Sokaktaki Sinir Bozucu Familyalar

Merhabalar.

Hemen konuya geçmek istiyorum ve size bu belgeselin çok faydalı olacağına inanıyorum. Bu belgesel gerçek gözlemlere dayanılıp familyaların doğal yaşam alanlarında yani habitatlarında incelenerek oluşturulmuştur.

Familyalara doğal yaşam alanlarında herhangi bir etki ve ilaç verilmemiştir. Başlayalım familyaları tanımaya...

1) Yolda Yürümesini Bilmeyenler

Sokaktaki Sinir Bozucu Familyalar

Bu familyalar genellikle kalabalık yerleri severler. Kafalarında at gözlüğü diye tabir edilen bir perde vardır etrafa pek alışkanlık etmeyen bu türler genellikle ellerinde tesbih, sigara, telefon gibi garip icatlar taşırlar. Bilim adamları çok incelemeye çalışmış olsalar da pek ileri gidememişlerdir.

2) Yere Tükürenler

Bunlar hala anlaşılmamış tipler olup en çok karşılaşılan familyalar arasındadır. Doğal yaşam alanları sokaklardır. Hayatla ilgili herhangi bir düşünceleri olmayıp etrafı kirletmeyi bir lütuf sanan bu yaratıklar gün geçtikçe nesli tükenmektedir ancak bazı ülkelerde oldukça mevcutlardır.

3) Bayanlara Bakanlar

Bu familya da aşırı derecede fazla yaygın olmakla birlikte sanıyorum nesilleri tükenmesi zor görünen bir gruptur. Yaşama alanları genellikle bayan'ın olduğu her yerdir. Gözlerini son derece iyi kullanan bu tür, gerçekten kusursuz göz hatlarıyla yaratıcının ona sunduğu nimetlerden faydalanmak isterler.

4) Laf Atanlar

Bu familya aslında bakanlar familyasının bir alt familyasıdır. Doğal habitatları ve belirtileri aynıdır. Aynı ırka sahip olduklarından dolayı birçok aynı özelliklere sahiptirler. Bayanlar çoğunluk olmak üzere erkeklere bile laf atmayı kendilerine cesaret ve gücün göstergesi olarak kabul ederler.

5) Küfür Edenler

Bu familya ise egolarını tatmin uğruna ağızlarını kullanan gruplardır. Ağızlarını çok mükemmel şekilde kullanırlar ve birçok zaman bu diğer gruplar tarafından hayretle karşılanır. Mükemmel ses tonları vardır ve bu özellikleriyle birçok bilim adamının ağzının açık kalmasına sebep olmuşlardır.


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • ahahashsssssaahaaahah yere tüküren familyaların olay yerinden paylaşmış olduğunuz fotoğraf çok etkileyiciydi, elinize sağlık

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • laf atan ve kadina bakanlar cok giciklar

    0|0
    0|0
Yükleniyor...