Hayvanları İnsanlardan Fazla Sevmek

Hepinize iyi sabahlar ks halkı,

Bu bencemde kendi şahsi fikirlerimden yola çıkarak hayvanları neden insanlardan daha çok sevmemiz ve güvenmemiz gerektiğini yazacağım umarım beğenirsiniz :)

Heralde buradaki herkes en az bir kere hayvan sevmiştir ya da öyle umuyorum :) Şimdi gelelim ana konuya bir insanı sevseniz sizi bırakıp gider dimi? Ama bir köpeğe yemek verin azıcık okşayın başını sizi her gördüğünde heyecanlanır ve yanınıza gelir.

Köpekleri sevin :)

Bir hayvana derdinizi anlattığınızda bunu başkasına söylemeyeceğinden emin olursunuz ama bir insana söyleserseniz 5 dk içerisinde kim bilir kaç kişinin haberi olur bu derdinizden. Bir köpek size bir ömür boyu bağlı kalabilirken bir insan sizi 1 haftada yüz üstü bırakabilir .

Hem inanın bana hayvanlar insanlardan daha eğlencelidir :)

Gel gelelim küçük kedi dostlarımıza.Kediler her ne kadar nankör ve söz dinlemez olarak bilinse de bu özellikleri insanlarınkine oranla çok ama çok daha azdır.Ha bir de elbette şu saçma kara kedi muhabbeti var(!).Hepimiz biliyoruz ki bu sadece saçma bir batıl inanç 6 senedir evde kara bir kediyle yaşıyorum :)

Şu tip nasıl uğursuz olsun biri bana açıklayabilirmi?

Neyse bu kadar gülmek yeter bize ciddileşelim :) . Kedi köpek veya başka nice hayvanlar onlar siz kötü olduğunuzda mutsuz olduğunuzda sizin yanınızda olurlar birçok insanın aksine sizi kendi mutluluğu için bırakıp gitmezler çünkü onların mutluluğu sizsinizdir ve onlar sizin kıymetinizi gerçek anlamda bilirler.Ama bu noktada insanların nankörlüğü bir daha ortaya çıkıyor.Onlarca işkence edilen hayvan tecavüz edilip öldürülen hayvan sokağa atılan hayvan işte tam bu sebeplerden ötürü hiçbir insanın kedilere nankör deme hakkı yok ve ben de işte tam bu nedenle insanları sevmiyorum .

Onlara iyi bakın!

Buraya koyarken bile içimin acıdığı fotoğraflar ve insanların gerçekleri bunlar! İnsanların sevilmesi için hiçbir sebep yok.Çoğu zaman bazı davranışları hoşunuza gitmeyen insana hayvan dersiniz ne kadar yanlış olduğunu anlarsınız umarım.Onlara insan diyin en büyük hakaret bu olacaktır.

Sağlıcakla kalın ve küçük dostlarımızı koruyun.Bir erkek veya kadın sizi sevemez onlar gibi bunu unutmayın.


1|0
21

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

 • kara kedi olayına şahidim. Arkadaş kediyi okul çantasına koyup sınıfa getirmişti :D

  0|0
  0|0
 • Hayvanları insanlardan daha fazla sevenler yalnız insanlardır

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Belli sosyal gruplar var hayvan sevgisiyle ilgili geçen sene Çinde olan köpek katliamları için ptotesto yapmışlardı. Avustralya da ki devam eden kedi katliamları da dahil change. org a takılmanı öneririm.

  0|0
  0|0
Yükleniyor...