Yalnız Olan Erkeklerde Bulunan 7 Özellik

Yalnız insanlar çok farklı düşünen ve buna göre davranan insanlardır. Yalnızlık benimle özdeş bir kelime çünkü bende yalnızım ve bunun sebepleri var burada kendimizi övmüyoruz yalnızlık övülecek bir şey değildir. Ama yalnız iken çok şey düşünülüyor belki de kalabalık ortamlarda gizlediğiniz acılar umursamadığınız samimiyetsiz laflar bizler bunların hepsini görmezden gelemiyoruz neden ?

Çünkü biz yalnızız!

Ön bilgi

Yalnızlıktan kasıt Sevgilinin olmaması flörtün olmaması veya bekarlık değil. Yalnızlık kalabalık insanların için de kendinizi ifade edemediğiniz ve bazen ifade edip anlaşılamadığınız şeydir. Dostunun tek bir arkadaşının olmamasıdır yalnızlık.

Bilgisayar ve oyunları

Her yalnız adamın kurtarıcısıdır bilgisayar bazen reelde tatamadığı sosyalliği gidermek için bazen ise yalnızlık üzüntüsünden kurtulmak için. Sanalcılar iyi bilir Online oyunalarda genelde karşı da ki adamlar çok alaycı ve kincidir. Bunun sebebi ise reel hayatta başarısız olup bunu sanalda kazanma çabasından kaynaklı olduğu barizdir. Tabi her yalnız adam öyle bir durumda değildir. Dış dünya ile iletişimini keser oyunlar. Ara verince oyunca 1 - 2 saniye düşünürsün neredeyim ne yapıyorum ne yapmam gerek kimler yanımda diye.

İnternet dış dünyayı ayağınıza mı getiriyor ? Palavra.Gerçek hayatın verdiği mutluluğu bir kaç yazılım mı verecek.

Açık sözlülük

Çok zaman bundan kaçmayız ne olacaksa olur deyip olan biteni anlatmaktan çekinmeyiz ne olacağını merak ederiz. Bazen ise kapalı bir sır küpü gibiyizdir ama bu uzun sürmez 1- 2 denemede bizden istediğiniz cevapları alabilirsiniz yeter ki sorunca samimi olun hatta her türlü ayrıntıya ineriz.

Sevgi ve ilgi

Yalnız olduğumuz için insani duygulardan uzak yaşarız. Bir gülümsemeye mutlu oluruz tabiri caiz ise sevgi ve ilgiye aç oluruz. Sevgi ve ilgi gösterenden kolay vazgeçmeyiz. Sıcak kanlıyız hemen birine ısınabiliriz . Laf olsun diye konuşmayız her dediğimiz kelimeyi yürekten kalpten deriz.

Kıskançlık

Biriyle konuştuğumuz da onu hemen sahipleniriz ve kıskanırız. Çünkü kaybetmekten korkarız ve durum böyle olunca strese ve daha sonra da paranoyağa dönüşür. Çünkü biz her zaman insanlarla konuşan bir tip değiliz. Herkesle iyi geçinecek kadar mükemmelde.

Sessiz sakin

Toplumda olsun veya normal ortamlarda olsun soru sorulmayınca konuşamayız. Birilerine seslenemeyiz dikkat çeker ve bize bakarlar diye. Buradan anlayacağınız üzere yalnız erkekler utangaç olur.

Dürüstlük

Yalnız erkekler kesinlikle yalancı değildir. Çünkü insanların dikkatini ya yaptıklarıyla ya da sözleriyle çekmek ister. Yalan söyleyip statü kazanacağına doğruları söyleyip olağan yerde kalmayı tercih eder. Yalanla kazanılan sevginin gerçek olmadığını bilir bu onu tatmin etmeyeceğini anlar.

Aşk sevgi

Yalnız erkeklerin aşka ve sevgiye hasret olduğunu söylemiştik. Bu dürtü onları aşkta mükemmeliğe iter.Aşkların %90'ı sosyal insanlarla yaşanır ve bu aşkların % 90' ı kadar da mutsuzlukla sonuçlanır buna rağmen aynı şeylerin olduğunu bile bile şanslarını aynı yerde denerler sessiz sakin insanlar hep yalnız kalır.

Peki neden mi yalnızız ? Bir düşünelim ;

Tuhaf samimiyetsizliği sevmeyen sessiz sakin insanlarla kim arkadaş olmak ister ki.Onlardan korkarlar çok konuşan insanı bilirsin ne olduğunu ne yapacağını ne planladığını ama sessiz insanın ne olduğunu bilemezsin bu sebepten , yaklaşamazsın!


0|0
03

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

 • Yalnız erkekler başkalarına yalnız olduğunu hissettirmez. Genelde başkalarına ben iyiyim, hiç bir sorunum yok şeklinde mesaj verirler hal ve tavırlarıyla.

  0|0
  0|0
 • Vay be tam ben yemin ederim

  0|0
  0|0
 • Bilgisayar ve oyunlar en önemli şey.

  0|0
  0|0
Yükleniyor...