Sevgilim evde kedi istemiyor, onu nasıl ikna edebilirim?

Gizli Üye
Sevgilimle aynı evde yaşamaya başladık. Onun babası vefat etmiş. Benim babamla annem trafik kazasında vefat etti. Onlardan geriye kalan kedimiz vardı. 3 kedi doğdu, 3 kediden sadece siyah erkek kedi hayatta kaldı ona bakıyorum.
Sevgilim kedimi istemiyor. (Kapalı) balkonda ona bir yer yapabilirsin ama evde istemem. Hele hele bebek olunca hiç istemem diyor. Ne yapabilirim? Üstelik kendisi doktor. Kediden hastalık bulaşmayacağını en iyi o bilir.
Sevgilim evde kedi istemiyor, onu nasıl ikna edebilirim?