimelerın anlamını dahi bilmiyordum kızım gittiğinde google yazdım. İnanmak istemedim, dogru degildir dedim. Kızım bu sabahta yanıma geldi ve akşam beni 'zaten onunla tanısıyorsunuz ama yinede tanısma ve seni ikna etmek için bu gece buraya gelicek' dedi. İstemedim, reddettim, bağırdım cagırdım ama kızımı ikna edemedim en sonunda haftaya getirmekte anlaştık. Kendimi çok kotu bir anne gibi hissediyorum. Rezilim. Bu siteyi kızımda kullanıyordu ondan gormustum, belki bazı ınsanlar bana yardım eder diye yazıyorum. Ben onu çok fazla mutlu gorememiştim eşimin ölümünden sonra ama yıllar sonra o mutluydu. İlişkilerine karşı cıkmalı mıyım? Kaç kere onu evlatlıktan reddetsem mi diye dusundum, ama vicdanım el vermedi. Lütfen, size yalvarıyorum, bana yardım edin. bu arada tam kendimi ifade edebildim mi bilmiyorum, yazım yanlışlarım var biliyorum, affola
Kızım bir sugar daddyle evleniceğini söylüyor? Lutfen yardım edin?