Sevdiğinizin Arkasında Durun

Sevdiğiniz insanın, şarkıcının, yazarın, stilin kısacası sevdiğinizin arkasında durun.

Birileri laf etti diye vazgeçmeyin.

SEVDİĞİNİZİN arkasında durun.

Kendimden örnek vermek istiyorum. Ben Sertab Ereneri çok seviyorum bana göre mükemmele yakın bir kadın. Arkadaşım ''bu kadında ne buluyorsun hiç güzel değil sesi de normal ses'' diyordu. Başlarda çok güzel resimlerini bulup gösteriyordum ona, aşk adlı şarkısını dinletiyordum sesi gayet güzel güçlü diye yani kanıtlama çabasındaydım. Sonra sana ne ben seviyorum dedim. Emin olun sana ne dediğiniz zaman tartışma bitiyor.

Çoğunluğun sevdiği şeyleri sevmek zorunda değilsiniz!

Bir başka örnek ise çok bildiğimiz popüler kitaplar! Ne kadar ilginç değil mi hep ön raflara dizilen kitaplar popüler olur bir yıl veya altı ay kadar. Kendimizi neden bu kadar kısıtlıyoruz ki? Neden sıradanlaştırıyoruz. Herkesin aldığını değilde bize hitap edeni alıp okusak daha güzel olmaz mıydı? Sadece kapağına, ismine bakmak yerine birazcık sayfalarını karıştırıp anlatış tarzına, özgünlüğüne, bizi içine çekip çekemediğine baksak daha güzel olmaz mıydı?

Moda olduğu için değil beğendiğiniz için alın!

Tıpkı kitaplarda olduğu gibi günümüzde de bir şey moda olsa herkes ondan almak için birbirini ezip geçiyor. Birçok kişiyle aynı şeyi giymek bana göre çok sıkıcı ve sinir bozucu. bir kıyafeti alırken moda diye almayın hoşunuza gittiği için zevkinize uyduğu için alın.

Ve en son söyleyeceğim SEVDİĞİNİZ İNSANIN arkasında durun!

Sevdiğinize göre geçerli sebepleriniz vardır değil mi? Birileri sizi koparmaya çalışsa da kopmayın. Birilerinin(arkadaş, komşu, akraba, vb.) dolduruşuna gelip de çok seviyorum seni dediğiniz insanı yarı yolda bırakmayın. Engeller çıksa da karşınıza o sizin sevginize değer olduğu sürece sizde onu sevin sonuna kadar elini bırakmayın.

Bu benim ilk bencemdi. Umarım beğenirsiniz. :)


0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

  • Güzel insan kendisi olmalı

    1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

  • Bence de durulmalı. Yelleme akıllı olmak kotu bir şey.

    1|0
    0|0
Yükleniyor... ;