Neden Rus Kızları?

qolokisP

Az evvel bayan bir üyenin sorusu gözüme takıldı. Soru neden Rus kızları diye ! Attaki yorumları okudum. Makul sayıda yorum vardı ama içlerinden 1 tanesi bile beklenen, istenen ya da gerçeği yansıtan cevap değildi.

Neden Rus Kızları ?

Yorumlardan çıkan sonuç şu oluyordu. Yorum yapanların hiç Rus sevgilisi olmamış... ya hayalini kurmuşlar ya da farklı yollardan Rus bir kadını elde ettiklerini sanmışlar... Ama gerçek bir Rus kadınının isteyince neler yapabileceğini hiç biri anlayamamış.

Her "Rusum" diyen kız Rus kızı mıdır?

Rusya çok uluslu federal bir yapıya sahiptir. Rusya yüz ölçüm olarak dünyanın en büyük sınırlarına sahiptir ve içerisinde onlarca ırk din ve mezhepten insanı barındırır. Halkın devlet otoritesine olan güveni biraz fazladır ve Rusya sınırları içerisinde yaşayan her insan kendini Rus olarak tanıtır. Büyük bir bölümünün ana dili Rusça değildir ama resmi dil olarak hepsi Rusçayı bilir ve konuşur.

Neden Rus Kızları?

Örneğin Novosibirk bölgesi Moskova'ya 3330 km uzaklıktadır. Direkt uçak yoktur. Trenle ulaşım tam 3 gün sürer. Burada yaşayan halk orjinal Rus değildir. Ama dışarıda nerelisin diye sorduklarında verdikleri cevap Rusya'lıyım ya da Rus'um olacaktır. Dolayısıyla Her Rus'um diyen Rus değildirdir. Bunu not edin.

Rus kızlarının cezbedici yönleri nelerdir?

Bu başlığa Rus erkeklerini tanıtarak başlamak daha akılcı olacaktır. Rusya bulunduğu bölge ve iklim özellikleri gereği sert karasal iklime ve dondurucu bir havaya sahiptir. Böyle bir iklimde yetişen insanların en belirgin özelliği ise kaba ve sert olmalarıdır.

Özellikle erkekleri kadın ruhundan anlamayacak şekilde kaba, saygısız ve bencildirler. Ayrıca Rusyanın temel içeceği vodka olduğu için görev başındaki memurlar dahil herkes genelde sarhoştur.

Neden Rus Kızları?

Bu nedenlerden dolayı sadece Rus kızları değil, Rus erkeklerini tanıyan her kadın onlardan nefret eder. Yani diyebiliriz ki Rus kızları ilgiye, romantizme, şefkate :) ve de sıcak havaya hasrettirler. Genelde Rusya'dan çıkış sebepleri de bu hasretliği sonlandırmak olur. Ama bu demek değil ki sıcak denizlere inen her Rus kızı ilk bulduğu erkeğin boynuna atlar. Bunu her kim diyorsa yukarıda dediğim gibi ancak hayali Rus sevgililerle vakit geçiriyordur.

Rus kızları ne tür erkeklerden hoşlanır?

Rus erkekleri hariç her erkekten hoşlanırlar :) desem de inanmayın.. Öyle değil. Rus kızları için en temel prensip ; nazik, kültürlü, bir kadına nasıl davranacağını bilen bir erkek olmasıdır. Ayrıca bedenine değil kalbine hükmedecek erkek ararlar. Her kadında bu böyle değil midir?

Evet ama Rus kızları daha bir aç ve daha bir özlem içerisindedir bu özelliklere karşı. Dolayısıyla onun size neler verebileceğini gerçekten görebilmek için önce onların neler istediğini bilmeli ve vermelisiniz !! İşte o zaman gerçek bir Rus kızı hakkında yorum yapabilirsiniz.

Neden Rus Kızları?

Biraz tüyo vermek gerekirse ;

Çiçek sunulmasından aşırı derecede mutlu olurlar.

Karşılıklı kadeh tokuşturmak onlar için özeldir

Eğer sizden gerekli güveni almamışlarsa ne kadar içerlerse içsinler asla sarhoş olmazlar ve sizi sarhoş ederler. Onlara gerekli güveni verdiyseniz, belki ilk kadehte sarhoş olup kendilerini kollarınıza bırakırlar.

Böyle bir gecede sizin sarhoş olmanızı ise asla istemezler !

Genelde İngilizceleri iyi değildir. Yetecek kadar kullanırlar. Yatakta genelde Rusça konuşurlar ama anlamasanız da bir önemi yok :)

Çok sert tepkiler verebilirler. Onun için huyunda suyunda ilerlemeniz kesinlikle tavsiye edilir.

İlla sarışın olacaklar diye bir kural yok. Kızıl ya da esmer de olabilirler. Ah hele kızılları yok mu kızılları...

Rus kızları bu kadar zahmete değer mi?

Aslında bence'min en temel noktası burası. Öncelikle ana babadan orijinal bir Rus kızı bulabildiyseniz ki bu kısım tamamen bir şans meselesidir ! ve ona istediklerini verebildiyseniz, geriye kalan kısım kendinizi ona teslim etmektir. Hatta o sizi zaten teslim alacaktır. Bütün özlemini, bütün arzu ve tutkularını, bütün hayallerini üzerinizde bir bir tatbik edeceğinden emin olabilirsiniz.

Türk kızlarının hayallerinde bile yapamayacağı şeyler sizi bekliyor olacaktır. Hayatınızda hiç yaşamadığınız şeylere hazır olmanız ve şoka karşı dirayetli olmanızda fayda var. Kalbi olan uzak dursun derim. Rus kızı deyimi bunu yaşayan ve bilen erkekler tarafından icat edilmiş bir deyimdir. ve ağızdan ağıza yayılarak bu günlere gelmiştir.

Gelelim sadede

Bir Rus kıza, bir tatil gecesi sahip olabilmiş, belli bir karşılıkla elde etmiş ya da sarhoşluk etkisiyle bir şeyler yaşamış olabilirsiniz. Belki de tipiniz Antonio Banderas ya da Bred Pit gibidir kız size direkt yürümüştür. Ama bu şekilde Rus kızına sahip olan bir erkek asla onu gerçek manada yaşayamaz.

Sebep her ne olursa olsun önemli olan sizin ona sahip olabilmeniz değil, onun size ait olabilmesidir.

İşte o zaman Rus kızı ne demek öğrenebilirsiniz. Rus sevgilisi olan arkadaşlarım beni çok iyi anlamıştır.

👉 Şimdi Türk kızlarımıza bir şeyler söyleyip bence'mi bitireyim. Bilinen bir gerçek var ki sizde aynı duyguları İtalyan ya da kısmen İspanyol erkeklere karşı hissediyorsunuz.

Ama gerçekten her kız bir tarafa Türk kızı bir tarafa.

Siz hatun'sunuz. Siz can'sınız. Siz canan'sınız. İyi ki varsınız.

qolokisP

👉 #qolokisP 🇹🇷

Neden Rus Kızları?
47
32
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • testie
  Ben pek rus sevmem ama gerçekten güzeller erik gibiler haklarını yemeyelim
  Görüş hala geçerli mi?
  • qolokisP

   Erik gibi ne abi :) Bunu da ilk defa duyuyorum :)

  • testie

   Ya sorma son günlerde dilime dolandı bu caps sitelerinde güzel bir kız görünce yoruma erik gibi kütür kütür yazmışlardı şimdi güzel ne görsem aklıma direk bu geliyor hani bir şarkı takılır diline bırakamazsın sürekli içinden söylersin ya bu da öyle

  • qolokisP

   Kütür kütür diyince mesele anlaşıldı :D İyimiş 👌

En İyi Kız Görüşü

 • KışGüneşiyim
  Rusya ile aramız açık siz hala ask meşk 😂
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4631
 • CeyCess
  Rus kadınları bu kadar güzel anlatılabilirdi. Her kelimenin altına imzamı atarım. Olumsuz olarak eklemek istediğim bir kaç nokta var.

  Rus kadınları çok zekidir. Kendi hayatları onlar için çok önemlidir. Çıkarları uğruna bir erkeğin duygularıyla kedinin fareyle oynadığı gibi oynarlar. Size sırılsıklam aşık olduğunu düşündüğünüz bir Rus kadını sizi 1 saniyede siler ve terkeder işi bitince.
  • qolokisP

   Yahu yazıyoruz da editörler siliyor :)

 • dobrakadınn
  Tanıdığım 3 rus kızın özelliklerinden bahsedeyim.
  1-Her rus fahişe değildir, aşık olduğunda maddiyata pek önem vermez. Sadakatlidir, bir erkeğin ruhunu okşamayı çok iyi bilir, aile hassasiyeti yüksek, eşiyle ilgili sorunları kendi çocuğuna bile yansıtmayacak kadar duyarlıdır.
  2-Çok fazla konuşmazlar, gözlem yapmayı daha çok severler. Fiziksel özellikleriyle övünüp, kasılmazlar
  3-Gittikleri yörenin geleneklerine uyum sağlarlar, öğrenmeye meraklı ve beceriklidirler. Başta yadırgasalarda insanlarla uyumları gayet iyidir. Kıskançlık yapmazlar, yardımseverdirler.
  Rus kızlarını tercih eden tipik Türk erkekleri
  1-Yazın otellerde ya da Rusya'da inşaat işleri, çobanlık vs yapan her kadına yavşayan abaza tipler.
  2-Rusya'da yüksek pozisyonda çalışan, kadınlara nasıl davranmasını bilen kültürlü, sosyal, centilmen, herkesin sevdiği, saydığı gerçekten yakışıklı erkekler
  3-Rus kızlarıyla hava atmaya çalışan, parayla ego tatmin etmeye çalışan olgun erkekler ve zengin şımarık erkekler.
  Bence için teşekkürler.
 • TURKISHGIRL06
  Şöylede bir savunma yapabilirim bu teze rus kadınları trip bilmez, naz yapmayı bilmez, erkeğine geyşalıkta son noktadır. Baş ağrıları , k :) ağrıları yoktur. Sevdikleri adama gerçekten sadıktır. Eh ırk olarak da fiziksel güzellikleri de cabası :)
 • Erkeklerin Rus "kadını" istemelerinin en büyük sebebi, Ruslarda namus kavramının olmaması, bizim "namusuyla yaşayan erkeklerimizin" de kolay yoldan doyuma ulaşmak istemesi.

  Başka bir sebebi yok.
  • abisiolmayankiz

   Orasıda doğru tabi.

  • filofobik

   tam tersi. rus kızı söz dinler ve verdiği sözü tutar. sadıktır aldatmaz. ne türk hatunları biliyorum şalvarıyla başörtüsüyle çoluk çocuğuyla mahalle arasındaki mazbut yaşantısıyla ideal anne...
   ama işte kocası ona biraz ilgiyi kesince kimlere kimlere sırnaşıyo kimlerden medet umuyo.
   burda onların sayısı az değil...

  • Şeytancıkk

   Çünkü Türk erkeklerinin çoğu bencil.

  • Hepsini Göster
 • shyBurak
  uzatmayın ya istemiyoruz rus kızı falan ne bu takıntı yeter be kardeşim , iyice rus özentisi rus gördüğünde dibi düşen salyaları akan abazalar yaptınız , bu kaçıncı bence? Yeter anladık seks seviyosunuz uzatmayın.
  • qolokisP

   Abi sen benceyi neresinden okudun :D

  • shyBurak

   Saygısızlık olduğunu biliyorum fakat okumadım , içerik hep aynı oluyor diye düşündüm çünkü bundan öncede birçok kez "rus kızı rus kızı rus kızı" diye bencelerimiz olmuştu."trip atmaz" "seksidir" "yatakta iyidir" "sadıktır" "parayı takmaz" bunlar ve benzerleri dışında bir içerik sunduğunu iddia ediyorsan okuyacağım.

  • qolokisP

   Niçin yazıldığını ve ne anlatmak istediğini bilmek istiyorsan oku derim :D

  • Hepsini Göster
 • abisiolmayankiz
  Ya bence adam görüşünü paylaşmış. Bende kızım ama neden bu kadar tersliyorsunuz ki? Ben mesela Türk erkeklerini çekici buluyorum ve Türk erkeği ile evlenmek istiyorum Koreli erkekleri çekici bulan kızda var elbet. Ama bu kimseye tersleme hakkı vermez
  • qolokisP

   Şu kore meselesine iyi değinmişsin ağzına sağlık

 • Rejina
  Rus arkadaşlarım var, erkekleri gerçekten tam anlamıyla hödük. Aşık olduklarında bile hödükler. Ama genelleme yapmamak gerek tabii ki. (: Baba tarafından biliyorum, babaannem sağ olsun gerçekten fiziksel olarak güzeller. Ama bu da bir genelleme neticesinde.. Emeğe saygı. (:
 • XiXiXi
  Rusyaya git o zaman neden hala buradasın? Defol git de senin gibi bir embesilden daha kurtulsun ülke. Gereksiz. Karbondioksit fazlalığı!
  • qolokisP

   Sen yukarıda yazılanları okudun mu? Bak bilmeden etmeden okumadan sadece hakaret edip kaba davranıyorsun. Sonra da Rus kızlarını kıskanıyorsun. Bu yaptığın davranışı şimdi Türk kızlarına genellesem olur mu? Olmaz.. O senin hırçınlık, kabalık ve hadsizliğin... Neyse bir sonraki yorumunu kaale almayacağımdan emin olabilirsin

  • XiXiXi

   Okudum ben öyle okumadan yorum yapmam. Seni rus kızlarını sevdiğin için aşağılamadım. Bunkadar gereksiz ve şaçma sapan bir bence yazdığın için aşağıladım. Her bir kelimemin arkasındayım. Kafan var belli ama içinde beyin yok.

  • qolokisP

   Kendi aşağılığın bayan

  • Hepsini Göster
 • power_
  Bu yazıyı okuyunca bizim Türk kızlarımızın neden kalkık, havalı, kibirli olduğunu anladım, çünki bizim erkekler fazla değer veriyor, bundan dolayı kendilerini bir şey sanıyorlar...
  • qolokisP

   Abi bu güzel bir yorumdu yaaa... :D

  • power_

   EiC seç o halde :D

  • qolokisP

   Burda öyle bir şey yok :)

  • Hepsini Göster
 • __Destina__
  ya şahsen bu kadar büyük bir genellemenin içinde türk kızının hayallerinde bile yapamayacağı şeyleri yaşatırlar kadar yanlış bir cümle olamaz her seferinde diyorum genellemeler hoş değildir ve bir madalyonun iki yüzüne bakmadan eleştirmek yanlıştır.
  türkiyede deniliyor ki " kadın kısmı çok konuşmaz"
  rusyada deniliyor ki "erkekler baş olabilir ama kadınlar boyundur."
  buradan çıkıp da yine iki ırkı karşılaştırmak istersen buyur istemezsen sen bilirsin
 • Homemade_
  Belli ki sadece bir kişinin verdiği cevap sana ders düştü diye böyle bir bence yazmaya karar vermişsin. iyi ilham olmuş anlaşılan.
 • OnlyBasketball
  Ben tüm kadınların düşmanıyım.. Ama Türk erkekleri seçecekse yabancı kız seçmeliler. Evet daha güzeller daha çekici daha güzel fizikleri var daha uzunlar filan ama.. Bunlar olmasın seçeneğiniz. Erkeğin burnundan getirmek yerine onunla nasıl mutlu olurum kavramına önem veriyolar. Erkeklerinin kıymetini biliyolar hiç olmazsa. Erkekle evlenince tüm hayatını ve duygularını sömürüp kendilerinden nefret ettirmiyolar. Ki Türk kızımızda ki kaprisi ve "Senin hayatını severim, ben bunu parmağımda döndürürüm" felsefesini başka ülkenin erkekleri kaldıramayacağı için got gibi ortada kalıyo olacaklar hepsi..
  • qolokisP

   Güzel tercume etmişsin. Eline sağlık

  • OnlyBasketball

   ha ama hepsinde şeytanlık var orası ayrı

  • abisiolmayankiz

   Evet anlıyorum kadın düşmanlığını. Bende erkeklerden nefret ediyorum fakat yabancı erkeklerin herhangi bir özelliği yok, hepsinden.

  • Hepsini Göster
 • dalisalvador
  Yüz olarak bilemem de bizde de güzel kızlar çok bu açıdan. Fakat fiziksel olarak üstün olmaları bir gerçek. Ne yazıkki milletçe genelde kısayız. Tek artıları uzun olmaları bence. Öyle düşünüyorum
 • Wabi-Sabi
  Rusyada erkek yok geçmişte yaşanan savaşlardan sonra erkek nüfus azaldı. Kadın nüfus daha fazla. 1.90 cm yakışıklı rus erkeği dururken 1.70 cm türk erkeğine bakacağından değil, erkek yok ülkelerinde ksjhfjs
 • SapıkveRomantik
  Tercihim Türk kızları da onlar beni pek sevmiyor malesef :D Sarışın bir erkek olduğumdan. Malesef ülkemizin acı tarafı. Sarışın olan pek takılmıyor ve erkekten sayılmıyor.
 • Dameroi
  O değil de bir kere göğüs farkıyla öne geçiyorlar hani slav bunlar soğuk oralar deri altında biriken yağ çok daha fazla yani balık etli diye düşünüyordum da birden ilgimi kaybettim.
 • illalazımmıki
  bu konuda anlatacak sey coktur. evet yazıların buyuk kısmı dogru. oarada pek yalan fesat bla bla olmaz. ınsanların ıcı dısı bır (kısısel yazmıyorum) baska seyler de var tabi ama su anda negatif parazıt cekecek halim yok. ıyı aksamlar dilerim.
 • mardy_bum
  Rus erkeklerini boyle genellemeniz komik. Hatta butun bu tarz genellemeler baya komik aslında. Eski erkek arkadasım Rustu ve hayatımda tanıdıgım en centilmen en kibar insandı.
  • Profi-troll

   Yaşının küçük olmasından kaynaklıdır bu :P

  • mardy_bum

   @Profi-troll Muhtemelen senin gibi profilinde kus fotografı olan bir loserdan daha fazla iliskim olmustur.

  • Profi-troll

   Ay cool kiz falan filah. Dogrudur motor da cok :)

  • Hepsini Göster
 • VIPESMER
  Rus değil ama ukraynalı sevgilim olmuştu / partnerim değil sevgilim! Dediklerine katılıyorum kardeşim.. ! Önemli olan sahip olmak değil onların size ait olmasıdır işte o zaman anlayabilirsiniz. Bu arada dipnot: Fotoları çok aradın mı rus kızları görse intihar eder bu kadar çirkin değiller be )
  • qolokisP

   Kanka ben sevgililerimin fotolarını koydum :P

 • SeanFey_
  rus kızları afedersin sadece yatakta iyidir asla bir Türk kızları gibi olamazlar emeğine sağlık güzel bence olmuş
 • Fresia
  Rus kızları dötümü yesin 😏
  • abisiolmayankiz

   Yaaa bu kadar kaba olmak zorundamısın :(

  • bak böyle demeyın böyle tepkıler vermeyin sonra kezben diyorlar bize :D Allahı var hepsi ayrı ayrı güzeldir ama arkadasın dediği o son cümle hepimizin gönlünü fethediyor bence "Siz hatun'sunuz. Siz can'sınız. Siz canan'sınız. İyi ki varsınız." bız Turk kızları ata erkıl tiplemeleriz genelde evine ve çocuğuna bağlı vefakar kadınlarız o yuzden işin sonu" ah ne de olsa bir Türk kızı değil" lafına geliyor :)

  • qolokisP

   @Olmasadaolmazlan 👌👍💛👏👏😘

 • Komutan_alemdar
  bizim türkler gibisi yok türk kızları daha güzel <3 :D
 • filofobik
  ah be kardeşim ne güzel yazıyodun tam artarda övgüleri diziyodum ki o finalde fena zçtın...
  hollanda inekleride öyledir normal ineklere göre daha fazla kova süt verir ama sonunda ayağıyla devirir...
  seninkide öyle olmuş.
  nasıl tadına doyulmaz kıvamda bir yazıydı nasıl keyifle okudum ama işte o sondakigereksiz popülizm...
  neyse ruslar fenadır fena...
  bu yaz göynükteyim:))
  • qolokisP

   Abi populizim falan değil. Hepimiz Rusla yatarız ama Türkle evleniriz. Anamız Türk çok şükür. Popülizim den ziyade reaizm desemiydik. Teşekkür ederim yinede güzel görüşün için

  • filofobik

   göynükte esnaf hep rusla evli:))

  • qolokisP

   Göynüğe mi yerleşek ne diyon :D

  • Hepsini Göster
 • suskunman
  Rus kızları hem güzeldir Türk kızları gibide nazlı değildirler kolay iletişim kurulur. Eğer mafya falan tanıdığı çevrsi yoksa kolayca muhabbet kurulur :D
 • 21blackjack
  Benim özeleştirilerim bir kaç madde ile özetleyim

  1-Coğrafya farklılığı Sarı saçlı beyaz tenli Türk sayısı az olduğundan doğal olarak az olanı sevme ve seçme içgüdüsü. Ruslarından esmer erkeklerden hoşlanması gibi.

  2-Türkiye'de bakirelik tabusu sonucu kızların erkeklerle cinsellik yaşayamaması. Erkeklerin hormonlarının arttığı dönemlerde en kolay yoldan cinsellik yaşama içgüdüsü ile en kolay yol olan tabusu olmayan rus kızları.

  3-Bir kere adı çıkan bir şeyin artık vazgeçilmez olması. Rus kızı algısı.

  4-Ekonomik sorunlar yaşayan rus kızlarının en yakın pazar olan Türkiye'de seks işçisi olarak çalışmaları. Türkiye olarak kadın ve erkeklerimizin Natasha olarak bildiği ve adlandırdığı seks objesi özelliği.
 • supro
  İyi güzel de Türk kızlarıyla yaşamayı bile düşünemeyeceğiniz şeyleri yaşatırlar türü cümle kurmayaydın iyiydi. Her Türk kızı bir mi?
 • cndni
  Benim oldu. Tek tek şu bu diyemicem de özellikleri falan diye. Ama fark var, kültür farkı. Bu bariz. Kimine göre olumlu kimine göre olumsuzdur bu. Ama ben bizim kızların da duygusal olgunlukta olanlarının yerini hiçbirşey tutmaz diye düşünüyorum. Yani bizimkiler yeter ki sevsin etsin. İstediler mi dünyanın en iyi kadınları olabilirler.
 • InFlames_00
  rus kadınları çok tehlikelidir özellikle tatil beldelerinde bizim saftirik türkler onların kucağına ondan sonra soluğu diyaliz makinasında alabiliyor ayrıca eyvallah güzel bir çalışma fakat bana kalırsa türk kızlarını hiçbir rusa değişmem
 • ArtıIleEksi
  Çünkü ucuz diycem kanka musun diyceksiniz te Allahım ya :) benim yarim en iyisidir der hic bakmadan gecerim
 • Şiirsevenkız
  Çok iyi yazmışsın, çok güzel yazmışsın, doğru tespitler yapmışsın da "Bayan kullanıcı" değildir o muhtemelen
  • qolokisP

   Ya gözüme pembe gibi gelmişti :) Şimdi tam hatırlayamadım ama bayandı galiba yaaa :)

  • Şiirsevenkız

   Onu kastetmemiştim aslında hani bayan değil kadındır ya onun doğrusu onu vurgulamak istedim

  • qolokisP

   E bırak ona da ben karar vereyim.. :)

  • Hepsini Göster
 • cikolatalilattem
  Hahaha biliyor ne kadar onlaran hoslansa da sonunda Turk kizina kalacagini ya, eklemis o yuzden sonuna ama tabi si cansiniz diye. :) cakal
 • Anonimsavaşçı
  Alexis Texas Rus kızları bir yana kendi yöremin kendi ırkımın kızlarını tercih ederim.
 • Motherteresa
  Ez ez sonda bir cansınızla olmadı 😂😂 ben milletimin erkeğini severim. illa bir ırk seciceksem irlandalı olsun 😅. Emegine sağlık üzucü ama güzel olmuş
  • qolokisP

   :) Yok beee son satırları harbiden canı gönülden yazdım valla bak... Siz bir kere kutsalsınız

  • Motherteresa

   Iyi inanıyım bari 😁

 • _Caterina_
  Ben ikisinide kiskaniyorum artik😅😅
  ~Emeğine sağlik~
 • SehonunOğlu
  1 tane rus kızı tanımadan buraya bence yazacak kadar cahil ve yüzsüz olmasaydın. rusların allahını tanırım allahını saydıklarından biri bile doğru değil
  • qolokisP

   Dur heyecan yapma, bodozlama dalma. Biliyorsan konuş ibret alalım. Bilmiyorsan bodozlama dalma adam sanalım !

  • SehonunOğlu

   ya boş konuşma işine bak 7 ceddim rusyada bin tane rus yengem kuzenim var bilmeden etmeden sallamışsın

 • Oğuzreyis
  Güzelde rus kızları önüne gelenle yatıyor tip güzel fizik güzel ten gözel sadakat kötü o yüzden dışı içikadar gözel olmayanı içi dışıkadar güzel olmayanla kısaylamak aptallık olur
 • Bozuk_Kimya
  biz hemen vermiyoruz diye
  birde götümüz büyük
 • Coffein
  Inanmiorum usenmemis yazmis birde, kimin gonlunde ne istegi varsa olur ins.. ben jason momoa yi aliyim sen novorossiykden bakin :D
  • qolokisP

   Sankt Peterburg dan baksam :)

  • Coffein

   Ok st Petersburg a yolluoruz seni :) kizil meydan

  • qolokisP

   Yiiiiihuuuuu :D demeyeceğim. Bu ara Ruslarla aramız kötü ama cidden bir gün gideceğim. Bu yaz olmadı ama başka yaza elbet... Mısıra valizlerimi topladığım yılda aynen böyle bir şey olmuştu hiç unutmam :(

  • Hepsini Göster
 • Profi-troll
  Yazi guzel, hepsine olmasa da bir kismina katiliyorum.

  Dipnot : Ne kezolar su hayatta anlamak cok güç:) Konusup konusup sonra kulak tıkayan:))
 • Miniminnoş
  Bizi begenmeyen erkeklerde killi kazak giymis gibiler 😀😀
 • gemicim67
  rus kadini se vdimmi erkegine sonuna kadar sahip cikar het gece basi agrimaz sev say deget ver yeter ayaklarini yikar siz turk kadini cok kapris kendini beyenmis inat ters kinci hatayi unutmayan affetmeyen unutsada unuymus gibi yapip olmadik yerde olmadik zamanda basa vurursunuz yani kisacasi turk erkeklerini turk kadini rus kadinlarinin kucagina siz atiyorsunuz onun icin aglayip sizlanmayin turk kadini 5 ya da 6 hada hsftada bir verir rus kadini iste hergun 5.6 .7 saaat verir hem seksi kendi yapar erkek de zevk alir kadinda turk kadininda o icrsart
  • ObSeSsioN

   Bu sozlerden sonra rusla evlen adamsan

 • Karaktersiz2
  Türk kızları diyen biri çıksın artık
  • qolokisP

   Türk kızları... dedirtecek bir Türk kızı çıksın artık :D

  • Karaktersiz2

   Ahhaha 😊😊

 • HayalperestPisicik
  Taa rus kızına geldim😂

  ~Emeğine sağlık.
  • qolokisP

   Hızlı gidiyorsun :) yetişemiyorum :) başımı dönderiyorsun :D

  • Ne hızlısı ya tam tersi yavaş gidiyorum😂

 • Kukreyenfare00
  Nodon Ros Kozloro?
  • qolokisP

   EİG olsaydı sana verirdim yeminlen :D harikaydı bu yaaa :D

  • Kukreyenfare00

   😂😂😂 sende soru acarsan verirsin. Mizah olduğunu anlayip cemkirmedigin için tesekkur ederim.

  • qolokisP

   Neyin mizah neyin hakaret olduğu çok net duruyor yorumlarda... Sıkma canını :D

  • Hepsini Göster
 • gezegendekiumutsuz
  Güzeller, uzunlar, seksiler...
 • Auxerre
  al rus kizini vur turk kizina...
 • TheeBadLİfe
  Türk kızları daha güzel taammı :D
 • _AşkTanrısı_
  Çok güzel olmuş eline sağlık.👏👏
 • bonçik
  bir kız olarak bencede rus kızı. 😃😃
  • Ciaoobello

   Bencede, güzellik, sadakat, anlayış, 💕 sevgi, aşk, hürmet, hizmet, iletişim, saygı ve özellikle ilişkide dünya üzerinde 5 kıta dolaştım rus kızları açık ara önde ikinci sırada uzak doğulular, gerisi havayla civa

 • Ponchik
  Rus kizlari candir ❤️
YÜKLENİYOR...