Yazın Geldiğini Anlamak

Algida Reklamları

Bütün kış boyunca hiç satış yapamadıkları için sanki toplanıp bu reklamları düşünüyorlar kış boyunca. Daha erikler çıkmadan reklamları hemen yapıştırıyorlar, reklamlarda en kısası 2 dakika sanırım. Bir süre sonra bayınca reklamın başı ve sonunu gösteriyorlar. İzlemeyen kaldı mı bu reklamı?

Ama şu bir gerçek başarısız diyemeyiz. Çok başarılı reklamlar çıkarıyorlar..

Ve tabiki marketlerdeki dondurma dolaplarının kilitleri kaldırılmışsa...

Buzdolabına koyulan sular..

Yazın Geldiğini AnlamakKışın kaç bardak su içiyoruz ki su içmeden geçirdiğimiz günler bile oluyor..Yazın kim ne derse desin su yoksa hayat durur. Su sıcak olunca da bir anlamı olmuyor malasef. Buzdolabanı açtığımda soğumuş su şişesi görmem lazım . Azaldığını hissettiğimde 2. su şişesi mutlaka doldurmak lazım. Yani anlayacağınız buzdolabında kesin bir soğuk suyumuz hep olmalı gelen misafir bile soğuk su var mı diye sorar.

Buzluktaki buz kalıplarını'da unutmamak gerek tabi ki .)

Annemizin Kışlıkları Kaldırması

Yılda zaten 2 kere bu olayı yaşarsın. Bir kere ortaya çıkarlar, sonra bir anda kaybolurlar. Annelerimizin bir ne kadar sevdiğini de şuradan anlarız. Kışlıkları çıkarırken hiç sormazlar pat diye hemen dolaplara yerleştirirler. Üşümeyelim artık giymeye başlasınlar diye. Ama yazlıkları çıkarırken bir endişeleri hep vardır acaba havalar tekrardan soğur mu daha erken mi gibi. Biz çıkar anne artık hava 30 derece oldu diyene kadar beklerler. Ah annelerimiz bir tane...

Her yeriniz sivrisinek ısırığı ile dolduysa.

Herkesin kesinlikle en büyük kabusudur. Nereden ürüyorlar, nasıl bu kadar çoğalıyorlar anlamakta zorlanıyorsun. Kaç tane öldürdüğünün sayısı bile yoktur. Zaten o öfkeyle bir süre sonra ışığı açıp hepsini öldürmek için pusuya bile yatarsın. En çıldırtanı ise kulağının dibine kadar gelmeleri..

Kısa çorap ve babet giyiliyorsa

Kışlık çorapların yerini tabiki de tutamazlar.Kısa çoraplarda yazın bir harikası, bazen 24 saat bile dolmadan değiştirmek zorunda kaldığın olur. Hemen yırtılma özelliği var malasef bunlarda ama mecburuz almaya. Ben bu kısa çorapları giymeye başlayınca yaz geldi artık diyorum..

Amele yanığı oluyorsanız

Yazın başında hafiften yanmaya başlarsın herşey hoştur. Ten rengim felan değişti moduna girersin.Vücut sonra rengarenk olur bazı bölgeler kararmış bazı bölgeler beyaz halen. Bide süt beyazı isen yandın :D

İnsanlar sonra yanmayan bölgeleri yakmak için tatile kaçmaya komple yanmaya çalışıyor..

Yaz herşeye rağmen hoş ve güzeldir anı yaşamak lazım. Kışı özlücez...

Teşekkür ederim..


2|1
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;