Abisi Arkadaşlarıyla Beraber Kız Kardeşine Tecavüz Etti

Bundan 21 yıl önce yaşanmış gerçek bir hikayeye tanıklık etmek için mutlaka okuyun. Troll bir Bence olmadığını anlayacaksınız.

Sıradan bir çocukluk geçirmiştim. Gecekondu mahalleri arasında yoksul bir yaşama çabasıydı bizimkisi tencerede pişirip kapağında yemek gibi. O dönem komşuluklar arasında vefa, kardeşlik ve paylaşma duygusu vardı.

Abisi Arkadaşlarıyla Beraber Kız Kardeşine Tecavüz Etti (Mutlaka Okumalısınız)

Bütün komşular birbirinden haberdar olurdu. Birinin evinde yemek pişecek olsa herkese eşit olarak dağıtılırdı. Hoş tencereler boşalırdı ama komşu duasını almak bile o günün en görkemli sofrasına eş değer sayılırdı. Komşuluklar arasında derin dayanışmalar kadar kavgalar da hiç eksik olmazdı fakat 3 gün sonra yine eski dostluklar, hatır sormalar, yardımlaşmalar devam ederdi.

5 yaşındaydım o günleri hayal-meyal hatırlıyorum. O yıllarda 7 yaş altı çocukların okullara kayıtları yapılmazdı. 3 yaşında okuma - yazmayı sökmüş, evimizin duvarlarını okul tahtası gibi kullanmaya başlanmıştım. Ailem artık dayanamayarak beni okula yazdırma kararı almıştı.

Rahmetli okul müdürümüz babacan, sevgi dolu gerçek bir eğitimciydi.

Annem durumumu uzun uzadıya anlatmıştı lakin müdürümüz bir türlü ikna olmuyordu zira bu durum öğrenilirse mesleki kaygılar yaşamaya başlayabilirdi. O arada müdürümüze ismini sormuştum. Elime bir kağıt bir de kalem alarak onun ismini yazmaya başlamıştım. Gecem gündüzüm sürekli kağıt-defter-kalem üçlüsü arasında gidip geliyordu. Okula yazılmam gerekliydi çünkü o dönem tek isteğim diğer çocuklar gibi bütün zamanımı okul ve arkadaşlarımla geçirmekti. Müdürümüz bana birkaç soru sordu. Çarpım tablosu, toplama ve çıkarma işlemiyle alakalıydı. Ardından İstiklal Marşı ve Andımız hepsinden tam puan almış olacaktım ki okul müdürümüz annemden kimliğimi istemişti. (Bu arada gülümsüyordu.) Dünyalar sanki benim olmuştu öylesine mutluydum ki o anı hayatım boyunca unutmamak için kendime içten içe sözler veriyordum. Kaydım tamamlanmıştı karşılıklı teşekkür faslından sonra okuldan çıkıyorduk. Tam o sırada karşı yaya yolu geçidi üzerinde yürüyen bir genç kız dikkatimi çekmişti. Yaşı 19-20 olmalıydı. Üzerinde yamalı pazen bir elbise, elinde oyuncak bir bez bebek diğer elinde ince bir değnek vardı. İstemsizce birazda olsa korkmuş ve annemin elinden sıkıca tutarak "-Bu abla kim?" diye sormuştum. Annem: "- Korkma! Onun kimseye zararı olmaz." demekle yetinmişti. Ama ben o ablayı unutamıyordum. Meczup olduğu her halinden belliydi.

Okullar kısa süre sonra açılmıştı. İlk zamanlar ablam ve annem bana eşlik ediyordu. Okul yolları bir başka tatlı geliyordu. Okula gittiğim her gün o kızı görüyordum. Elinde bir bez bebek, pazen çiçekli yamalı elbisesi, diğer elinde ince bir değnek bazen kendi kendine bağırarak konuşuyor, bazen gülüyor, bazen de ağlıyordu. İstisnasız her gün aynı güzergah üzerinde titreyen bedeniyle gezinip duruyordu. Herkes ona "Deli E..." diyerek sesleniyordu. Fakat o çocukları çok seviyordu. Bir gün okul dönüşünde onu bir çocukla konuşurken görmüştüm ona gülümsüyor ve kaçıncı sınıfa gittiğini soruyordu. Bebeğini ona uzatıyordu çocuk "- O senin abla" diyerek bu teklifini kibarca geri çeviriyordu. Çocuk ona cevap verdikçe E...'nin neşesi gözlerinden okunuyordu. Bizim büyüdüğümüz yıllarda kimse başka bir kişiyle dalga geçercesine, alay eder gibi bir tavır takınarak konuşamazdı. Çünkü, yokluktan gözümüz bir başkasının kusurunu bile görmemize fırsat vermezdi. Yokluk bu açıdan bizleri en güzel şekilde terbiye ediyordu. Babam o yıllar çalışmıyordu annem ise bir fabrikada gecesini gündüzüne katarak güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Kolay değildi 7 tane evlat yetiştirme gayretiyle yanıp tutuşmak... Evde kardeşler arasında bambaşka bir sevgi bağı vardı tabii kavgalarımızda bitmek bilmezdi/bilmezdi ama aynı sobanın etrafında birlikte ısınır aynı sofraya hep beraber oturur şükür ve barışla sofradan kalkardık.

Huzurun en zifiri dönemlerini sefalet içinde yaşadık. Hala o günleri hatırlarken yüreğim sevgiyle doluyor. Annem o yıllar içerisinde bir kooparatife yazılmıştı çünkü abim evlenmek istiyordu. Annemin taşıdığı en büyük korku, çocuklarının yaşamlarını sürmek için herhangi bir teminat bırakmadan bu dünyadan göçüp gitmesiydi. Yıllar geçti aradan artık 3. sınıfa gidiyordum derslerinde çok başarılı bir öğrenciydim. Yine bu süreçte E...'yi görmeye devam ediyordum. Bir gün annemin en küçük abimle hararetli konuşmalarına tanıklık etmiştim. Annemin yüzünde korku, endişe, üzüntü dolu bakışlar varken abim bu esnada avucunu sıkarak yumruğuyla dizlerini dövüyordu. Konuyu net olarak anlamamıştım. Klasik yer soframız kurulmuştu yine abimin bakışları şimşek gibi bana çarpıyor, gözleri doluyordu. Yemeğinden bir kaşık bile almadan "-Ellerinize sağlık, hamdolsun" diyerek sofradan uzaklaştı.

O gece abimin bağırarak uyanma sesiyle irkildim. Neyi vardı, neler duymuştu ya da neler olmuştu bilmiyordum. Annem abime su getirdi hemen ve "- Geçti" diyerek onu teskin etmeye çalıştı. Yıllar sonra gelen itirafla neye uğradığıma şaşırmıştım. Meğer o gün abim çok yakın arkadaşlarından E...'nin neler yaşadığını tesadüfi olarak öğrenmişti. E... o yıllarda liseye giden ve çok güzel olan bir kızdır. Bir abisi olmak üzere 2 kardeşlerdir. Abisi kız kardeşini gözünden sakınıyordur. Öyle ki E...'nin güzelliği dilden dile dolaşır hale gelmiştir. E... okulu ve evi arasındaki mesafeyi katetmek için abisininde aynı zamanda mesleği olan minibüsle ulaşımı tercih ediyordur. Abisi başka bir semtin minibüs şoförlülüğünü yapmaktadır fakat o kendi semtindeki hattın şoförleriyle çok yakın arkadaştır. Bir gün şoförler arasında bir kızın muhabbeti geçer. Şoförler o kızın güzelliği hakkında konuşurken abisi merak içinde arkadaşlarını dinliyordur. Her akşam aynı sohbetler devam eder. Şoförlerden biri olan Z... o kızla bir yolunu bulup baş başa kalacağını sonra arkadaşlarının gelmesini söyler. E...'yi yakın takibe alan Z... okul dönüşünde evine gitmek için Z...'nin minibüsüne biner.

Bilerek farklı güzergahı kullanan Z... E... ile yalnız kalmıştır. E...'yi ormanlık bir alana götüren Z.. E...'yi bir ağaca bağlayarak yüzüne siyah poşet geçirir. E...'ye defalarca kere tecavüz eden Z... arkadaşlarının ve B...'nin gelmesini söyler. Arkadaşları olay mahalline ulaşmıştır. Onlarda E...'ye tecavüz eder ve B..'nin gelmesini beklerler. B... olay yerine ulaşan son kişidir. B...'de arkadaşları gibi E...'ye tecavüz eder. Akşamın karanlık saatinde B... minibüsçü arkadaşlarının öve öve bitiremediği o güzel kızın yüzünü görmek ister. E...'nin kafasına geçirilen poşeti çıkardığında gözlerine inanamaz ve olay yerinden hızla uzaklaşır. B...'nin evinde sabah sabahlerinde büyük bir feryat kopmuştur. B... kendi evinin kömürlüğünde tavana astığı iple kendini boğarak öldürmüştür. Annesi ve kız kardeşi E... B...'nin cansız bedeniyle karşı karşıya kalmıştır.

B... bakmaya kıyamadığı kız kardeşine arkadaşlarıyla beraber defalarca kez tecavüz etmiştir. Bu olay üzerine E... aklını yitirmiştir. E...'nin annesi polislere verdiği ifade de "Eğer kızım aklını yitirmesiydi o da abisi gibi şimdi yaşıyor olmazdı, tek tesellim bu çünkü sadece 2 evladım var." demiştir. :(

Duyduklarım karşısında tüylerim ürpermişti. Annem, abim ve bu olaya tanıklık edenler yıllarca herkesten yaşanılanları sır gibi saklamışlardı. Aklımdan çıkmayan E...'nin hikayesi binlerce kez kendimi sorgulamama yetmişti. Bu olayların ardından yaşanılan hiçbir hikaye beni bu denli sarsmamıştı. Çünkü ben E....'nin neler yaşadığını her gün görüyordum.

Onun bir bez bebeği vardı saçları darmadağın...

Kendisinin kestiği belli olan kısacık saçları arkası uzundu.

Elbisesi vardı onun hayalleri, umutları gibi yamalıydı.

Sonra bir de değneği vardı insanlıktan bebeğini ve kendini korumayan çalışan...

Hikayesi vardı ne sizlerin anlayabileceği ne de benim anlatabileceğim kadar derin.

Aklı vardı onun dünyaya da hepimize de yetebileceği bir aklı.

Çocukları severdi o kadın yalnızca onlarla konuşurdu.

Yıllar sonra yaşadığım semte gittim. Büyüdüğüm yerler bina yığınına dönüşüvermiş, okulumun ismi değişmiş çok sevdiğim müdürüm vefat etmişti. E... ise taşınmıştı çoktan o semtten kim bilir içine akıttığı gözyaşı seslerini şimdi hangi şanslı yollar işitiyordur. :'(

Sevgiyle kalın.


16|3
4945

En İyi Erkek Görüşü

 • Eşeğe - damacanaya hallenen abazaların olduğu bir ülkede neden inanmayalım ki bu anlattığına..

  Allah belalarını versin bunların.

  12|2
  0|0
  • Amin onlar kendi belalarını bir şekilde buluyorlar biz anlatınca inanılmıyor nedense illa gazete manşetlerinden okumaları gerekiyor. Teşekkür ederim algına, sağ duyuna.

En İyi Kız Görüşü

 • anlatımın sıcacık ve çok samimi...

  fakat olay bir o kadar acı :( E...'nin yaşadığı kaderi yaşayan binlerce isimsiz kadınlar var ve utançlarından kimseye diyemiyorlar..
  şunu sormak lazım ;

  Bu utanç onlara mı yoksa onlara sahip çıkamadığımız için biz insanlara mı ait?

  cevap basit ; Bu utanç biz insanlara ait onlara sahip çıkmadığımız için :(

  emeğine ve yüreğine sağlık çok güzel bir benceydi

  2|1
  0|0
  • Çok teşekkür ederim keşke herkes bu olaylara sizin kadar duyarlı ve bilinçli yaklaşabilse en azından empati kurabilse. Çok haklısınız inanıyorum ki bunlardan çok daha büyük acılar yaşayan kadınlar var ülkemizde susuyorlar/susturuluyorlar ve o yıllarda böyle olayları ifşa edebilmek çok güçtü. Kaleme alırken bile öyle zorlandım ki bir an yazamayacağım sandım hakkım yok buna dedim :( çok düşündüm fakat özellikle sizlerle paylaşmak istedim. Toplum ve hepimizin ayıbı olan bu gerçeklerle hep birlikte yüzleşmemiz gerektiğini düşündüm. Yorumunuz için tekrar çok teşekkür ederim.

  • yüzleşmemizi sağladığın ben teşekkür ederim... :(

  • Rica ederim bunu başarabildiysem ne mutlu bana :(

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 44

 • Garip.
  Kardeşi olduğunu görünce mi üzülmüş?
  Başka bir kız olsaydı, kendini öldürmez yaşar mıymış?

  20|1
  0|0
  • aynısını düşünüyordum. Sanki birtk kendi kardeşinin canı var diğer kızlar umrunda değilmiş.. Çoktan ölmeyi haketmiş serefsiz.

 • Suç duyurusu gibi yazmışsın. Bu rezil hukuk sisteminde dava zaman aşımına uğrayıp düşse de ahirette görülecek bu davalar. Merak etmeyin. Allah hiçbir şeyi unutmaz.

  11|6
  0|0
  • Bu kadarı olabildi 8 günde noktayı koyabildim 1 saatimi alan önemsiz bir yazı değildi diğerleri gibi hiç değildi. Gerçek bir duyuru gerçek bir suç böyle yansıdıysa/yansıtabildiysem istediğim gibi olmuş demektir. Kendileri cezalarını verebiliyorlar onurlu insanlar bunu yapar diğerleri içinde dediğin gibi ahir zaman var. Sağ duyun için teşekkür ederim.

 • Birine tecavüz etmeyi sorun etmiyorken mağdurun kendi kardeşi olunca intihar etmesi mide bulandırıcı. Herhangi bir kıza tecavüz etmesi normalmiş gibi bir algıyla yetiştirilmiş pislik.

  6|2
  0|0
  • Aynen belki diyorum bir anlık gaflet belki diyorum nefs belki diyorum insanlıktan nasibine alamama belkide büyük bir ibret hepimiz için inanın çok iyi bir ailesi vardı öyle aileden böyle evlat çıkar mı diye düşünürdünüz görseniz oluyormuş demek ki sağ duyun için çok teşekkür ederim

 • Konu çok dramatik :(

  2|0
  0|0
 • Okurken o kadar kötü oldum ki.. Birde kayseri de olmuş ya. Orda bile oluyorsa dünayada kim bilir neler oluyor. Bunları yapanların cezasını Allah hem bu dinyada hem diğer tarafta versin

  5|0
  0|0
  • Aynı duygularla yazdım :( Evet muhafazakar bir şehir denir güya külliyen yalandır daha ne hayatlar var bilmiyoruz belki yanı başımızda daha beterleri oluyor görmüyoruz. Amin hiçbir suç cezasız kalmaz inşallah teşekkür ederim

 • Lanet olsun ya. Böyleleri yüzünden erkek olmaktan utanır hale geldim artık... O kızın ne suçu, günahı vardı ki?

  6|1
  0|0
 • Okurken gözlerim doldu

  yazıklar olsun insanlara zorla sahip olanlara.

  #Türkerkeğii

  3|0
  0|0
  • Çok güzel dedin teşekkür ederim

 • Galiba o E'yi tanıyorum, özelden konuşsak olur mu?

  1|0
  0|0
  • Okulun adından çıkarmış olabilmeniz mümkün çünkü aynı isimli okulda okudum tabii birde aynı semtin çocuklarıysak o kişiyi tanırsınız

  • Hepsini Göster
  • Amin, sağ olun.

 • Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyor bu haberler işte. Biz bu gerçeği öğrenince bir şey değişmiyor. Zina sevenlerin aklını çelinmiş oluyor

  2|0
  0|0
  • Hayır bu gerçekten nefsine hakim olamayanların işi onlar her türlü uçkuru açık gezer onlar zinayı her türlü sever. Sen bu olayları öğrenince başka insanlara ailen gibi bakmayı öğrenirsin namus algın değişir belki daha çok pekişir. Bu utançtır sebep değil.

  • Bu da bakış açısı. Doğru evet. Haklısın

 • Aksaray da, gece soğun da, 100 lerce kadın bedenini satarken, toplum hiç birşey olmamış gibi hayatına devam ediyordu.

  Siyahi kadınlar, ülkelerin den bir umut için gelmiş, son bir çırpınış ve teslimiyet, ne acıdır?

  Normal bir hayat sürdürdüğünü düşünen insanlar, hergün işe gidip gelirken bu kısa caps izlemek zorun da.

  Binlerce kadın toplumun gözü önünde, gram, gram satılıyordu, siz kadınlar sadece yazıp, tartışıp sıranın size gelmesini beklerken, hergün bir é delirip S ler ölüyor du.

  2|0
  0|0
 • ibret nazarıyla okunmasında fayda var allah sapkınlıklardan hepimizi korusun

  2|0
  0|0
  • Amin bende bunun için yazdım ısrarla bir şeyler bilinmeli artık görüşünüz için teşekkür ederim

  • aslında yine feminst birinin erkeklere saldırısı sanıp okumayacaktım başlık ürkütücü insan dehşete düşüyor ama okuyunca insanların okuması gerekiyor

  • Hayır cinsiyetçi yaklaşımları yoktur. Hiç kimse toplumda kötü olaylar yaşanıyor diye cinsiyetçi genellemeler yapamaz farkındaysanız kimseyi suçlamadım çünkü her bireyin kendine düşen payı almasını istedim bu yaşananlardan çünkü hepimiz suçluyuz. Daha ne yaşanmış olaylar var fakat ben bu duruma şahitlik ettiğim için büyük bir sarsıntı yaşadım hala yaşıyorum bunlar bizim gerçeklerimiz korkmadan okumamız, yüzleşmemiz gerekiyor kendimizi sorgulamak çok önemli diye düşünüyorum

 • Cok güzel bence eğer gerçekse abisine hiç uzulmedim yaşamak istemedigimiz setleri başkasınada yasatmamayi becerebilsek keşke

  1|0
  0|0
  • Teşekkür ederim evet maalesef gerçek bir olay hatta o zamanlar gazetelerde bile yer almış ve aynı ilde yaşadığım insanlar bu hikayeyi biliyorlar çoğu aşina diyebilirim. Çok haklısınız keşke diyorum bende üzülerek keşke hala unutamadığım için kaleme almak sizlerle paylaşmak istedim. Daha neler var bir bilseniz. :(

  • Hepsini Göster
  • Amin hiç kimsenin başına getirmesin inanın bunu kızı-erkeği yok şu toplumda 2 cinsiyette tehlike altında hatta üzülerek söylüyorum hayvanlar bile :(

  • Evet malesef insanlar acimasiz ve bencil

 • Ablacım çok güzel yazmışsın eline sağlık da birşeye takıldım 3 yaşında hadi okudun diyelim tamam hadi yazı da yazdın, tamam hadi toplama çıkarma da yaptın, hadi tamam istiklal marşı ve andımızı da okudun da çarpım tablosu?

  1|0
  0|0
  • Teşekkür ederim. Sadece 5'lere kadar bunun nedeni abimdir en büyük abim o yıllarda Kıbrıs'ta işletme bölümünü 1.'likle bitirmişti ve kızı 4 yaşındayken 9 dil biliyordu çocukken öğrenme yetileriniz çok güçlüdür size hangi bilgi verilirse anında kaparsınız fakat şimdi bunları yapabilir misin algıların bu kadar açık mı desen hayır derim o yüzden çocuk yaşta bir kişiye ne verirsen o kardır bunun hakkında araştırmalar yapabilirsin bilimsel olarak da kanıtlanmış gerçeklerdir bunlar.

  • Anladım ablacım. İsteyince oluyormuş demekki. Zaten kurduğun cümlelerden ne kadar zeki biri olduğun anlaşılıyor eline koluna sağlık tekrar.

  • Rica ederim kardeşim dünyanın her yerinde görebilirsin bu tür örnekleri aslında ben bu açıdan çok sıradan bir çocukmuşum çünkü öyle yeteneklerle karşılaştım ki gözlerime inanamadım ve bir gün çocuğum olursa nasıl yetiştirmem gerektiğini çok iyi biliyorum artık. Çok teşekkür ederim hayatta büyük başarılara imza atan bir yetenek olmanı diliyorum. Değer verip zamanından bir parça ayırdığın için ben teşekkür ederim, mutlu kal.

 • Abisi hakettigini bulmus kiza uzulmesem iyi olmus dicem diyemiyom kizin gunahi ne abisi kiz kardesi oldugunu gormeseydi asarmiydi kendini onu gozunden sakinip bir kiza nasil tecavuz edebiliyor erkekligimden utandim boyle abiler cok kiz kardesini sakinir cunku kendi gibi serefsizlerden korumak ister kendisi baska kizlara tecavuz edet

  1|0
  0|0
 • çok güzel bir yazı, çok iyi bir anlatım..
  hikayeye değinmek istemiyorum.

  2|0
  0|0
 • etkileyici bir hikaye

  1|0
  0|0
 • Herkes karsidakinin de bir insan oldugunu hatirlasa, onun da bir duygusu vardir duye dusunse ve biyle hareket etse o zaman daha iyi olacak hersey ama...
  Bazen en hayvani yonlerimiz cikiveriyor ansizin. Allah belalarini versin boylelerinin. Allah bizi sasirtmasin...
  Sen hiç bir deli e... Ile konustun mu peki?

  2|0
  0|0
 • Bu olay haber oldu gazetede okumusdum

  2|0
  0|0
  • Yalan deyip inanmayanlara örnek olsun görüşünüz teşekkür ederim

  • Hepsini Göster
  • Ben tesekkur ederim

  • Rica ederim

 • bunu bir kitapta lise hocam okumuştu çok irkilmişdim...

  0|0
  1|0
  • İftiracıların olabileceğini tahmin etmiştim. Kitapları fazla okumayın önce hayattan başlayın yoksa her şeyi hayal sanmaya devam edersiniz tıpkı şu an sizin dünyanız gibi gerçeklerden uzak ancak bu kadar yaşanabilir bende sizin varlığınız karşısında irkiliyorum.

 • Bu yüzden tecavüz eden zaten cezasını buluyor

  1|0
  0|0
 • Erkekler Devam
  24

Kızlar Ne Diyor 48

 • Demekki neymiş? Kız kardeşini sakınıyosan değen gozlerden, her kızın onu sakınan bir abisi olabileceğini dusunerek hareket etmek gerekiyormuş..

  5|2
  0|0
 • Intihar etmesi beni üzdü keşke bir şekilde mahalleli erkenden bilip onu bir guzel dayaktan öldürseydi

  2|0
  0|0
  • Bunu bildiği için belkide kolay yolu seçti ya da gerçekten pişman oldu Allah en iyi cezayı verecek buna inanıyorum çünkü o kız benim gözlerimin önünde neler çekiyordu herkes biliyordu bunu çok teşekkür ederim güzeldi görüşün

  • Tek temennimiz bu zaten.

 • Çok var böyle yaşanmış hikayeler

  1|1
  0|0
 • böyle çok hikaye var inanılmayacak şey değil

  3|0
  0|0
 • Kendi köyümde yaşandı. olayı tam olarak detaylarıyla kimse bilmiyor ama aileyi tanıyoruz. ben o zamanlar ilkokuldaydım, yaz tatiliydi. Bizim orda bir salça fabrikası var, fabrikada çalışan h. ablayı 6 kişi kaçırıp böyle bir zulmü reva görmüştü. Abla ölmüş olay sonrası, babası da üzüntüsünden kendisini asmış.

  bazı acılar hiç dinmiyor.

  0|1
  0|0
 • Okuyunca kendimi ağlamaktan alamadım Rabbim kimseye böyle acılar yaşatmasın

  2|1
  0|0
  • Amin yaşayan bilir bende ağlayarak yazdım zaten kendime hakim olamadım bu olaylara istemeden bile şahit olmak yetiyor acı veriyor duyarlılığın için teşekkür ederim

 • Eğer bir gün, birçok gün. imkanlarimi olusturabilirsem, bu yazıyı her tanıdığım erkeğin dinlemesini istiyorum.
  Utaniyorum biz nasıl bu hale geldik..

  1|0
  0|0
 • Kardeşi değilde başka bir kıza tecavüz etseymiş hoşuna gidermiş serefsiz abisinin.. Zaten nefes almaya hakkı yokmuş. Şu an o kadar sinirliyim ki. Neden ya neden senin anan bacına yapılmasını istemediğin bişiyi nasıl Başka bir kıza yaparsın.. Kendi kız kardeşi olduğunu görünce üzülmüş hasbam.. Peki ya kendi kız kardşi değilde başka bir kız olsaymış o kızın anası babası abisi yokmuymuş ona niye üzülmüyor güzel kardeşim. OFF!!

  1|0
  0|0
 • Diyecek çok fazla bir şey yok ben bela okumaktan bıktım şahsen Allah ona ve onun gibilere yardımcı olsun aslında hepimizin yardımcısı olsun :(

  1|0
  0|0
  • Amin. Bela okumak yerine Allah'a havale etmek en doğrusu belkide bir daha böyle bir yazı yazmayacağım üzüntülerime sizi ortak istemiyorum diyerek teşekkür ederim

 • Aglamak icin bahaneye ihtiyac duymayan bir insanin böyle bir yaziyla hıçkırıklara kapilmasi cok da garip karsilanmamali bence.. O abi ya hic acimadim.. Kendi kiz kardesi olmasaydi hicbisey yokmus gibi hayatina devam edecekti.. Diger butun se ref sizler gibi..

  Kalemine saglik.. Ömür boyu unutamayacagim bir yaziydi..

  1|0
  0|0
 • Maalesef böyle olaylar oluyor. Bu olayların bitmesi içinse bizim ülkemizin hukuk başta olmak üzere eğitim de de çok ciddi çalışmalar yapması gerekir. E. isimli genç kıza çok üzüldüm. Ben de 2 tecavüz olayını anlatayım. Ama benim anlatacağım olay çocuk tecavüzü.
  Bende fakir bir mahallede büyüdüm. Bizim mahallede 7-8 kadar 5-14 arası erkek çocuk vardı. Komşularımız da sıcak iyi insanlardı. Bir olay çabucak duyulurdu. Mahalleden 17yaşlarında bir erkek, bu erkek çocuklarını bir apartmana götürüp taciz ediyormuş hatta bir çocuğa tecavüz etmiş, çocuk 8 yaşında, tırnaklarını yemeğe başlamış, geceleri sıçrıyormuş ve çok sessiz hep ürküyormuş. Bu çocuk kardeşimin arkadaşıydı, bu olay olduğunda biz ailecek piknikeydik. Ailesi aralarında kardeşim de var mı diye sormaya geldi ve kadın çok ağladı, mahkeme açıldı ama sonuç ne oldu bilmiyorum ordan taşındık.
  Bir olayda öz teyzemin oğluna oldu. Köyde yaşarlarken kuzenim 5 yaşındayken bir erkek ona tecavüz etmiş ve arkası kanlı bir şekilde ağlayarak eve gelmiş. Mahkeme açıldı ama yapan kişi 14 yaşında olduğu için üstü kapatıldı. Çocuk cezaevine bile gönderilmedi.
  Ben de 2 tane çocuk tecavüzüne şahit oldum.
  Özellikle eğitim seviyesinin düştüğü fakir mahallelerde böyle olaylar daha fazla. Allah böyle pislik insanlara hakettiği cezayı kat kat versin. Yoksa bu dünyada ki insanları sömürenlere kaldıysa adalet hiç yerini bulmaz.

  1|0
  0|0
 • Yarisini okudum ve hâla sadede gelmedin daha fazla okumayacagim begenmedim. Uztama

  1|0
  0|0
 • Çok etkileyici bir hikaye , eline sağlık :(

  1|0
  0|0
 • Hem üzüldüm hem sinirlendim.

  2|0
  0|0
 • Gercekten cok etkileyici dokunakli bir hikaye.. gercek olmasi da, daha cok sasirtti beni bu tür olaylar cabuk örf bas ettiriliyor.. abisi kolay yolu secip, asmis kendisini, acidan onunda aklini yitirmesini isterdimm, vicdan azabindan ölmeyi tercih etmis. Ilahi adalet de bunlarin yaptiklarinin cezasini kesecek elbet. Her bir "deli" nin ayri bir derin hikayesi var iste.. güzel yazmissin :)

  0|0
  0|0
 • Kendi kardeşi olunca asar kendisini zaten. Başkasının kardeşi, kızı diye düşünmez. Yazıklar olsun böylelerine.

  0|0
  0|0
 • Tüylerim diken diken oldu

  1|0
  0|0
 • İnsanlık çoktan öldü.

  1|0
  0|0
 • çok etkileyici :(

  1|0
  0|0
  • Gerçekler her zaman insanı etkiler önemli olan payımıza düşeni almak Allah hiç kimseye bunları yaşatmasın canım ilgin içinde teşekkür ederim

 • Hem çok üzücü hemde çok güzel emeğine sağlık.

  0|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  28
Yükleniyor... ;