YAKIN ARKADAŞIM BİR KARDEŞİ OLDUĞUNU SAKLIYORMUŞ İTİRAF ETTİ?

Gizli Üye
Yaklaşık olarak 3 senelik samimi bir arkadaşım biz mesajlaşırken inanılmaz bir itiraf yaptı. Ben normalde onu tek çocuk olarak biliyordum. Meğer değilmiş. Şöyle ki annesi ve babasının ilk evlilikleri değilmiş ve annesinin ilk evliliğinden olan bir ağabeyi var. Baya da büyük ağabeyinin yaşı itiraf edince resmini gösterdi yani 30 küsür yaşında. Arkadaşım ise 20 yaşında şu an. Anlayacağınız anneden öz bir kardeşi var resmen. Ben onu tek çocuk sanarken bunları öğrenince şok oldum tabi başta inanmadım. Sorum şu bir insan bu kadar normal bir şeyi sizce neden en yakın arkadaşlarından bile saklar? Nasıl bir psikolojidir bu? Söylediğine göre ilk bilen arkadaşı benim. Ailesi söylemesini istemedi falan diyebilirsiniz ama öyle birşey yok ailesi bunu umursamıyormuş bile tamamen kendi ile alakalı birşey bu. Ben cidden psikolojisini çok merak ediyorum. Kendisine sormadın mı diyebilirsiniz ama hep kestirme cevaplar aldım. "Kardeşim gibi hissetmiyorum beraber büyümedik o babasının yanındaydı" tarzında mantıksız cevaplar verdi hep. Neden mantıksız diyorum çünkü ben sevip sevmediğini sormuyorum ki olay sevip sevmemesi, kardeş gibi hissetmesi ya da hissetmemesi değil bir kardeşi olduğunu SAKLAMASI olay.
YAKIN ARKADAŞIM BİR KARDEŞİ OLDUĞUNU SAKLIYORMUŞ İTİRAF ETTİ?
1
0
Görüşünü yaz