Zaman geçiyor, kaybolan saatler geri gelmiyor. Ve unutma hayat geç kalmayı affetmiyor.

Zamanı Durduramazsın!

Evet zamandan bahsediyorum .Bazen geçmek bilmeyen bazen durdurmak istediğiniz zaman. Kah dostunuz kah düşmanınız. Farkında olmasanız bile en değerli varlığınız.

İnsan hep kaybettikten sonra değerini anlıyor bazı şeylerin.

Öldükten sonra yaşamanın, hastalıktan sonra sağlığın, mutsuzken mutlu olmanın. Ama hep geç kalıyor insan. Düşünmek lazım oysa. Elindeyken sahip çıkmak lazım değer verdiğin her şeye. Zaman su misali. Aktıktan sonra geri gelmeyen bazen tuzlu bazen tatlı bir su...

Zamanın nasıl hızlı geçtiğini hatta bir şaka gibi olduğunu fark ettiniz mi? Yani diyorum ki herşey ışık hızında neredeyse. Bir düşünün daha dün okula işe başlamıştınız. Ya da daha dün kaydoldunuz bu siteye.

Şöyle de örnek verebiliriz.

Elinize bir sonsuzluk işareti çizin. Gün boyu o sembole bakın. Ona bakarken bazen "Bitse de şu gün işten çıksam evimde olsam" vs diyeceksiniz.

Bazen sevdiğinizin ellerini tutarken zaman geçmesin diyerek o sembole bakacaksınız. Sonra ne mi olacak? Bir gün daha bitecek yıllar bittiği gibi. Aklınızda sadece anılar kalacak. Ve bir gün yıllar bitecek. O zaman keşke dememek için bugün iyi ki diyebileceğiniz şeyler yapın. Hayat geç kalmayı affetmiyor. Ölüm genç yaşlı dinlemiyor. Ve son olarak hayat kısa kuşlar uçuyor.


1|1
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

  • Çok haklısınız gerçekten

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...