KizlarSoruyor Erkeklerine Sorduk; Erkekler Kadınlardan Tam Olarak Ne İsterler?

KS arama motoruna yazsanız önünüze yüzlerce sonuç çıkabilecek bir soru bu. Ben bunu KS erkeklerine özel olarak sordum, bakalım onlar kızlardan neler istemişler?

@nerdeyimlaben ‘in görüşü:

Ben benim sözümü dinleyen kadın isterim. Hatamı yüzüme vurup sürekli eleştirip ders vermeye çalışıp sinir bozmak yerine, ben sürekli erkeğimin yanındayım benimle her şeyini konuşup paylaşabilirsin imajını veren kadın benim için özel kadındır. Kadınların en büyük hatasıdır erkeğini ezmeye çalışıp ben senden daha üstünüm daha zekiyim gibi tavırlar içine girmek. Hiçbir erkek böyle bir kadınla birlikte olmak istemez, bu hareket erkeğin gururunu yerle bir eder... Bu üste çıkıp gurur kıran tavırlardan kaçınan kadın zaten erkeğinin gözünde ve gönlünde en üstün olur.

@Proskines ‘in görüşü:

Erkekler kadınlardan güven ister, sevgi ister, çok sıkmamasını ister, trip atmamasını ister, çocukca hareketler yapmamasını ister, becerikli olmasını ister, dürüst, güvenilebilir ve açık sözlü bir kadın ister, istediklerini çekinmeden söyleyen bir kadın ister, kendine güvenen bir kadın ister, sorumluluk sahibi, yaptığı işi üstlenip, sahiplenecek bir kadın ister, duygusal açıdan dengeli, olgun bir kadın ister, tertipli ve düzenli bir kadın ister.

@Askiyasamak ‘ın görüşü:

Öncelikle erkekler, kadınlardan kendilerini özel hissettirmelerini bekler. Yani dünyadaki erkekler içinde yalnızca kendisine yoğun sevgi, ilgi ve güven duygusunu görmeyi bekler. Ego durumu gibi görünse de, böyle bir şey değil aslında. Bir erkek sevdiği kadının böyle yapmasıyla morallenip ilişkiye hareket verebilir yani bu ilişki için gerekli bir şey. Eğer bu olmazsa erkeğin bir tarafı hep eksik kalır, kadına da bu yansır ve o da mutsuz olur diye düşünüyorum. :)

@Krmzi_sortlii ‘nin görüşü:

Erkekler Kadınlardan kesinlikle öncelikle güler yüz ister diye düşünüyorum. Karşımdaki kişinin pozitif olması beni de etkileyebilir. İlişkilerde kesinlikle önce saygı, sevgi denmesi klasik geliyor ve artık bıkkınlıkla sadece bunların değil birçok unsurun olduğunu söylemeye yoruluyorum. Bir erkek kadınının gerçekçi, dürüst ve dobra olmasını ister. Karşımdaki kişi bana dürüstse bende ona dürüst olurum. Her şey karşılıklı.
En önemlisi olarak da bence bir erkek kadından kararlarına saygı duyulmasını ister ve anlayışla dinleyen bir bayanı eminim fazlasıyla sevecektir. Kadınların yanı sıra bence erkeklerde önemsenmeyi seviyor, önemsenmeyi bekliyordur.
Yani işin kısası;
- Dinlemeyi bilen
- Pozitif birisi
- Gerçekçi birisi (dürüst)
- Anlayışlı birisi
gerekiyor.

@Albattros_ ‘un görüşü:

Erkekler öncelikle bakımlı ve çekici bir kadın isterler. Erkekler dürüst, güvenilebilir ve açık sözlü bir kadın isterler. Erkekler ilişkilerinde sadık bir kadın isterler. Erkekler yemek yapmasını bilen ve yapan bir kadın isterler. Bunlar genel olarak erkeklerin istediği şeyler Benim istediğim sadece bana sadakat gösterip yalan konuşmayan karşı cins isterim.

@ Ehlivukuf’un görüşü:

Erkeği mutlu etmek zor değildir aslında. Küçük şeylerden de mutlu olabilir. Mesela bir çocuğu seviyor gibi sevin. Saf ve güzel sevgiyle sevin. Bakın nasıl da değişiyorlar sizler nasıl ilgi bekliyorsanız inanın onlar da bekliyor..Onu olduğu gibi sevin; olmasını istediğiniz kişiyi değil. Erkeği kendisi olduğu için sevdiğiniz için onu var eden özelliklerini değiştirmeyin. Sevildiğini ve özel olduğunu bilmeye onun da hakkı var. Kadınlar nasıl iltifat bekliyorsa erkeklerin de güzel söz duymaya ihtiyacı var. Eve geldiğinde güler yüzle karşılayın. Her eve geldiğinde huzurla gelsin,istemeyerek değil. Çok şey istemiyoruz aslında. Anlayış ve sevgi olsun yeter.

@ByRafaNadal ‘ın görüşü:

Her erkeğe göre değişir.Ben şahsen; en az 7 dil bilen,bilgisayar oyunlarını oynayabilen,1.70 boyunda,kumral,en az 5 spor branşı bilen,her istediğimi yapacak,izdivaç programları izlemeyecek, espri anlayışı Cem Yılmaz kadar iyi olacak,kesinlikle Nadal fanı olacak birini arıyorum.Gören varsa söylesin. He birde şu sana şu hediyeyi alayım mı dediğimde'Ne gerek var hayatım boşuna masraf' demeli .d .d

@pilav_ustu_az_kuru_2 ‘nin görüşü

Sadece biraz mutluluk istiyorum ben ve huzur bunu sağlamak içinde gereksiz trip yemeyelim. Başka neler neler isterim? Güzel bir gülümseme, bolca güven, kıskançlık verin bize, özgürlük bolca, biraz yemek verin bizden iyisini bulamazsınız. Bizi olduğumuz gibi sevin ayy sunun manitası şöyle etmiş sen niye yapmıyon demeyin. :)

@GerminalC ‘nin görüşü:

Erkekler genellikle duysuzlukla suçlanır. Hislerini söyleyemez ama isteklerini söyler. İsteklerini söyleyince de kadınlar tarafından sadece beklentileri olan bir varlık olarak algılanır. Erkek duygularını tanımlayamadığı için isteklerini, kurallarını dile getiriyor sürekli. Kıyafetlerin boyu, eve gidiş-geliş saatleri ve bir sürü talep. Ancak bunlar duyguları değil istekleridir. Görünürde anlaşılmayı bekleyen birisi değil, beklentilerinin karşılanmasını bekleyen biri vardır. Gerçek isteklerinin bu olmadığını beklenteri karşılandığında görür erkek. Söyledikleri yapılır ama bir türlü tatmin olmaz. Erkek sevilmek, ilgi görmek, takdir edilmek ister. Huzur arar, hoşgörü bekler, güvenilmek ister.

@_Delikanli_ ‘nın görüşü:

" Bir erkek olarak kadınları hiçbir zaman anlayamadım. Bunu kötü anlamda söylemiyorum, sizler gizemli varlıklarsınız. İçi kapalı bir kutu gibi. Ne çıkacağı belli değil. Benim gözümde kadınların istediği erkek profili hep şu olmuştur; Yakışıklı olsun, dürüst ve sadık olsun, her şeyden önce içi güzel olsun ve en önemlisi eğer bu sevgiliyle evliliğe yürünüyorsa tam bir aile babası ve eş olsun. Tenine dokunduğunda güven kokmalı erkekte. Kadın kendini huzurlu hissedebilmeli. Kafa dengi olma sevdiği adam, olmalı ki hayallerini gerçekleştirebilsin. Bir cennet arıyor kadınlar; Kendilerini sonsuz mutlulukta hissedebileceği bir erkek istiyor. Kollarıyla sımsıkı sarılan, gülüşüyle, hal ve hareketleriyle mest eden bir erkek istiyor. Bir kale istiyor kadınlar, içine girip kötülüklere karşı korunabileceği bir kale. Kale gibi bir erkek istiyor onu koruması için. Kadınlar kimisi yönetilmeyi seviyor kimisi ise ben özgürüm diyor. Ama hepsinin tek isteği ortak isteği var; “Bir ömür sevilmek”. Peki biz erkekler ne ister? İşte onu ben bile bilmiyorum. Hemen hemen hepimiz güzel bir kadın isteriz. "Seksilik" birçok erkek için vazgeçilmez. Erkek kadınını cenneti gibi görmek ister. Tatlı, vazgeçilemeyen, daima arzulanan ve doyumsuz. Erkek adamında çok hayalleri var. Göğüsüne yatırdığı hatun huzur kokmalı. Evine geldiğinde ev mis gibi yemek kokmalı. :D Neredeyse hepimiz, yemek yapmayı bilen kadın istiyoruz. Şahsen ben bilmiyorum yemek yapmayı evleneceğim kadında bilmezse ne güzel koltukları kemiririz. Erkekler “gülüşünü yerim kadın” diyecek kadın ister. Erkeklerinde ÇOĞUNUN tek bir ortak isteği var; “ Bir ömür huzur, bir ömür cennet”… :)

@ErotikPanda ‘nın görüşü:

Evet konu basit gibi görülsede aslında bir erkek bir kadından bir çok şey ister..
"Kadınların ilk 3 ihtiyacı" deyip peşine 50 tane madde saydırıp espri yeteğini gösterenler var ya ? Ha işte o 50 madde erkekler içinde geçerli..
Tabi burada 50'sinide açıklayacak değilim :D
Bir erkek,karşısındaki kadından,hayatına hatta tüm yaşantısına aldığı kadından,ilk olarak ilgi bekler..
Bu ilgi büyük bir sevgiye dönüşmesini de ister ama,kuru kuruya ilgi olmaz tabi..
Sevgisini aldıktıktan sonra,bir erkek için çok önemli olan sadakati ister..
Asla kadınını paylaşamaz,hatta düşüncesi bile cinayete sürükler..
Bir erkek kaç yaşında olursa olsun aslında çocuk gibidir,genelde hep arkasını toplamak zorunda kalan siz olursunuz..
Arkasını toplamak yeter mi ? Hayır tabi ki, aynı zamanda takdir edilmek isterler,yaptıkları iş karşısında iyi bir takdir isterler.
Yıldızlı maddelerden biri de ? "Bana muhtaç" hissini vermenizi ister..En basit örneği evde musluk mu bozuldu ? "Ne münasabbet ! Ne muslukçu çağırması,tabi ki ben yapacağım,sende beni takdir edeceksin :P " gibi..
Yine bir yıldızlı maddelerden biri olarak da "Huzur" ararlar.Başlarında dırdık eden bir kadın..Aman tanrım en büyük korkuları olsa gerek...
- "Peki bunları yaptım bitti mi ?" Tabi ki bitmedi...
Çift yıldızlı bir madde olarak "Cinsellik/Seks"
Erkekler doyumlu bir cinsel hayat isterler "Bu gece olmaz başım ağrıyo.s" diye bir laf asla asla istemezler...
Ve diğer bir maddemiz herkesin bildiği üzere "Mutfak".. Bir erkek marifetli mutfakta harikalar yaratan bir kadına asla göz yumamazlar,isteklerinin ilk 3 sırasına bile girer hatta.Boşa demezler "Kalbe giden yol mideden geçer" gibisinden..
Yani şöyle de ekleyebilirim son olarak "Mutfakta aşkı,sokakta hanımefendi,yatakta da f*hişe"
Sanırım fazla uzatmaya gerek yok,teşekkürler...
#ErotikPanda

KS Erkeklerine Sorduk; Erkekler Kadınlardan Tam Olarak Ne İsterler?

Öncelikle, bu benceyi yazmamda bana yardımcı olan tüm erkeklere çok teşekkür ederim. Gerçekten onlardan beklemediğim bir kibarlıkla yardımcı oldular bana, üstüne bir de benim dırdırımı çekenler oldu. :D Çoook teşekkür ederim hepsine ♥

Şuradan "KS Kızlarına Sorduk; Kadınlar Erkeklerden Tam Olarak Ne isterler?" adlı benceye ulaşabilirsiniz.

Mutlu kalın! ♥♥♥


6|2
913
pizzaşığıı KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor... ;