Denizlere Sahip Olmak Uçsuz Bucaksız Özgürlüğe Sahip Olmak Gibidir

Ülkemizin 4/3'ü denizlerle çevrili. Benimde hayatımın 4/3'ü deniz. Bugün size denizin denizciliğin ne kadar güzel zevkli ve bir o kadarda zor olduğunu kendimce anlatıcam. Burada paylaşacağım fotoğraflar tarafımdan çekilmiş olup tamamen içimden gelenleri yazıyorum. Deniz hayatımın 4/3'ü. Denizlere sahip olmak uçsuz bucaksız özgürlüğe sahip olmak gibidir..

"Karanlık bulutlar etrafımda dans ederken, denizcinin ince hayat çizgisinin sınırını geçmiş gibi ilerliyorum zaman kavramında"

Denizcilik dünyanın en keyifli olaylarından biridir. İnsanın canı sıkılması neredeyse imkansızdır. Uçsuz bucaksız mavilikte kendini kaptırıp dünyanın her yerine gidip gelebilirsiniz:)

Tabiki her işte olduğu gibi bu iştede kazalar mevcut. Allah kimseye göstermesin.. Ama denizdeysen kaza ve hata payı her zaman mevcuttur. Her zaman ciddiyet ve dikkat ister gecesinde gündüzünde..


Çoğu insanın gidemediği yerlere gidip güzelliklerin keyfini çıkartmakta var tabiki:)

Denizcilik 4 mevsimide aynı gün yaşamaktır.. Duygu yoğunluğunun olduğu duyguların birbiriyle ahenk halinde dans ettiği bir meslek.. Meslek değil yaşam tarzı. Deniz varsa hayat vardır!

Şimdilik bu yazıyı yazıyorum ilerleyen günlerde daha güzelleriyle karşınızda olacağım:)


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...