Tecavüz Etme Hakkını Sana Kim Verdi?

Dünyada sayısız acı var belkide ama tecavüz en ağır suçlardan biridir. 5 dakikalık zevk uğruna bir insanın tüm hayallerini/hayatını çalmak insanlık dışıdır.

Bir baba düşünün, kızı oldu diye seviniyor çünkü kızlar en çok babalarına düşkün olur. Yeni yürümeye başladığında bir düşüşünde kızıyla birlikte kendi canı da yanıyor. Onu itten kopuktan koruyor. Zor şartlarda büyüttüğü kızını her türlü insandan korumaya çalışıyor. Ve birgün biri geliyor ve 5 dakikalık iğrenç zevki uğruna o kızın tüm hayatını hayallerini çalıyor ve onu ya kirlenmiş bir mendil gibi oracıkta bırakıyor ya da kanıt bırakmamak için oracıkta öldürüyor. Bunların hepsi 5 dakika için.. Üstelik çoğu bir kız evlat sahibi. "Yarın öbür gün ya kızımın başına gelirse" demiyor üstelik. Anlatacak o kadar şey var ki ne kelimeler yeter nede başka bişey.

O kadar vaka var ki, hangi birinden başlasak?

Aysun Atalay. Geçen sene temmuzda kalbine sıkarak intihar eden genç bir kız. Çünkü o canından kanında olan öz abisi tarafından tecavüze uğradı ve ailesi sırf oğullarını korumak için "sus kimseye söyleme!" dedi. Sevdiği adamı bile umursamayacak hale gelen genç kız kalbine sıkarak intihar etti.

Tecavüz etme hakkını sana kim verdi?

Biraz önce kızlar en çok babalarına düşkün olur dedim. "Babam benim kahramanım!" deriz ya mesela, işte bunun gibi vakalar çok. Diyecek kelime bulamıyorum. Hangi baba kızına kıyabilir ?

Cansel Buse Kınalı...

Her tecavüz vakası gibi bu kıza da iftira atıldı iddaalar falan fıstan. Bu kızın 17 yasında hayatına hiç düşünmeden neden kıydığını kimse sorgulamadı. Bunu yapan şahısın evli 2 çocuk babası olmasına rağmen kimse onu suçlamadı, çünkü cansel bir kızdı. Kız olmak hayata 0-1 geriden başlamaktadır çünkü.

Ve kız olmak. Tecavüze uğrayıp susmaktır.

Çünkü daima haksızsın. Erkek nefsine hakim olamaz, kız kuyruk sallamıştır vsvs, erkektir yapar gibi saçma sapan algılar yüzünden kaç tane bunun gibi vakalar var kim bilir! "Ailem yeter bana" sözcüğünün bittiği yerdeyiz.

Engelli kıza tecavüz edenlerin hepsi serbest. Neden mi? Çünkü tecavüz sırasında kız bağırmadı. Rızası vardı dediler. Buna karar veren hakimlerin kızlarına yapılsa rızası vardı mı diyecekler peki ? Hep merak etmişimdir.

Ve Özgecan. 11 Şubat 2015te hayatının en güzel döneminde katledilen bir genç kız. Direndiği için tokat yiyip kafasını çarpıp bayılan bir kız. "O saatte minibüste ne işi varmış!" Diyenler de oldu elbet, her zaman ki gibi. Ve dövülüp yakıldı. Bir baba düşünün kızını sadece beresinden tanıyor. Bunu yapan evli 2 çocuk babası üstelik. Suç ahlak mı eğitimsizlik mi siz karar verin.

Ve daha niceleri.. Kimisi "şehitler bu kadar konuşulmadı ne Özgecan'mış!" dedi kimisi tecavüz mağdurları için kuyruk sallamıştır dedi.

Ama o kızların aslında tecavüzden sonra yıkıldıklarını kimbilebilir ki ? Sevdiği insanı öptüğü zaman sürekli o sahneyi hatırlaması. Psikolojisinin ömür boyu alt üst olması.. Kimbilebilir ki içinde kopan fırtınaları? Kendimizi başkalarının yerine koymağı öğrendiğimiz zaman belki bu dünya daha yaşanabilir hale gelir kimbilir?


18|8
2942

En İyi Erkek Görüşü

 • "Tecavuz son derece normaldir doğaldır. Erkeklerin tecavuz etme hakkı vardır. Kizlar kuyruk sallamazsa erkekler bakmaz çünkü erkekler bir ilah kadar tertemizdir. Suç mini etek giyendedir veya gece dışarda geziyorsan bir kız olarak bunun anlamı benim popom sana aittir gel benim erkegim ol demektir"

  Bu konuyla alakalı bencelerime geleb yorumlar maalesef bu perspektifte ve bu nedenle tecavüz asla bitmez

  5|4
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • Nefret ediyorum!!! küçücük yaşta cinsel istismara uğratip berbat hayata mahkûm eden , her türlü pisligi yapıp bacak arasinda namusu arayanlardan , medya Maymunu olmuş düne kadar ağzı kokan sarlatanlarin dini kullanarak yok filistin yok bilmem ne deyip insanların dini ve hepsinden önce vicdanından merhamet duygusundan uzaklatiran devrin adami gibi gorunup aslında zavallilari oynayanlardan sırf sıradan kot pantolon giysende metroda 50 60 yaşındaki kart horozlarin bile göz soymalarina maruz kalmaktan , korku bela otobüse binmekten, Internette aman çalınir aman ailem yanlış anlar diye fotoğraf paylaşmamaktan
  Bütün bu olayların bu süre gündemde oyalanip sonra yine lay lay lom moduna geçilecek olmasından ateşin yalnızca düştüğü yeri "yürekli insanları" yakmasindan..
  Sırf erkeksiz kalirim diye erkeğin hakkıdir elinin kiridir helal olsun ! diyen o zavallı yaratık bir kısım kadın zihniyetinden..
  Yenilen onca darbelere rağmen "seviyorum, affettim " deyip kendini savunmadan aciz bir kısım kadın zihniyetinden de nefret ediyorum. .. o tv sacmasi dizilerde gençleri ozendirip kardeşi kardeşe dostu dostuna düşürüp yikik aileleri oynayan
  Tecavüzun gayet normal bir şey olup evlilik öncesi birlikteliği normallestirip ergenlik çağına girmiş yeni nesil gençlerde bile acaba dedirten o durtuden ve bunlara çanak tutan bir kısım medya köpeklerinden
  Insanlari pahaliya lüks e ozendirip namusu ile bir çanta arasinda birakanlardan nefret ediyorum
  Ve yalnizca laf salatasi yapıp vah tüh deyip bu ve bunun gibi daha ölen nice insanların ardindan bir dua okumayan Veya yüreğinde hissedemeyenlere yazıklar olsun #ozgecan
  Özge ve daha nicelerine gelsin...

  2|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 41

 • Aramızdaki Nankör Halk hakkediyor aslında bu olayları..

  Sen gidip aşkları, kişilerin seks hayatını , yasak aşklarını , yatak odası fantezilerini, katilleri soygunculari dizilerde öve öve anlatırsan ve imam yaparsan ayrıca bu dizi ülkede reyting rekorları kırarsa bunlar gayet normal şeyler.

  Şeriat gelsin diyoruz.
  Hırsızın eli
  Tecavüzcünun ** kesilirse kimse cesaret edemez artık diyoruz.
  Katilleri meydanlar da asarsan taşlaya taşlaya öldürürsen kimse karıncaya bile kıyamaz diyoruz ama sağolsun muhalefet hemen karşı çıkıyor.

  Öldürsen neden öldürdün diye suçlarlar.
  Öldürmesen neden öldürmedin diye suçlarlar.

  Adamların o kadar zoruna gitmişki düşün artık Anayasa da Devletin dini İslamdır maddesini bile kaldırmışlar. Aslında bu ülkeye bunlar az bile.

  Nankörlükte üstlerine yok milletin... İyilik yaramıyor ki iyilikten anlasınlar.. Tek amaçları oda Kötülemek.

  5|3
  0|0
  • Dünyanın en iyi kanunları olan Amerika ve dünyanın en güçlü yargı orada ama tecavüz olayında hala birinci sınıfta yani serihat geldi de tecavüz olayı mı bitecek hayır sadece media göt korkusunda bu haberler yapamaz bizim saf gariban milletimiz bak böyle haberler yok bence tecavüz olayı bitti sanacak bu daha mı iyi olacak o zaman

 • Bir uçkuruna sahip çıkmaktan bile aciz olan şu insanları dünya üzerinden silebilsek keşke. Bu lanet olası tecavüzcüler hapishaneye girdiklerinde hapishanedeki bir hata yapmış olsalarda adam gibi adam olup bu şerefsizlere türlü işkenceler yaparak ceza verselerde tüm cezalar az bu pisliklere. Zaten yaptıktan sonra ceza almaları da birşeyi değiştirmiyor intihar eden kızlar bu hayata geri dönemiyor ya da bu acıyı yaşadıklarını değiştirmiyor. Keşke bu dünyada böyle aynı havayı solumaktan bile tiksindiğim insanlar olmasa da böyle olaylar hiç yaşanmasa

  1|0
  0|0
 • Tecavüz edenin önce şeyini keseceksin sonrada iki kolunu kıracaksın dayanılmaz işgencelere maruz bırakacaksın şimdi biraz zalimce olabilir dediklerim insan hakları var diyeceksiniz yaşama hakkı falan böyle insanları yaşatmıcaksın anca öyle caydırıcı olur eline sağlık

  1|0
  0|0
 • cansel buse tecavüz e uğramamış ama, bencen güzel ama anlayamazsınız tecavüz edilmenin nasıl korkunç birşey olduğunu.

  1|0
  0|0
 • artık bu toplumun üyesi olmaktan, erkek olmaktan, şu saçma organa sahip olmaktan utanıyorum bu duruma getirdiler. daha utanç verici olanı şu an bile görüşlere baktığımda yapılanları savunan igrenç şahıslara, sürekli kadınları aşağılayıp sadece tecavüz olaylarında sözde tepki gösterenlere rastlamak. insan olmayı hiç beceremiyoruz.

  2|1
  0|0
  • Empati kurun diyip kadını haksız gören kızlarımız da var. Müslüman olmuşlar Türk olmuşlar ama insan olamamışlar. Ben acıyorum onlara.

  • genel olarak söyleyecek tek bir şeyim var onu da söyleyemem çünkü hemen kaldırılır.

 • Şşş! Kızlar Bağırmaz! adlı film geldi aklıma.

  https://www.yenikaynak.com/sss-kizlar-bagirmaz.html

  1|0
  0|0
 • Evet bende taciz eden erkeklerden tiksiniyorum. Mesafe koyuyorum abartıya kaaçrsa müdahalemide ederim. Gerek sözlü gerek bakarak gerek fiziksel her türlü tacizi yapan kişi arkadaşım olamaz, yanımda duramaz sağlamda kalamaz.. Orda ağzınasıçıveririm. Erkekler arasında geçen '' erkek muhabbeti '' adı altında türlü sapık konuşmalardanda nefret ederim. Arkadaşlığımı keserim. Bunları yaparsanız insansınız beyler. Sİkinizi tutmayı bileceksiniz kusura bakmayın

  2|0
  0|0
  • Adamsın 👏👏👏👏
   Keşke her erkek senin gibi olsa...
   Bazıları yüzünden ben bir ara tüm erkeklerden nefret ediyordum 😁😁😁
   Ama böyle senin gibilerin olduğunu bilmek de bana çok şey öğretiyor...

  • @fairymoon_lady Elalemin kızına türlü sapıklıklar yapıp sonra evde kız kardeşlerinin annelerinin yüzüne nasıl bakabiliyolar acaba.. Bende diğer erkeklerin beenim gibi düşünmesini isterdim bu kendimi methetmek için söyledğim bir şey değil.. Kadınların daha rahat olduğu mutlu olduğu bir yerde yaşamak istiyorum.. Keşke hiçbir korkusu olmadan kadınlarda gece dışarı çıkabilse mesela. Ama ilerleyeceğimiize geriye doğru gidiyoruz.. Ondan benimkiler hayalde kalacak gibi görünüyo.. Hakkınızı her daim arayın kızlar (haklı olmak kaydıyla) birileri muhakkak arkanızda olacaktır :)

 • Bir baba düşünün, kızı oldu diye seviniyor çünkü kızlar en çok babalarına düşkün olur. Yeni yürümeye başladığında bir düşüşünde kızıyla birlikte kendi canı da yanıyor. Onu itten kopuktan koruyor. Zor şartlarda büyüttüğü kızını her türlü insandan korumaya çalışıyor. Ve birgün biri geliyor ve 5 dakikalık iğrenç zevki uğruna o kızın tüm hayatını hayallerini çalıyor ve onu ya kirlenmiş bir mendil gibi oracıkta bırakıyor ya da kanıt bırakmamak için oracıkta öldürüyor. Bunların hepsi 5 dakika için...
  yazıklar olsun çocuklardan faydalananlara...
  yazıklar olsun kızların rızası olmadan faydalananlara...
  yazıklar olsun gözünün önünde olup bitene tepkisiz kalanlara...
  ...

  2|0
  0|0
 • Sevili bayan arkadaşım,
  Yıllardır bu konu üzerinde araştırmalar yapar, Neden bizim ülkede tecavüz olayları var diye. Dünyaya baktığım zaman dünyanın en ağır kanunları var Amerika da ve tecavüz olaylarında 1. sırada olduğunu wikipedia yazıyor. Bunun sebebi gerçekten eğitim mi suçlu yoksa ailede bireylerimi önce ona kara vermek gerektiğini gördüm. Bizim ülkede tecavüz olaylar artığı gibi her televizyonu açtığımda bu haberle karşılaşıyoruz. Her ailede küçük çocuklar olabilir. Ben hep şu soruyu sordum. Tecavüz olayı güzel değilde erkekleri böyle gösterince bazı bayanlar bütün erkekler aynı demeyecek mi o zaman iyi insanlar karşı cinsten arkadaşlık kurması zor olmayacak mı sonra bunlar bayan arkadaşı edinemediği için evlenemeyen insanlarla dolacak.
  Örnek olarak kendim den vereyim. Yıllar önce okulda hoşlandığım bayana gittim merhaba dedim. Sırf merhaba dedim diye orada sapık var diye bağırdı özür diledim. Bu seferde tanımadığın bayana nasıl merhaba dersin dedi tokattı attı ve gitti bende orada öyle kaldım. Ertesin gün geldi özür diledi ama bende ona dedim ki tokat atarken iyi oldu dimi dedim özür kabul etmedim tabiki
  Bu yazımda ben tecavüzü destekliyorum demedim ama tecavüz olayı olamasın ama tecavüz olayları anlatılırken abartman gerekmiyor. Günahsız erkekler de bu leke altında kaldığı için bazıları daha hala sevgili bulamayanlar var..
  Bir haber yaparken şunu düşünün ya da başkalarını da lekeler mi kötü gösterir mi. Tecavüz olayları göstermek bu kadar abartmak iyi bir şey olsaydı. Amerika kendi kanallarında ya da Avrupa kanallarında bangır bangır anlatırdı ve abartırdı ama yapmıyor. Böyle abartma haberlerin hiçbir faydası olmadığını gördüler...
  Sonuç olacak tecavüz olayı ne kadar kötü bir şey ise sizin gibi bayanlar bu konuyu sürekli ballandıra ballandıra anlatarak ve abartarak anlatması sonra tüm erkekleri kötülemek sonucu kurunun yanında yaş yanı haberiniz yok. Lütfen bu tür bence yazılar yazarken başka erkekleri yani dürüst ve namuslu ve iyi

  0|0
  0|0
  • dayak atmayan insanlarında olduğunu unutmayalım ve ona göre kelimelerimizi daha düzgün seçerseniz sevinirim. Biz bir bir kaç kötü insan yüzünden leke almaya ya da bu söyle ise bütün erkekler aynı düşüncesini iyi insan olan erkekler hakkediyor mu? Bunun cevabını verebilirsen sevinirim

  • Hepsini Göster
  • Tamam seninle konuşmak büyük yanlış olduğunu bir kere da anladım...

 • yalnız cansel olayında rıza varmış öyle söyledi haberlerde, yani kız zaten hocasıyla ilişki yaşıyormuş mesaj trafiğini okumuş polis.. bu yüzden matematik hocasına 2 yıl hapis verdiler bunun sebebide canselin 18 yaşından küçük olup ilişkiye girmiş olması, eğer ailesi şikayetçi olmasaydı 2 yıl bile almıycaktı matematik hocası çünkü ilişki 2 tarafında rızasıyla olmuş, ondan sonra hoca bu kızı terk etti sanırım bu da gurur yaptı öldürdü kendini.

  0|1
  0|0
  • Tamam duydum ama tepkiler şu "küçücük kız öğretmeni ile nasıl ilişki yaşar" yani burada yine cansel suçlu. Evli 2 çocukli bir g. avatın küçücük kıza karşı nefsine hakim olmadığın kimse konuşmuyor ama. Biri ergenlik çağında ona kimse bişey diyemez o dönemde herkes hata yapar ama o hocanın buna dur demesi lazımdı burda tek suçlu o adamdır

  • Hepsini Göster
  • burada bir noktaya deyineyim
   Eğitimcinin birinci vasfı ne olursa olsun ona verilen emanete sahip çıkmaktır öğretmenlik meslek derslerinde veya formasyonda bunlar insanalara yüzlerce kez anlatılır sebebi ise öğretmen öğrenci ilişkisi. Bu ilişki kız istese dahi öğretmen tarafında delinemez. Öğretmen burada suçlu çünkü ona verilen tüm eğitimleri tüm eğitim sistemini kendi lehine kullanmıştır. Öğretmen burada suçlu çünkü ders karşılığı aldığı maaşının sebebi o çocuklardır. Mesleğine ihanettir bu. Vatanına ihanettir bu. Herkez akıl ve vicdan yönüyle düşürken (hakim dahil) meslek yönüyle kimse düşünmüyor. Örnek veriyorum doktor gereğinde kadının her noktasına dokunuyor seninde rızan varsa seninle ilişkiye girelim diyebilir mi (diyemez) derse Şu an sağlık personeli mevzuatına göre hem hapis hemde yüklü bir para cezasına çarptırılıyor. Çünkü yeminli.

  • (Sığmadı)
   Tekrar öğretmene dönüyorum; Öğretmenin yemininde emanete sahip çıkacağımı vatanıma milletime namusuma yemin ediyorum demiyor mu? hani nerde yemin

 • Emeğinize sağlık

  1|0
  0|0
 • Eskiden böyle olaylar bu kadar sık yaşanmıyordu, yaşadığımız kültürel erozyon ile bu hale geldik. Ancak yine de bu olaylar binde bir yaşanan şeyler, yani bu olayların üzerinden çıkarak tüm toplumu veya tüm erkekleri potansiyel sapık ilan etmek yobazlıktır. Nasıl ki türlü yüz kızartıcı suçlar işleyen, çocuğuna veya bakıcılık yaptığı çocuğa işkence yapan kadınlar tüm kadınlara maledilemezse erkeklerde de bu durum böyledir.

  2|1
  0|0
 • Başlıktan bile utanıyorum. Tecavüz hak değildir

  2|0
  0|0
 • Tv dizileri aşk dizileri işi bu raddeye getirdi insanların beynini uyuşturup kötü yola teşvik ediyorlar
  İnsanlar Ahireti düşünmeden hiç ölmeyecekmiş gibi yaşıyorlar nedendir ki yazık.

  5|0
  0|0
 • Midem bulanıyor. Sinirlerim geriliyor, yemin ederim bir kaza çıkacak elimden. Ulan şunlardan bir tanesi elime geçse.. Ben de kız babasıyım. Benim de gencecik kızım var. Anlam veremiyorum ya anlamıyorum. Bir insan nasıl bu kadar hasta ruhlu, nasıl bu kadar aşağılık, nasıl bu kadar kahpe olabilir aklım almıyor. Pardon.. İnsan mı dedim? Yaratık bunlar, yaratık.

  3|0
  0|0
 • "Tecavuz son derece normaldir doğaldır. Erkeklerin tecavuz etme hakkı vardır. Kizlar kuyruk sallamazsa erkekler bakmaz çünkü erkekler bir ilah kadar tertemizdir. Suç mini etek giyendedir veya gece dışarda geziyorsan bir kız olarak bunun anlamı benim popom sana aittir gel benim erkegim ol demektir"

  1|0
  0|0
 • Kızların erkeklerden daha dikkatli olması gerekir. Sırf ayıp diye insanlara cinsel eğitim verilemiyor bir da insanların bir zaafı olarak gösteriliyor. Biz insanlarımızı bilinçlendirmezsek daha nice Özgecanlar Canseller Münevverler solup gidecek.

  1|0
  0|0
 • Emeğinize sağlık

  1|0
  0|0
 • Eline emeğine sağlık.

  1|0
  0|0
 • bunu bence eğitimle felan alakası yok düpediz psikolojik rahatsızlık.

  2|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  21

Kızlar Ne Diyor 28

 • Bu ne hadsizlik kuyruk sallamak o saatte otobüste ne işi varmış bırakın bu lafları söylemeyi düşünmek bile yanlış onlar bizim solup giden baharlarimiz. Ozgecan, Cansel , Aysun ve niceleri... Eğer ki bir insan kız erkek fark etmez kendi ülkesinde rahatça dolaşamiyor, rahatça otobüse binemiyorsa gezemiyorsa o ülke istediği kadar kalkınmış olsun neye yarar kendi vatanım milletim diye ahkam kesmeyi bilip kendi milletindeki masum temiz insanları kirletmeye utanmiyorsa ben ona vatan demem kirlenmiş zihinlerle dolu toprak parçası derim. Kimene ne giydiginden saat kaçta dışarda olduğundan kimi ilgilendiriyor bu. Onlarin hayalleri vardı ya umutları vardı onlar belkide sevdikleri insana bile duygularını tam söyleyemezken , ufak bir busede bile yüzleri kızarırken nasıl olurda böyle bir kirlilige maruz bırakılırlar böyle bir utancı yaşamak zorunda kalırlar. Bu utanç onların değil bizim. Ozgecan , Aysun , Cansel ve diğerleri ülkem adına sizden Özür diliyorum biliyorum artık yoksunuz bu bizim suçumuz sizlerı koruyamadik. Üzüldük iki gün basında söylendi unutuldu. Paraya takla atanlar başarıları unutulmadı (sahtekarliklarin üstü başarıyla örtüldu unutulmadi) ama sizi unuttular. Unutmadik dediler unuttular hatirlasalardi başka baharlarimiz solmazdi başka umutlar yok olmazdı. Dilerim ki başka baharlarimiz solmasin ceplerini parayla doldurma zihniyeti yerine adalet , vicdan, merhamet, sevgi ile doldurma zihniyeti olsun. Sizi unutmayacağız. Masum meleklerimiz

  2|0
  0|0
 • Cansel Buse ve patronunun içkisiyle tecavüze uğrayan hariç diğerlerine sözüm yok. Allah yapanlara cezasını verir inşallah...
  Cansel Buse'ye gelelim... 14 Şubat'ta kendi isteğiyle birlikte olmuş. Evet, kız reşit değil. Lakin 17 yaşında, bazı şeyleri idrak edebilecek yaşta olan bir genç kız. Büyük yaşta evli, çocuklu bir öğretmenle o tür bir ilişki yaşamamalıydı. Adam da kız da hatalı bence. Kız bunu canıyla ödedi. Allah affetsin...

  Diğer kıza gelelim... Patron da olsa yabancı bir erkekten içki alınıp içilmemeli bence. Yani devir kötü. Her gün bir olay gündeme geliyor. Bu yüzden o kız da o konuda hata yapmış. Keşke o an biraz daha dikkatli olabilseydi. Üzücü bir durum gerçekten...

  Her zaman söyledim ve her zaman da söylemeye devam edeceğim.
  Dikkat edersek tecavüz olayları son bulmaz ama sayısı azaltılabilir. Hanımlar ve hatta beyler, bu tip olaylara karşı kendini korumak için önlemini almalı.
  Sonuç olarak, Allah kimseye yaşatmasın ve kimseyi de şeytana uydurmasın...

  1|1
  0|0
 • Erkeklerden zaten nefret ediyorum onlar ayrı pislik ama bazi kadınlardan daha çok nefret ediyorum
  Çünkü bunlar hep kadının tarafında değilde erkeğin yanında olurlar yani "kraldan daha kralci" oluyorlar.. sebebi ise kıskançlık bnce.. birde tuzları kuru..
  Hiç dert çekmemış iyi aile icine doğmuş ama diğer güzel hemicinslerini fena halde kıskanan kadın musveddeleri bunlar.. hiç halden anlama yok bunlarda.. Allah büyük.. gün gelir hesap döner..
  Birgün kndi kızlarının başına gelince de yine "guyruh sallamıştır gessin" diyebilecekler mi acep Allahın psikopatlari ?😠

  2|0
  0|0
 • Oyle guzel yazmişsin senin yüreğine saglik bacim...
  Ulkemizde gun geçtikce bu olaylar bitmek bilmiyor artik ve maalesef adalet sistemi yerlerde. Neden hala bir cozum getirilemiyor neden bitmiyor anlamiyorum
  Keske ayni sey bu kuyruk salliyor diyenlerin hepsinin basina gelse de anlasalar..
  İnsan nasil bir tecavuzcuyu korur ki?

  1|0
  0|0
 • Mini etek giyme, makyaj yapma, kahkaha atma, sokağa çıkma, kuyruk sallama, şimdide okula gitme. Sıradaki ne? Nefes alma mı?

  4|0
  0|0
 • Yazık ya ne iğrenç bir durum bu lanet olası tecavüzcüleri ancak idam paklar Allah belalarını versin onların >:(

  1|0
  0|0
 • Bir kadın kendi hemcinsine sıfır empatisiz bu yorumu yapıyorsa; ''Büşra Cüce'' kelimenin bitiği yerdir der susarım..

  1|1
  0|0
 • "Bana giyinmeyi değil oğluna tecavüz etmemeyi öğret"
  Cehaletin tek korkusu kadındır çünkü o öğrenirse çocuklarına da öğretir diye bir söz varya;
  Yine her şey bizim elimizde kızlar bu nesilden geçtiyse de gelecek nesli bizler oluşturacağız
  Onu doğuranın ve onunda çocuklarını doğurup soyunu devam ettirecek olanın cinsiyetine saygı duymayı karşı taraf istese de geleceği düşünmeden 5 dklık zevk için böyle şeyler yapmamasını gerektiğini öğretmeliyiz.

  2|0
  0|0
 • Öyle bir toplum haline gelmişiz ki suçluyu destekliyor, suçsuzu çamura buluyoruz. Öyle kişilikler varki; tecavüzü meşrulaştırıp tecavüz edileni suçluyor. Buna devlette dahil. Kimse demiyor ki kadınlar yaşamasın mı? Bir kadın sevmiş sevdiği erkekle birlikte olmuş, sonrası için tüm başına gelenleri hakediyor. Çünkü birlikte olmuş. Erkek tecavüz ediyor, kuyruk sallamasaymış. Yazıklar olsun bu zihniyete de, bu zihniyeti savunanada. Ellerine sağlık.

  3|0
  0|0
 • Yetişkin bir kadının kendi rızası haricinde girdiği ilişkilerin hepsi amasız fakatsız tecavüzdür. Kadının mini etek giymesi gece dışarda olması vs. hiç bir erkeğe bir kadının bedenine hükmetme hakkını vermez. Ha bu bahsettiģim yetişkin bir kadın, çocukların ve henüz ergenligin başındaki gençlerin (15,16,17 yaşlarında) rızası falan da olamaz. Böyle ülkeninde, adalet (!) sistemininde. ...

  2|0
  0|0
 • Çok üzücü :'(

  1|0
  0|0
 • sondaki kızın kendisi tecavüze uğrasın o zaman konuşsun başka bir şey demiyorum

  1|0
  0|0
 • Güzel yazmışsın

  1|0
  0|0
 • Kımsenım öyle bir Hakko yok.

  1|0
  0|0
 • Türk milleti olarak çok eksiğimiz var erkek çocuğu doğduğunda namahrem yeri bir gururmus gibi gosterilir kıza sürekli edep adap ogretilir

  2|0
  0|0
 • Bencen çok güzel olmuş evet açıklayın bakim tecavüz hakkını kim verdi size

  1|0
  0|0
 • Şerefsiz köpekler ya. Bunları doğal bir şey olarak gören tecavüze uğrayanın da suçu oldugunu söyleyenler en az tecavüzü yapan kadar vicdansız ve ahlaksızdır.

  1|0
  0|0
 • şimdi ben bir ahlaksızın bedelini kendi evladı ödesin istemem. o yüzden kendi çocuğunun başına gelsin demem ama şu "o kuyruk sallamasa" diyen hemcinslerimizin rabbim başına getirsin ki anlasınlar!
  (güzel noktalara parmak basmışsın)

  1|0
  0|0
 • Çok haklısın..
  Keşke herkes senin gibi düşünse :(

  1|0
  0|0
 • Neşem kaçtı be, içim karardı.

  1|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  8
Yükleniyor...