Annem bana kötü davranıyor, bunu nasıl çözebilirim?

Gizli Üye
12 yasindan 18 yasima kadar annem hep gerek beyinsel olarak gerek fiziksel olarak hep siddet uyguladi bana annemde kalici depresyon var ve kendisi hep beni kucuk dusurdu kotu seyler yapti beni gram sevmedi galiba dun yine benden sinirini cikardi yeni yatak almisti ablam odama geldi sey dedi yok iste kardesin de uyusun seninle ve sonra iste kendi kendine triplere girmeye basladi bagirdi cagirdi iste ondan sonra devam etti iste yok sen boyle bir insansin yok sen soyle bir insansin. Bana cok kotu davrandi sonra babam bana bagirdi. Bugun yine suratsiz bir sekilde davraniyordu ve durduk yere bana bagirdi sonra bende aksam oldu kendisi aksamlari sarap icer dedim ki anne beni sevmiyorsun falan dedim sonra kriz gecirdi sen nerden biliyorsun seni sevmedigimi falan filan bagirdi bildigin ondan sonra iste yok sen benim sebebim olucaksin dedi cok kotu bagirdi sonra bende sana naptim diye tepki verdim simdide evden cikti gitti. Ben saatlerce aglardim annem bana bagirinca annemden hic sevgi gormedim kimse beni onemsemedi. 😭18 yasindayim ve halen bana boyle seyler yapiyo ben artik kaldiramiyorum
Annem bana kötü davranıyor, bunu nasıl çözebilirim?
3
2
Görüşünü yaz