Çapkınlığın Gözde Mekanlarından Eli Boş Dönmemek İçin Yeterli misin?

Ucuz parfüm, ter, tütün, ot ve alkol kokularının birbirine karıştığı, kulakları sağır edecek kadar büyük bir uğultu, desibel sınırlarını hiçe sayan bir gürültü ile çalan, burun burunayken bile yanındaki ile konuşmanı imkansız kılan müziğin, bir çoğunun ne yaptığı anlaşılamayan hareketlerine ritm tuttuğu, loş ışıkların gizlediği köşelerde ince pazarlıkların döndüğü, sis dumanı ortasından yarı çıplak çıkan revü kızlarının çapkın ve iştahlı bakışlara maruz kalarak sahnesinde en tahrik edici hareketerle dans ettiği, bazen tek bir kadehte bile "dünyaları ben yarattım" kimliğine bürünen derebeyi erkeklerin, güneşte gizlenip, karanlıkta ortaya çıkan vampirler gibi bir yosmaya dönüşen kadınları, göz ucuyla kestikleri başka bir dünyadır barlar.

Bu dünyanın da müdavimleri, elbette çapkınlıkta sınır tanımayanlardır. Gecenin hüsranla sonlanmaması için bazı şartları yerine getirmek kaydıyla.

Göz alıcı bir kadın, çekici bir erkek olabildin mi?

Beylerin en karizmatik, hanımların en dekolte kıyafetleri ile boy göstermeleri, ilk göz temasında etkili bir yoldur. Kafana göre giyinirsen eğer, eli boş dönmen olasıdır.

Bakışların kadar dilin de hünerli mi?

Sadece karizmatik ve seksi görünmek yetmez. Düzgün konuşabilmeli, etkileyici ve nazik bir dile sahip olmalısın. Nezaket ve düzgün telaffuz tek kural.

Av ya da avcı gibi görünmemeyi ne kadar beceriyorsun?

Birkaç kadeh içmek, biraz eğlenmek için gelmediğini belli ettiğin an, yani düz duvara tırmanıyor olduğun anlaşılırsa, hanımlar için neyse de beyler için pek şans yoktur. Abazan bir erkek, hiçbir kadın için çekici değildir çünkü.

İyi dans edebiliyor musun?

Saçma sapan tepinmek yerine, müziğin ritmine uygun figürlerle dans etmeyi becermelisin. Komik şekillere girmek, seni sadece itici gösterir.

Yeterince cesur musun?

Gözüne kestirdin birini. Ufak bir sinyal de aldın. Peki bir selam verip tanışabilmek için ne kadar cesaretin var. Yeterince cesur değilsen, senden daha atik davranan biri kapar elindekini. Hiç zamanın yok yani.

Eğlenceli biri misin?

Eğlenceli biri değilsen, eğlendiremezsin. Yanındayken eğlenemeyen biri, sonraki saatleri sensiz geçirmeyi tercih eder. Ya da daha eğlenceli birine yönelir.

Alkol sınırını biliyor musun?

Sarhoş birini kimse sırtlanmak istemez. En azından sürünmeyecek kadar kendinde olmalısın. Ne kadar içersen ne kadar çarpılacağını bilmelisin. Yoksa seni çarparlar.

Gece hayatı ve kulüpleri, eğlencenin merkezi ve kendini en özgür hissettiğin yerlerdir çoğunlukla. Gecenin sonunda kendini bile tanıyamaz hale gelirsin. Fakat yaşadığın onca şeye rağmen asla pişman olmazsın. Kontrolünü kaybetmediğin sürece tabi.

Çapkın hanımlar, hovarda beyler! Hazır mısınız bu geceye de?

Eğlenceli geceler.


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Dans harici var hepsi

    0|1
    0|0
Yükleniyor...