Bu Bayram Nasıl Bayramlaştık?

Çok zorlandık bu bayram aslında.Tatil de olanlar kilometrelerce uzaklardan bayram mesajı attı. Gelen mesajlar herkesi mutlu etti kimse kimseyi unutmadı.

Bayram mesajını yaz

Herkes bir telaş içinde kaldı. Boşuna alınmadı bu telefonlar kardeşim bir görevi olmalı. Güzel güzel sözler seçildi. Ekrana pıt pıt yazılmaya başlandı. Tekrar tekrar okundu güzel mi sözler diye. Okuyan hissetmeli bir bayram mesajı olduğunu ve ne kadar önemli olduğunu hissetmeli.

Rehbere gir

Tabi trafik yoğun bir yandan mesajlar geliyor. Bakıyorsun o mesajlar gelmeye başladı. Tamam her şey yolunda. Rehberi iyice inceliyorsun. Keyfine göre seçiyorsun.

Tümünü seç

Aman zaman kaybı hep seç tümünü işte ne uğraşıyorsun. Facebook da anlık mesajlaş ve daha lüks bayramlaş orada. Adamda ki lükse baksana yazıyor ve hop bayramlaşıyor.

Yolla

Yolladık ve işimiz bitti. Artık denize girebilir. İçmeye başlayabiliriz. Çılgınlar gibi eğlenebilir. Haftalar öncesinden yayınlanan ünlülerin müziklerini dinlemek için gece kulüplerine ulaşabiliriz.

Sonra'da nerede o eski bayramlar diye bir paylaşım yap

Eksik bir şey kalmadı sanırım evet oh be üstümüzden büyük bir yük kalktı. Ya mesaj hakkım olmasaydı ya internet paketim olmasaydı nasıl bakardım ben onların yüzüne.

Tatil mi yaptık, bayram mı bilmem ama dört günlük bir kurban bayramını da teknolojiye esir ederek sonlandırıyoruz.

Herkesle umarım diğer bayramda da görüşürüz. Sağlıkla kalın.


2|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Kimseyle bayramlaştıgım falan yok et yedim ben 😂

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...