Yeni Yılınız Kutlu Olsun :)

Hepimiz her yıl bir yaş daha yaşlanıyoruz. İyi yâda kötü yaşanmışlıkların üzerine bir yenilerini daha eklemek için koşuşturduğumuz bu yolda isteklerimizin ve dileklerimizin ne denli karşılık bulacağı hep merak konusu olmuştur.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun :)

''Yılbaşına nasıl girersen öyle gider''

Sırf bu kalıplaşmış söz yüzünden ne kadar mutsuz olsak da yılbaşı gününü hep en mutlu şekilde geçirmeye çalışıyoruz. Bence bunun sebebi sadece inanmaktan geçiyor. Sene içerisin de geçmişe baktığın da en mutlu gününün yılbaşı günü olduğunu hatırlamak o an alacağın kararlar için bir dönüm noktası olabilir.

Bunun içinde yılbaşında ‘’En mutsuz günümüz böyle olsun’’ demek yaşayacağımız her mutsuz olay için bir dayanak demektir.

Buna rağmen ne kadar dilimizden bu cümleleri çıkartsak da hiç birimiz arkamıza dönüp geçmişte ki o muhteşem günü hatırlayamaya çalışmıyoruz.

Yeni yıla öyle içten mesajlarla girmeliyiz ki bu kadar ihanetin, kötülüğün ve şiddetin olduğu bu acımasız yeryüzün de sevdiklerimizle huzurlu yaşayabilelim.

Adamların deyimiyle bu Koca Yaşlı Şişko Dünya'ya sen de yeni yıl mesajı bırakmak istemez misin?

Dün rüya, yarın hayaldir, rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür... Gönlünüz neyin özlemini çekiyorsa yarınların size onu getirmesini dilerim... Yılbaşınız kutlu olsun :)


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • İyi yıllar.

    0|1
    0|0
Yükleniyor... ;