Rus Kızlarını Kıskanmayın!

Rus kızı ve Türk Kızı çatışmasına bugün noktayı koyuyorum. Artık Türk erkekleri, Rus kızları ile sizi kıyaslamayacak. Türk erkeklerinin, neden Rus kızlarını tercih ettiğini de araştırdım. Bu süreçte feci tablolarla karşılaştım.

Türk erkeklerinin, Rusları tercih etmelerinde ki birincil faktör;

-Kadınların güzel, seksi ve anlayışı olması..

-İkincil faktör ise Rus kızlarını kıskanan saldırgan Türk kızları.

Açıkçası Türk kızlarının Ruslara yaptığı çirkin ithamlardan ben bile rahatsız oldum. Hemcinslerinizi aşağılama nedeniniz nedir? Kamiller mi? :D

"Rus Kadınlar Natasha'dır" genellemesi sizi ucuzlatıyor.

Rus Kızlarını Kıskanmayın!

Her Rus kadını fahişe değildir. 'Sen istiyor duj verecek yüz dolar' cümlesini unutun. Rusya'dan Türkiye'ye gelip, fahişelik yapmadan Türk erkekleriyle evlenen kadın sayısı gerçekten fazla. En çok tanışma ise internet üzerinden gerçekleşiyor. Ve Türkiye'de evliliklerle ilgili yapılan araştırma istatistiklerinde oran her sene yükseliyor. Bir insanın gözlerinizle görmeden namusuna laf atmanız çok çirkin. Bu sizi ucuzlatıyor. Buna kırılmayın lütfen. Olaya farklı pencereden baksanıza. Sizin ülkeniz ekonomik yönden çökse buna mecbur kalmayacağınız ne malum? Türkiye' ye Azerbaycan'dan gelip bir sürü dedeyi dolandıran kadınlar var. Onlara neden laf söylemiyorsunuz? Namusu koca ırka yükleyip genellemek cahillik değil mi? Rus kadınlara fahişe deyip ;

Ama aşkım sen ikincisin. Bisikletten düştüm bekaretim gitti.

diyen Türk kızları inanın erkeklerin gözünde daha namussuz.... Artık Rus kızı = Natasha demeyin.

Rus Kadını Vodkadır

Bu karşılaştırmayı kim yaptı bilmiyorum. Umarım bir kız yapmamıştır. Ama bazı kızlar rakıya benzetilmekle iftihar duymakta. Ne yani isteklerin bitmemesi iyi bir şey mi? Hep karşıdaki erkek mi fedakar olacak?

Türk kızının 1-50 boyu aşırı yüksek egosu var.

Cümlesinin temeli budur. Türk kızlarının talepkarlıkta aşırıya kaçması.

Rus Kadınlar Vefasızdır.

Türk kadınları 'sırtında bomba taşır, vatanı için çocuğunu bile düşünmez.' Diyorsunuz ya her ulus vatanı için Kurtuluş Mücadelesi vermiştir, fakirlik, acı çekmiştir. Siz ne sanıyorsunuz? Ruslar, Fransızlar, İngilizler dans ederek mi kurtardı vatanlarını. Zaten Rusların fahişelik yapma sebebi 2.Dünya Savaş'ında kaybettikleri miyonlarca erkek. Erkek nüfusu yok denecek kadar azalmıştır. Rus kadınlarının her türlü mesleğe el atması ve erkeklerin genelde yan gelip yatması da o dönemden bugüne kalan izlerdir. Savaşmazsanız mülteci olarak orada burada yaşarsınız.... Savaşmak bir gerekliliktir. Türk kızları kültürsüz temelli cümlenin ana sebebi ise hiç olaylara tarihsel yaklaşmamanız.

Ve nicesi... Arada kültür farkı olduğu ve Türk kızlarına haksızlık yapıldığı aşikar. Sizde yanınızda Rus kızını öven bir erkek gördüğünüzde, arkanıza bakmadan kaçın...

Hiç Rus kadınlar hakkında olumsuz cümleler kurmaya gerek yok.

Kıskanmaya hiç gerek yok. Her kadın güzel ve özeldir. Siz Rusları kıskanmaya ve onlara kötü söz söylemeye devam ettikçe bu kavga uzar gider. Zaten ne söyleseniz trip atıyorsunuz sanacaklar. Haklısın deyip geçin.

Siz de dil öğrenin İtalyanlarla, Korelilerle evlenin.

Kapanır elbet birisi eteğimize
Yeni bal gerek artık peteğimize
Küsemeyiz billahi feleğimize

Bir şarkı bırakıyorum, gününüz şenlensin. :) Hoşçakalın.9|18
7369
dobrakadınn KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Bizim aslında Rus kadınlarına karşı bir düşmanlığımız yok. Sadece bizim erkekler Rus kadınları ilah gibi görmesi rahatsız edici olmaya başladı. Tamam ırk olarak uzun boylu güzel vücutlu bir çoğu da çok güzel kadınlar. Ama rus kızı- Türk kızı karşılaştırması yapmasa erkekler biz durduk yere kimseye satasmiyorduk.
  Yok Rus kadınları para ödetmiyormuş, biz elimizi cebimize atmaya kalkınca erkek olan masada kadın para ödemez olayını ortaya atan Türk erkeklerimiz.
  Fahişe benzetmesine bende katılmıyorum ama din itibariyle zina yapmama gibi bir sorunları yok. 16-18 yaşında bekaret kaybetmek onlar için normal birsey. Peki ortalıkta el değmemiş kadın arayan Türk erkeklerimiz niye bu kadınların namus abidesi olduğunu düşünüyor?
  Bir kadın olarak Rus kadınlarını çok beğeniyorum. Ama Türk erkeklerinin bu kıyaslarına karşılık hepsine "Dönün bir aynaya bakın" demek en mantıklısı.

  4|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 68

 • Valla Ukrayna'da yaşıyorum, hiçbir konuda bizim milletin kızları ellerine su dökemez, hele sadakat bu konuda başı çekenlerden, hakir gördüğünüz rus-ukraynalı kızlar bir kere sevdi mi cebindeki parasını size verir, gelir yemek yapar, 'Evin dağınıksa ben toplayayım mı?' der, yediği içtiğini illa size ödetmez, 'Erkek öder yani hesabı ama tabii herkes zengin değil, bunu bir şart gibi gören kızları anlamam' diyeni çoktur.

  Şimdi bunu diyen gök gibi mavi gözleri, çok güzel bir yüzü, sürekli spor yaptığından çok düzgün vücudu olduğunu düşünün, senelerdir böyle bir kızla sevgiliyim, başka hatunlarla da ilişkim oldu, yok hacı, öyle laf edip 'Bunların derdi ne biz biliyoruz' diye çemkirenler kendini kandırıyor.

  bir de 'Belli bir yaştan sonra çöküyorlar' geyiği var ya bizim kızların, onu çoğu ukraynalıya söylüyorum 'Onu diyen Madonna falan heralde? Türkiye'de kırk yaşında 25 gibi mi görünüyorlar?' diye cevaplıyor çoğu.

  4|4
  0|0
  • Sen de haklısın, doğrudur. Ukraynalı tanımadım Rus tanıdım gerçekten çökenler var.. Herkesin bakış açısı farklı, saygı duymak zorundayız.
   Biri çok güzel ya da yakışıklı değil diye birini eleştiremez diye bir kaide yok.
   Genellemeler bazen doğru olsa da çoğu zaman yanılgı getirir.
   Herkesin tercih ettiği kadın da farklıdır. Ben de gazetelerden Ukrayna'da erkek kıtlığını okumuştum ve kadınların evlenecek sorumluluk sahibi erkek bulamadığını...
   Yalnız arada görüşlerine denk geliyorum. Sürekli Ukraynalı kadınla birlikle olduğun için övünüyorsun sanırım kendinle ilgili iftihar duyacağın pek bir şey yok. İnsanlar çeşit çeşit neticede... Rus kızlarla birlikte olup bunu başarı gören bir erkekte tanıdım. Pek kaliteli değildi. Teşekkürler yorum için. :)

  • Hepsini Göster
  • bu adam da sevgilisini öve öve bitiremedi. onların güzel olduğunu herkes biliyor. allah türkleri de böyle yaratmış ne edek? ölek mi?

  • altına imzAmı atarım hocam. a desen trip b desen trip ne desen laf kesme. herşeyi tek sorunu güzellik sanıyorlar. sanki sadece güzel oldukları icin tercih sebepleri. bu işin bakımı var özgüveni var. ama yok. spora git desen zaten killluyum zaten veremem der hemen pes eder türkiyede çoğu kadının kendine saygısı yok. olan var ama ne kadar. sorun burada yani

 • 2 haber görmüşsün tw 'de azeriler hakkında hemen genellemeyi yapıştırmışsın bence yazcam sevdasına.

  Dikkat et kendine Azerilere kurban gitme..

  11|4
  0|0
  • 2 habere dayanmıyorum, bizzat dolandırılan bir dedenin ağzından da dinledim. Azeri komşumuz da... Ayrıca tehditvari cümlelerde çok varoşça

  • Hepsini Göster
  • Haberler değil, medya sadece bir iki örnek gösterince genelleme yapmak çok sıradan ve temelsiz yargilamalar, bende böyle tavırlar görünce düşüncemi belirttim. Zaten yorumuma "zoruna mi gitti "şeklinde basit tepkin bu gerçeği onaylıyor

  • @Coffeeboy Sadece medya dahil gerçek hayatta da karşılaştığım bir olaydan da bahsettim. Senin medyayı kullanarak proveke etmeye çalışmanda çok ucuz duruyor.

 • Hiç inanç farkılılığa değinilmemiş. Ben Müslüman bir Türk kızıyla evlenmeyi tercih ediyorum. Ayrıca rus kızlarınıda sevmiyorum. Zaten Türk kızıyla bile evlenince çoçuğu zor müslüman yapıyorsun ibadete başlatıyorsun. Bide Hristiyan anasıyla büyüdüğünü düşün çocuk çok etkilenir anada.

  8|0
  0|0
 • rus kizi kiskanilacak kiz degildir... her bireyin kendine ozgu nitelikleri vardir.. kimisi fizik olarak.. kimisi karakter olarak.. kimisi sosyal yapi icereindeki statusu ve rolu itibariyle.. herkes kendi taleplerine gore kiz tercih eder.. rus kizi turk kizi sadece bir etnisite... ne rus kizi ne turk kizi size tanri ranin kayip hazinesini vermez.. sizi nirvanaya ulastirmaz... nurani bir aziz yapmaz... her kizin ruhunda bir güzellik vardir.. rusunda turkunde... kiyaslamak anlamsiz bana gore..

  4|1
  0|0
 • alanyada yıllarca kaldım antalyaya taşındım son 7 aydır. Bu dediklerini bir türlü anlatamadım. Natasha bir kere İSİMDİR. gelen Rus turist mi sadece fiki fiki yapıyor? Hayır, bunun Türk'ü de var Hollandalısı da var ingilizi almanı vesaire vesaire.. Takmışlar Rus mus falan.3 yabancı dilim var haliyle bu bölgelerde rehberlik yaptım, bir çok Rus da tanıyorum haliyle. Genel olarak bazı turistlerle o kadar içli dışlı oluyorsun ki, en yakın arkadaşını bile unutuyorsun. Seks anlamında demiyorum, genel olarak diyorum. Bakıyorsun Türk kızının akranları her işte çalışıyor ve şaşırdığım şey, çoğu haftada 1 kitap okuyor. Bizimkiler fenomen izlesin. Kesinlikle bizimkileri karalamak niyetiyle yazmış değilim ama büyük fark var.

  3|2
  0|0
 • Azerbaycan'da okudum. Sadece Azerbaycan Türkleri için geçerli değil o olay. Ruslardan da var. Her milletten var. Rus kızlarıyla Türk kızları arasında güzellik farkı var bu gerçek. Genetik bir durum bu. Ama hatırı sayılır bir şekilde Türk erkekleriyle evlenen rus kadını var. Namusluyum diyen Türk kadını kadar namuslular emin olun. Ama kültür farkı var elbette. Rus kadınlarıyla oturup siyasetten bilimden konuşabilirsiniz. Onlardaki bir kütüphanedeki mekan büyüklüğü ve kitap sayısı, bizim 10 15 kütüphaneyi toplasan etmez. Ama Türk kadınlarını da aşağılamaya hakkımız yok.

  1|1
  0|0
  • Türk erkekleri ile bilim ve siyaset konuşmak da çok zor. Aynısı Türk erkekleri için de geçerli.
   Ben namusu ırka indirgemeyin yazdım onu da neden önemsemediniz? Çünkü koyu fanatik duygular bu milletin mantığını yok etmiş.
   Ben Türk kızlarını aşağılamadım. Bunu yapanlar üstüne alınır. Yapmayan zaten ben böyle değilim der geçer.

 • ne derseniz deyin yabancı kızlar sıcak kanlı kaprisli değil havalı değil tipe paraya bakmaz hemen sıcak davranır vefalımıdır bilemem türk kızları hep havalı egolu şeyim var istediğimi yaptırırım

  4|0
  0|0
 • Güzel kızları ile bilinen Rusya ya da, Ukrayna ya da, Brezilya ya da gittim. Ama Türk kızları ile aralarında belirgin bir fark göremedim. Sadece Ukraynalılar ve Ruslar vücut yapısı olarak daha iyi diyebilirim ama Onların da genel itibari ile yüz güzelliği olmuyor. Yani genel olarak her milletin güzeli de guzel olmayanı da var.

  Bu arada güzel bir bence olmuş, emeğine sağlık. Özellikle rus kızlara hayat kadını damgası vurulmasi hakkında çok haklısın. Rusların ve Ukraynalılarin birçoğu her Pazar kiliseye giden oldukça tutucu insanlar

  1|0
  0|0
 • Şu konuda katılıyorum Rusya'da kızlar erkeklerin yaptığı işleri yapıyorlar, yani inşaatta çalışan kadınların yarısından fazlası kadın'dır, ev badana boya filan kadınlar yapar, erkekler asla ev boyamaz mesela. Çok nadirdir, milliyetçilik konusuna gelirsek, malesef Rus'lar kadar milliyetçi değiliz, onlar hain yetiştirmezler ülke'de devlete karşı konuşan insanları diretk yurtdışı ediyorlar, taviz yok, küçüklükten vatan için ölürler aşırı milliyetçilerdir Rus'lar.. Ben Antalya'da yaşıyorum iş yerinden Rus kızlarıyla cafe'de filan oturuyorum normalde makyaj yapan kızlar cafe'de otururken ağırdan alır ya onlar öyle değil, siyaset konularına savaş konularına giriyorlar kızları bile erkekten daha savaşçıl, bizim kızlar Atatürk'ün samsuna çıkmasını bilir başka birşey bilmez, bizim cafe'de oturan kızlar Türk kahvesi içip aşk meşk sevgili çicek böcek konuşur Rus kızları öyle değil, kahvesini içer savaş konularına girer, tarihi erkeklerden iyi biliyorlar aşırı milliyetçiler, , Türk kızları gibi canım cicim muhabbetler yapmıyorlar

  1|0
  0|0
 • Yaklaşık 3 hesap değistirdim bunca yılın daha doğrusu uzun yılın K. S kullanıcısıyım böyle rezillik böyle kepazelik görmedim bune ya Hayatımda okuduğum en saçma bence nerenle yazdın bunu kusacağım geldi yeminle Allah aşkına yapmayın ya.

  6|0
  0|0
  • Sonuçta ortada bir emek var.
   Terbiyesizliğin lüzumu yok. Sana uymuıyorsa insan gibi edepli şekilde eleştirmeyi bileceksin.
   Benimde yaşınıa bakıp beyninin küçüklüğünü görünce, aynı plartformda olduğumuz için kusasım geldi.

 • Ulan bu rus kızları hoş güzelde yaşlandıkları zaman domuz gibi oluyorlar. Dünya üzerinde gençkende yaşlıykende güzel kalabilen tek kızlar bizim kızlarımızdır. Kızlardan bir çıkarım yok sonra hee eline geçmiyo konuş diyenler olabilir fakat gerçekler bu yönde yoksa rus olarak daş olanlarda var ama bir yere kadar her biji Türk kızı :D

  2|0
  0|0
 • Rus Kadınları Nataşa ise Burada Nasılım Diyip te Kıçını Başını sergileyen teşhirciler ne ozaman. Şu noktaya dikkat çekmek isterim ki. Rus kadınların kültürlerinde yalan söylemek kıçının başının ayrı oynaması yoktur. Dünyanın en sadık kadın kültürü ruslardadır.

  0|4
  0|0
 • aynen kıskanmayın... aynı kategoride değilsiniz , onlar bir tık önde kalıyor Allah öyle yaratmış yapacakbişey yok

  2|2
  0|0
 • rus kızları rahat tabiki onun için tercih ediliyor dün gece için bizde erkekler onlarda kızlar teşekkür ediyor tercihimmi yinede Türk kızları

  4|0
  0|0
 • Ben Turk kizini Rusa tercih ederim

  6|0
  0|0
 • biraz atmasyon olmuş gibi geldi
  Azeriler gelmiş dedeleri dolandırmış
  her ırk kurtuluş mücadelesi vermiş fakirlik çekmiş
  rakıya benzetilmiş falan
  bir yerden bir şey duyman onun doğru olduğu anlamına gelmez zaten hiçbir belge olmadan masal anlatır gibi bilgiler vermişsin benim için inandırıcılığı yok

  2|0
  0|0
  • Bu konu ile ilgili haberler var. Araştırma yaparsan bulursun. Durup dururken bir dede neden beni azeri bir kadın dolandırdı desin? Neden kırgız, çerkes, kürt ya da başka bir şey değil...
   Ama bir ırkı sadece melek gibi gören fanatik zihinlerin objektif olamaması normal. Ben bizzat yaşadıklarımı ve gözlemlerimi yazıyorum.

  • Hepsini Göster
  • rica ederim bir daha ki sefere umarim müge anlidan daha iyi kaynaklarla gelirsin :)

  • Hürriyet ve Milliyet gazetesini attım umarım gözlerini tedavi ettirirsin.

 • Genellemeden kastınız nedir bayanlar beyler? Geçin bunları Rus kızı hep güzeldir hep iyidir diye bir şey diyemezsiniz aynı durum Türkler içinde geçerlidir sadece doğru insan doğru kişi vardır bunlarla kendinizi avutmayın karşınıza o kişi gelince zaten ne uyruğuna bakarsınız ne de isteklerine.

  1|0
  0|0
 • Azerbaycanlıları böyle görmen üzdü. Türklerin bize yapmadığı kötülük kalmadı. Şimdi hepsi kötü mü diyelim? O dolandırılanlar var da, gel seninle evlenyim diyip pavyonlarda çalıştırılan Azerbaycanlıları neden göstermiyor sizin TV'ler? Senin dolandırıcı dediklerin çoğu Nahçivandan gidiyor ve çoğu da kürt. Benim anneannem rustu ama kendisi asla rusları sevmezdi. Asla ruslara güvenmeyin derdi. Zaten kendisi de buraya gelince Azerbaycan vatandaşı ve müslüman oldu. Ruslar o kadar da naif değil ama türklerin gördüğü gibi "verici" de değiller. İyi içip içip bayılırlar sokakta

  0|0
  0|0
  • Namusu ırka indirgemeyin yazdım aşağıda. Bir tür kıyaslamaydi. Aksine kendi ırkımızdan birileri de yapabilir diye.

  • Rusları sevmem, benim milletime soykırım yapan halkı ve benim milletime "siyah götler" (Чёрный Жоп) diyenleri savunmam. Pek de övünelecek halk değiller. Ukraynalılar bile onlardan daha ahlaksız olmalarına rağmen daha iyiler. Her rusa da "verici" gözüyle bakmamak lazım. Ama şahsen benim fikrimi soracak olursan Bakü'de rus bir kadının evinde yaşadım 2 sene, yüzlerce rus tanıdık edindim. Bir boka yaramaz insanlar. Kendilerini beğenmiş rusca konuşamayanlara (Чушка) domuz diyen bir millet.

 • Irkları genel olarak karşılaştırmayı pek sevmem. Ama maddeler doğru. İlla rus olmasına gerek yok, gelişmiş medeniyetlerin kadınları daha iyi. Ama bu demek değil ki türk kızlarının hepsi kötü. Ama çoğunluğu kötü.

  1|0
  0|0
 • Bir Türk erkeği olarak, Türk erkeklerinin Rus özentiliğinide Türk kızlarının ''Hollandalı, İtalyan, İspanyol vs'' özentiliğinide anlamıyor ve çok kızıyorum. Herşeyden önce hiç kimse kendi ırkından olan insanları yermemeli ve aşağılamamalı. Türk kızlarındanda çok güzeller var Rustanda var başka milletlerdende var. Fakat siz gelip ''Ben sadece Rus kızı istiyorum'' gibi saçma bir cümle kurarsanız bu özentiliğe girer ve hainliğe girer.

  Özellikle Türk kızlarının yaptığıda Türk erkeklerinin Rus Kızı özentiliğinden çok çok daha fazla ve kötü. Ne zaman bir Türk kızıyla konuşsam Erasmusa gitmiş yabancı kekoların altına yatmış. Sizde özentisiniz ve en kötüsüde k*şarsınız kabul etsenizde etmesenizde. Başka bir milletten insanı beğenirsin buna birşey diyemeyiz fakat senin ''Yabancı fantazin'' varsa ve kendi ülkendeki insanları aşağılıyorsan ( Türk istemiyorum vs gibi ) kimse kusura bakmasın ''katıksız şerefsizsiniz'' .

  2|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  48

Kızlar Ne Diyor 72

 • Türk erkeklerinin Rus kızı sevdası umrumda dahi değil. İsteyen gitsin onlarla evlensin, bir sakınca yok zaten. Ama Türk kızına b*k atmaktan da vazgeçmeliler. Türk ile Rus kızı aynı yaşam koşullarında değil. Rus kızı cinsellik yaşayınca kıymete binerken aynı şeyi Türk kızı yapığında f*hişe oluyor. En çok güldüğüm nokta da bu.

  5|0
  0|0
  • İşte onlar düşünemeyen tipler, onları ciddiye almaya ya da polemiğe girip insan yerine koymaya değmez.
   Türk kızları o Kamil dediğim erkeklerin yorumlarını kıskanıp tepki gösterince o kekolar daha değerli olduklarını zannediyorlar.

 • Herkes neden ruslara taktiki? Ben mesela almanyada yasiyorum, her cesit insan var burda ve burda kimse ruslari sevmez cok iticilerdir. Mesela cogu türk burda polonlarla evleniyor, cok sicak kanli, dürüst ve güzel oluyorlar, ruslara bin cekerler. Yani ruslara bir taktinizki anliyamiyorum 😂 Hem mesela serdar ortacin esi ne kadar güzel bayiliyorum o kiza. Yani demek istedigim su rus konusu bir kalksa iyi olur. Iyiki bir ruslar türkiyeye geldi yaaa, görmemisler gibi hep rus rus rus.

  3|0
  0|0
 • Erkekler rus kızı kıskanırsa "abi rus kızı beni kıskandı beni beni yeah vay be" moduna geçiyor. . kiskanmaz ise ne asıl zarif kız diyor.. yani vesselam ne yaparsa yapsın hep iyiye yoruyor tanrisallastiriyor adeta onu..
  Ama Türk kizi ne yaparsa yapsın, isterse ağzıyla kuş tutsun onun gözünde Türk kızı sadece "kezban" dır 😒

  3|0
  0|0
  • Adam gibi türk kızları var ruslar yetişemez bile onlara ama cidden bazı kızlar aşırı kezban , ilginç bir egoları var sanki kendisi dünyan8n en güzel kızı.

 • Yok canım kıskanmıyoruz hiç kıskanır mıyız 😅😅😅
  Ellerine sağlık, çok güzel olmuş her zamanki gibi. :)

  2|0
  0|0
 • Kiskanmam.
  Olumsuz yorum yapmam

  Beni ilgilendirmez
  Bencen yetersiz.

  7|1
  0|0
 • yanlış düşünüyorsun bence. kızlar ruslara bok atmıyor, erkekler bu kıyaslamayı yapıyor. elbette ruslar nataşadır diye bişi yok. cogunun bir zamanlar bunun icin ülkemize geldiği gerceğine ragmen. neden türk erkekleri biliyor musun? cünkü her rusun beynine sıcak denizlere inme işlenmiştir. sıcak ülkeyi seviyorlar cünlü verimsiz bir ülkeleri var. rus kızı anlayıslıdır? evli rus ciftlerin, kocasının gözü önünde odasına bircok erkeği davet ettiklerine defalarca sahit oldum. namus kavramanın olmadıgı, erkekleri tarafından kıskanılmayan bir ırkın, tutupta anlayıssız olması beklenemez zaten. rusyada alkol kullanıp, çalışmayan erkek sayısı aşırı fazladır. rusların türk erkeklerini tercih etme sebebi budur bir bakıma. cünkü türk erkeği karısını calıstırmaz eve ekmek getirir. buda insaatlarda calısmak, fahişelik yapmak drumunda kalan rus kadınına cazip gelir.
  herseyi bir kenara bırak. türk kızı mı talepkar? namuslu olacak, kalabalıkta kahkaha atmayacak, dısarda sakız ciğnemeyecek, mini etek giymeyecek, tecavüze ugramayacak, bakire olacak, evin işlerini yapacak, vs vs vs vs. türk kızından tüm bunlar beklenirken, cok beklentisi olan türk kızı olmuyor bence.
  bizlere haksızlık ediliyor, aşağılanıyor. bunu yapanlarda anneleri türk olan kişiler hemde.
  yani bir türk kızının oğlu, kalkıyor bir türk kızına laf atıyor.
  osmanlının sonuda bundan geldi zaten.
  tipik yabancı kadın merakı...

  1|0
  0|0
  • Evet bu sorunları 2 kez farklı 'bencelerimde' dile getirmiştim. Ama Türk kızıda melek değil, lütfen.

  • hic kimse melek değildir. kimse kusursuz değildir. millet ayrımı yapmaya gerek yok hepimiz insanız. kusurlar, hatalar insanlara özgü zaten.

 • Rus kadını votka gibidir, Türk kadını şarap. Her şarap dendiği zaman sevindik, oysa ki içeriği' ezilen üzüm' olmasına rağmen.

  1|0
  0|0
 • Rus kıları natashadır :DDDDDDDDDDDDd hiç bu kadar gülmemiştim uzun zamandır ya halen gülüyorum gözümden yaş geldi :Ddddddd

  1|0
  0|0
 • rus kızlarının üzerinde mahalle baskısı yok anaya babaya hürmet bekaret abi korkusu gibi kaygılarını yok sadece kendi hayatlarına ve güzelliklerine odaklılar bu yüzden kıyaslanmamız hiç adil değil

  6|0
  0|0
 • Biz niye durduk yere rus kızlarını kötüleyelim ki. Buna sebebiyet veren erkekler. Türk kızlarına sallayıp ruslara tövbe haşa tapanlar. Bir de bunu normal görüyorlar. Benim yapımda bu, karşımdaki adam yakısıklılıktan ölse, ' off taş böyle çocuk mu olur, ölürüm' vs demeyi bırak 'iyiymiş' bile demem. İnsanları abartmayın. Ne kadını ne erkeği. Hepimizi Allah yarattı, dıs görünüşle insanları yüceltmek yanlış gelmiştir bana hep. Hem ayrica ben güzele güzel demem, güzel benim olmadıkça lafıne ne oldu😂 Ha birde ülkücü erkek ülkücü kadın sever, Türkün Türkten başka dostu yoktur, milleti savunma gereksiz 👍

  1|0
  0|0
 • türkiyede bunun kavgasi tartişmasi ya da soz konusu olmasi bile o kadar sacma, burda hayatimda duymadim kimseden bir irkin kadinlarini ya da erkeklerini bu kadar ovmelerini.. ayrica turkiyede rusu bir kere yazin tatilde plajda goruyorlar iste o kadar.. normal hayatda işde okulda ünide rus gorduklerini sanmiyorum.. nasil bir irkin tum kadinlari/erkekleri güzel olamazsa hepsi cirkinde olamaz tabiki, ayrica bu güzellik konusuda ırk meselesi değil zevk meselesi.. türkiyede bu olay ama abartilmis iyice ve "rus güzeldir" diye hrrkesin kafasina yerlesmis 😊

  1|0
  0|0
 • ben bir rus topraklarında doğmuş biri olarak bu yazıyı yazan arkadaşı tebrik ediyorum sadece hem cinselerimiz değil bu çektiğimiz, erkekler tarafından nerelisin diye sorulduğunda rusum denilince hemen verici gözüyle bakıyorlar, hayır kesinlikle öylee bir potansiyelimiz yok , gerçekten sahiplenip ciddi görüğümüz bir ilişki kurduğumuzda o anlamda şeyler paylaşabiliyoruz buda insanın doğanın kanunu sevgiyi göstermenin en güzel bir başka yolu olduğunu düşündüğümüz için yapıyoruz aksi taktirde keyfimizden yattığımız faişelik kavramına düştüğümüz her hangi bir şey yapmıyoruz. şahsen ben ilk birlektiliğimden sonra evlenmiş bir rusum şimdi ise hamile ve çok mutlu bir evliliğim var , ön yargılarınızı kenara atın bence ahlak bekçiliği yapmanızın hiç bir anlamı yok bence.

  1|0
  0|0
 • en başta teşekkür ettim bu saçma karşılaştırmaya benim açımdan bakmış ve yazmışsın. her ırkın güzeli de var çirkini de, mirasyedisi de var alman hesabı ödeyelim ben kendimi paramı kazanayım diyeni de, spor yapanı da yapmayanı da var. her ırk ve her kişi kendine özgüdür. ben bir rus olarak burada kadını yerden yere vuran ırk ayrımı yapanın yüzüne bakmam açıkçası bana dünya güzeli ruslar en iyisi ruslar da dese o cümlenin devamı başka ırkı aşağılıyorsa o iş olmaz.

  1|0
  0|0
 • Önceki bencelerinde bir kaç kişinin desteğini arkana aldın diye yardırmışsın yine. Nickin gibi dobrasın ya dobralıkla patavatsızlık arasında çok ince bir çizgi vardır dikkat et ;) Ayrıca tek bir haber gördün diye Azerbaycanlıları zan altında bırakan örnekler veremezsin.

  3|1
  0|0
  • Kimse beni desteklesin diye yazmıyorum ama asıl patavatsızlığı yapan sensin beni tanımadan. Ben aklıma gelenleri yazıyorum. Kendi düşüncelerimi.
   İstersem görüşe de kapatabilirim. Ama başkalarının görüşlerine de saygı duyan biriyim.
   Ayrıca Ks'ye göre beni eleştirmen de yanlış. Ben dobra bir karakter değilim, Tesadüfen ve öylesine aldığım bir nick. Patavatsızlığı beni tanımadan yaptığın yorumlarla sen yaptın. Zayıf Türkçeniz ve millet olarak da ikiyüzlüsünüz bu gerçek. Paragrafın tümüne bakmak yerine işinize geleni alıyorsunuz. Sen alınıyorsan benim sorunum değil. Sahte milliyetçiliklere benim karnım tok.

  • Hepsini Göster
  • Zayıf Türkçeniz ve ikiyüzlülüğünüz? bunu söyledikten sonra senin için kelimelerimi harcayamayacağım..

  • İyi harcama.

 • Daha bir kere bile farklı bir milletten bir insanı eleştirmedim kıskançlık sebebiyle. Beni sevecek olan adam zaten benim olacak gerisinin kimi ne yaptğı umurumda değil. Ama ola ki eşim sevgilim rus kızlarını yanımda öve öve bitiremezse ve ben Çok kıskanırsam öper kendimi hatırlatırım 😅

  1|0
  0|0
 • Türk kızlarını kötülemek rus kızlarını övmek yanlış ikisinin karşılaştırılması bile aynı kültürde yetişmiyoruz sonuçta daha bu ülkede önceden kızlarını okula göndermeyen türk babalar vardı şimdi gelipte rus kızları çalışkan spor yapıyor vs demesinler.. ki demeye hakları yok! Türk kızlarının böyle olmasının tek sebebi ailelerdir.. ayrıca türk kızların boy ortalaması 160 dır...

  1|0
  0|0
  • Öyle diyenlere haklısın de geç, ciddiye bile almayın.
   Onlar eğitimsiz ve sorgulamayan türk erkekleri hayatlarında okudukları tek kitap cin ali.
   Kendilerine bakıp yapıp aynada bakmadıkları için Rus kızlarını isteme haklarını kendilerinde bulmaları normal.
   O yüzden hiç seviyelerine düşüp kıskanmayın. Olumsuz bir laf etmeyin.

 • Rus erkekleri Rus kızlarını öylesine sahipleniyor ki. Ben Rus kızlarını kıskanmam ama sorumsuz Türk erkekleri kendi milletlerinden olan kadınları Ruslarla karşılaştırıp acımasızca yeriyor. Evet her kadın güzel ve özeldir Rus kadınlarının bir kalbi olduğu kadar Türk kızlarının da kalbi var bunu da hesaba katın bazı beyler.

  1|0
  0|0
 • Kesinlikle kıskançlık uğruna söylenen hepsinin ucuz olduğu lafından nefret ediyorum. Ellerine sağlık.

  1|0
  0|0
 • Türkler de savaş gördü, erkek evlatlarını, kocalarını şehit verdi lakin hiçbiri fahişelik yapmadı. Rusları bu konuda savunmak ve fahişeliği "zorda kalınca yapılacak bir meslek" olarak meşrulaştırmak çok saçma olmuş. Ruslarla aramızdaki en büyük fark da bu zaten, biz inancımıza, namusumuza "daha" düşkün bir milletiz.

  1|1
  0|0
 • bence de ya bu neyin karşılaştırması herkes kendini bilsin yeter komşun bile seni ilgilendirmiyorken rus kızından sanane

  2|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  52
Yükleniyor...