Kadınların Gözyaşları Hiç mi Dinmez?

Gözyaşları hiç mi dinmez, kadınlar neden bu kadar acı çeker?

Erkekler güçlüyken bu kadar zayıf olmak. Acımı anlatamıyorum, anlatmaya kalksam korkuyorum. Çaresizim ve çare de benim. Hayatımı yaşayarak öğrendim yani biri ya da annem değil ben kendim yaşayarak öğrendim. Acılar ama hiç peşimi bırakmadı biliyor musun? Bu yaşıma kadar nasıl geldim, ne çektim ben bilirim ve kimseye de anlatamam, canım acıyor hem de çok.

Çocuğunu seven bir baba görünce canım yanıyor.

Hayatımca bu yaşıma kadar bir köşede beni sevmesini bekledim. Ama o ne yaptı hiç bir zaman beni sevmedi. Safça hep sevdim ben onu ama o her zaman yıktı kurduğum hayallerimi küçük Dünyam da.Yaşadıklarının yalan olması sahte olması nedir bilir misiniz? Ben bilirim yaşadıkların senin aklında yanlış bildiğin sahte umutlarınmış büyüdüğümde anladım.

Öğrenemedim ben bunu öğretmedi kimse ben yaşayarak acı çekerek, düşüp kalkarak öğrendim. Ve şu an yok bir duygum nefret belki kin! Sadece affetmiyorum, seni affetmeyeceğim diyeceğim ona o bir gün.

Gelecek misin bilmem, ama bil ki o zaman bir kızın olmayacak Baba!

Sen bana kardeşlerime hiç bir zaman bakmadın. Küçüktüm ilkokuldaydık bir gün yağmur yağmıştı. Onun arabası vardı ama bizi o yağmurlu günde okula götürmemişti, biz yine kendimiz gitmiştik. Bize hiç harçlık vermedi verdiğinin de hesabını yaptı, yüzümüze vurdu hep.

Bir kere geçen yıl bana bir 20 tl verdi ve aynen şunu dedi: Harcama yanında bulunsun lazım olur. Bir şey diyemedim aldım, ve çok sinir oldum. Ben bir genç kızım ve ben bunca yıl hep utandım arkadaşlarımın içinde.

Hep dışladılar beni çünkü onun yüzünden, bize bakmadı ve hiç bir zaman bir çorap bile almadı hayatınca. Hep annem, annem aldı. Annemi çok seviyorum. Ondan kurtulacağım seneye inanıyorum. O zaman kardeşlerimi alacağım, annemle gideceğiz başka şehire ve ben okulumu bitireceğim, onlara kardeşlerime bakacağım, annemi çalıştırmayacağım!

Ve siz erkekler sizlere hiç güvenmiyorum, hepiniz bana göre aynısız , hepiniz pissiniz. Hiçbirinizi sevmeyeceğim siz de sevmeyin istemiyorum uzak olun benden. Bunun için size hep ters davranacağım ben den uzak durun, sevmeyin diye! Çünkü ben de sevmiyorum ve sevmenizi de istemem beni.

İlişkim olursa ciddi olmayacak çünkü ben evlenmem ve çok değer vermem bir erkeğe.

GÖZYAŞLARI HİÇ Mİ DİNMEZ?Hayalim ailem ve onlara bakmak. Hayatım da bir erkeğe yer yok! Siz engelsiniz bana. BEN DE SİZE TAKILMIYORUM Kİ KENDİMİ UNUTUP BİR UÇURUM DA BULMAYAYIM YİNE DİYE ...


1|2
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;