Uzun boylu erkeklerin yanındaki kısa boylu kadınlar neden hep eleştirilir?

Mr-GYC
Bir erkek olarak kilosu da orantılı olmak kaydıyla kısa boylu kadınları daima sempatik bulmuşumdur amma velakin kadınlar cephesinde bu durumlar çok farklı oluyor. Nerede uzun erkek kısa kadın portresi varsa, hemen eleştiriler art arda geliyor. Genelde bu durumu kadınların eleştirdiğini görüyorum. “o boyla o çocuğu nasıl kapmış?” Diyen kadınları çok duydum. 😂
Peki uzun erkeklerin yanındaki kısa boylu kadınlar neden hep eleştirilir?
Kısa kadınları neden dışlıyorsunuz 😂
sevin onları da 😂
Uzun boylu erkeklerin yanındaki kısa boylu kadınlar neden hep eleştirilir?