Asosyalim, bundan mutluyum. Size ne?

Yok "Hiç dışarı çıkmıyor musun? Evde ne yapıyorsun? Neden 2-3 tane dostun var? Neden kimseyle konuşmuyorsun? Sıkılmıyor musun?" gibi sorularınızı bıraksanız. Asosyallere deli gözüyle bakmasanız ne olur yani? Hayır sizin sosyallik anlayışınız çok mu iyi? Orada burada boş gezenin boş kalfası gibi gez buna sosyallik de. Bu mu sosyallik? Hayır anlayamıyorum insanlar neden böyle kafaya takıyor? Ben hiçbir şeyi umursamam, insanlarla takılmam, çok gezmem, çok konuşmam. 2-3 dostum var, o kadar.

0|1
1111

En İyi Erkek Görüşleri

• Dışarı çıkıp bir ton dostu olanları da biliyoruz aslanım Biz sıkma canını sen Onlar sahte guluslere yüzlerine gülüp arkalarından konusulmasina çok razı oldukları için öyle o boktan hayatın içine seni de sokmaya çalışıyorlar sen girmek istemiyorsun diye zorluyorlar bu aynı sigaraya başlamak gibi bişey başlayana kadar herkes sana sigara verir başladıktan sonra herkes senden sigara otlanir Buda öyle seni sosyal hayal denilen cehenneme sokup seninle eğlenip vakit gecirecekler seninde yüzüne gülüp arkandan konuşacaklar her türlü boku yiyecekler sonra al sosyal oldun diyecekler s. ikerim böyle sosyalligi bu hayatta insanları umursarsan kendi hayatını yaşayamazsın Herkes bişeyler söyleyecek ama unutma Son sözü Senden başkası söyleyemez

Insanların ne dediği umrumda bile değil ben istediğim gibi yaşamayı tercih ediyorum de kendi zihninde bunu oturt hayatına bak zamanı gelince zaten iş hayat herşey mecburen olacak onun için hiç kasma hayatı akışına bırak şu s. iktimin insanlarinida s. et

0|1
    0|0
  • Tırnak içinde olanlar beni de rahatsız ediyor artık ve son 2-3 senedim ben de bu şekildeyim. Tabi gezmeyi severim haftada 1-2 gün. Onlara sıkıcı gelebilir ama ben bu şekilde mutluyum. En çok da dışardaki insanların birbirlerine ''ben daha üstünüm'' gözüyle kibirli bakışları, yapmacık hareketleri. Onlar öyle mutlu olsun biz böyle. Kimene.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Benimde oyle boyle olmayi seviyorum senin hic dostun yok mu az cikda hava al ya da yine mi o arkadasina gidiyosun abi ne guzel iste suanki gencligi anneler babalar barlardan toplayamiyorlar nerde olduklari belli degil

0|2
    0|0
  • Evet bana da aynı şeyleri diyorlar. Biz asosyaller olarak böyle mutluyuz. Size ne?

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

99
  • birakin onlar bize deli gozuyle baksin :) biz kendimizi bildigimiz surece hicbir problem yok. ugrassinlar dursunlar oyle :) bunu hic arkadasi olmayan biri olarak soyluyorum

0|2
    0|0
  • 30 yaşındayım bu yaşıma kadar eve kapalı asosyal yaşadım ama belli yaştan sonra insan çok fazla bunalıyor

0|1
    0|0
  • Herkes mutlu olduğu gibi olsun, insanların ne dediğini umursamayın.

0|1
    0|0
  • 4. dosta ne dersin?

0|1
    0|0
  • Mutluysan ne güzel. Aldırma başkalarına

0|1
    0|0
  • Haklısın.

0|2
    0|0
  • Bende böyleyim😞 ya

0|1
    0|0
  • Sen nasıl mutluysan öyle olmalı.

0|1
    0|0
  • Haklısın kendi derdiymiş gibi kafaya takıyorlar

0|2
    0|0
  • miss gibi

0|1
    0|0
  • Arada çık kahve iç bro d vitamini al

0|2
    0|0
  • Benim kardeşim de senin gibi

0|2
    0|0
  • Ben de böyleyim

0|1
    0|0
  • En iyisi az insan çok huzur

0|1
    0|0
  • Mutluysan mutluluğun hep sürsun ozaman...

0|1
    0|0
  • 2-3 dostun varsa iyi:)

0|1
    0|0
  • utangaç olmak kalite demektir..

0|1
    0|1
  • Aynen, bize ne? Neden buraya yazdın bu gereksiz şeyi?

0|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...