Denenmiş Acındırma Taktikleri

Bunları niye yaparız veya yaparlar? Bilmek zor değil, kimi zaman bir menfaat, kimi zaman "bende burdayım" mesajı vermek. Hepsi gerçek, üzerimde denendi, başarıya ulaştı. Buyrun :)

Ben öleyim bari'ciler

Denenmiş acındırma taktikleri

Anneannem'in taktiği. Her bayram, e artık bir dahaki bayram'ı kutlarsınız artık. Kutlarsınız, Dikkat!! Taktik geliyor. 20 senedir eskimedi dostum. Amaç? Belli canııım, biz hemen atlıycaz, sarılcaz, hep beraber anneanneciiim diycez filan. Sonuç: Başarılı. Bu taktiği, etrafımızdaki yaşlılarda çoğu zaman görürüz. Oyuncumuzdan rica ettik, bu rol için 6 ay huzurevinde yaşadı.

Biranda bir tarafına inme inenler

Haggaten ya, diyen sesinizi duyar gibi oldum. Ortaokul, lise suları öğrenci kardeşlerimizin, klasik taktiği. Efenim, okula gitmemek, sınavdan yırtmak, gibi gibi sebepler için anne'ye, hoca'ya uygulanan taktik. Denedim, severim, iyidir. Sonuç : İlk seferde kesin başarı, tekrarladıkça başarı oran'ı sıfıra kadar iner. Ölçülü yapın. Oyuncumuz, biraz ucuza geldi, oyunculuğu için kusura bakmayın :)

Dudak Bükücüler

Kardeşimiz, bu rolle Oscar'a aday oldu ama ödülü Küçük Emrah kaptı. Evet, dudak bükücüler, hareket'i etkili kılan, dudak büzme, acıklı bakış ve eğer mümkünse 1 damla yaş. Hedef kitle : Ebeveyn. Uygulayıcıları : 3-8 yaş aralığı bebe'ler. Başarı oranı : %100.

Sessizler

Yok Suskunlar diil, sessizler. Aaa, bakın yalnız, bu çok etkilidir! İstediği şey olmayınca, hemen bir köşe bulup çekilir, sadece oyuncumuzun hareketini yapar (Bu rol için 200.000.USD aldı. Biz bence'lerimizde masraf'tan kaçınmayız, kaadişim. Evladım, içeri gel, yemek hazır, çok güzel film başladı, gibi davetler'e bu hareket ile cevap verilir. Uzun tutmayın, bayar. Söyliim.

Biliyorsun'cular

En baba Teyze taktiği'dir. Bu numara'yı yemeyin diye 12.371 aday arasından itina ile seçtim. Mesela, teyzenize dersiniz ki " Ya teyze, şu nike'dan alsana bana yıaa.", Direkt gelecek acındırma, "Olm, biliyorsun 3 aylıkları bir aliim, söz", "e dün LCD tv almışın", "Hep borç, hep borç be olm, napçan işte, e sen de biliyorsun". Teyze, ana yarısı? Yav he he... 3 aylık'tan kasıt, 3 ay'da bir toplu alınan emekli maaş'ı.

Öksürükçüler

Toplumun her alanında ilgi görür. Anneanne, anne, baba, çocuk, öğrenci, memur. Konuşma yoktur. Yine bir köşe'ye çekilip, abartmadan yapmanız lazım. Naif olmalı. Ne kadar derinden, o kadar başarılı. Bir hocam, ders'e ilgi'yi çekebilmek için her ders yapardı. Her ders yav. Yogh artıgh...

Vee, final! Depp taktiii

Adam'ın Depp'i ya. Saolsun kırmadı beni. Kızlar siz bir relax lütfen, lütfen dedim. Genç erkek kardeşlerim, tekrar tekrar izleyin. Öğrenin. Daa anlatmiim artık, ne diiim, depp bu :)

Okuduğunuz için teşekkürler :)


1|1
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...