Bir Gün Daha Bitti Uzaktan Sevenler Uzaktan Sevmeye Devam Etti

Sabahın erken saatlerinde başlayan koşuşturmaca da birileri hayatını dolu dolu yaşadı birileri ise yine bugüne de lanet etti.

Uzaktan Sevenler uzaktan sevmeye devam etti

Aslında uzak zadece bir kelimedir. Hani otobüste gidersin yan yana oturursun da hiç bir şey söleyemezsin ya o dakikalar en güzelidir, hiç bitmesin istersin bir yandan da cesaret edemedim diye bütün gün kendi kendine kızarsın. Karşı kaldırımdan tesadüfen geçtiğini görür uzun bir off çekersin. Acaba burada mıdır, şurada mıdır derken gününü yersin. En kötüsü de sen bunları yaparken bu hisleri beslerken o senin varlığını bile umursamazdır.

Ne çıkar yanımda olmasan,

kalbim senden ibaret değil mi?

uzaktan sevmek zor demişsin,

etme sevdam...

görmeden sevmek ibadet değil mi?

Milyonlarca kadın ve adam hayallerinin peşinden koştu

Bugünde gözlerimizi kısık kısık açtık ve sağ tarafımı yine boştu. Üzüldük keşke şu evet evet şu dediğimiz yanımızda olsa diye hayaller kurduk. Saçlarıyla okşasam biraz zaman geçirsem de öyle kalksam ve güne öyle başlasak dedik.

Ölçüler yazıldı, ten renkleri söylendi, boylar konuşuldu, saçı tırnağını kadar şöyle olmalı benim ki böyle olmalı diye listeler döndü kafalarda. Herkes iyi birini istedi ama iyilerle kimse konuşmadı bugün. Herkes sadık, güvenilir biri istedi ama kimse onlara bakmadı bugün. Herkes hayal kurdu ama neye göre kurdu bende anlamadım. Kimse hayalindeki ile gerçekte konuşmuyor ki...

Gereksiz muhabbetler geçti

Birileri yanındakini terk etti bugün. Birileri üzdü, nefret ettirdi kendinden. Kimileri konuşmadan bir günü bitirdi. Çünkü yanında iki laf çevirecek kimsesi yoktu. Yorganın altından televizyonunu da izleyenler oldu. İkinci bir şansın peşinden koşturanlar mı dersin. Ah şunun yerinde ben olsam diyenler mi dersin. Doğru kişinin yanında yanlış kişiler vardı. Bir şeyler eksikti bugün. Otobüsleri geç geldiği için aralıksız küfür edenler de oldu. Yağmurun yağdı şehirlerde yanından geçen arabaların ıslanması ile yine küfürlerin baş rolde olduğu dakikalar da oldu. Güldük eğlendik geldi geçti işte.

Yine de ne kadar karmaşık geçerse geçsin günümüz. Mutlaka o günün bir gecesi vardır. Günün sonunda evinizde ailenizin yanında mutluysanız gerisi boş.

Şükredin bugün için ve daha iyisinin olacağı gün için sabredin iyi geceler bugünü de bitirdik bakın.


4|0
91

En İyi Kız Görüşü

  • Harika olmuş çok beğendim uzaktan sevenler uzaktan sevmeye devam etti hayallerinin peşinden koştu milyonlarca kadin ve adam evet cok beğendim sondaki yazıda harika sende oylesin

    1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;