Hayallerinizin ve Hedeflerinizin Peşinden Koşun

Hayat kısa, hayallerinizin ve hedeflerinizin peşinden koşun!

Herkesin kafasının içinde bir yaşama biçimi vardır, kimisi sadece mutlu olmak ister, kimisi ise sevdiği işi yapmak ister. Kimisi ise tek başına kimsenin olmadığı bir yerde yaşamak ister, herkesin hayalleri farklıdır.

Hayat kısa, hayallerinizin ve hedeflerinizin peşinden koşun...

Kaybettiğin her saniye,dakika senin hayatından gidiyor unutma, öğren araştır, kafanı boş şeyler ile doldurma, neden, nasıl, niçin oluyor hepsini araştır.

Zaman kısa, arkana bakıp yaşlandık be dediğinde güzel şeyler yapmış ol! Herkes seni bekliyor, gelecek yeni zekaları, tarih yeni keşifleri bekliyor, yeni bilim adamlarını, seni bekliyor.

Matematiği, Fiziği, Coğrafya'yı bilmek zorunda değilsin...

Bunların hiç birini zorla yapmak öğrenmek zorunda değilsin

İşine yarayan bilgiyi al kafana, boş şeylere kafanı yorma, ÇALIŞ, yeni bir şeyler bul, inan çok büyük zevk alacaksın. Düşünsene bir, sen bir şeyler yapıyorsun ve herkes onu kullanıyor, yüzyıllarca seni konuşuyorlar, tarih senide listesine ekliyor, yazıyor.

Dünya'da ve Türkiye'de bir çok insanın başarılı olmasının neden, hedeflerinin peşinden koşmalarıdır. Asla ve asla vaçgeçme, inan ve güven. Bırak ailenin ne dediğini, bırak aileninavukat, mimar, ressam olacaksın baskısını. Bu senin hayatın bu senin yaşamın bu senin dünyan. Unutma ileride ailen değil sen umutsuz olacaksın.

Türkiye hepimizi bekliyor.

Unutma! Sen çalıştıkça, inandıkça bu vatan ayakta duracaktır. Unutma! Sen çalıştıkça bu vatan daha ileriye daha mutlu ve daha umutlu bakacaktır.


Teşekkürler.


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • aynen koşmalıyız ki ulasalım

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • Emegine saglikk

    0|1
    0|0
Yükleniyor... ;