Bir Yudum Su Demek Bir Can Demek

Herkese merhaba .

Bu bencemde size hayvanlar için yapabileceklerimizi söylüyorum.

Bir Yudum Su Demek Bir Can Demek.!

İlk olarak hayvanlara yardım etmek için çok para vermenize gerek yok . Sokak hayvanları için ilk olarak basit ama can verici bir faktör var. Bir kap su ve ekmek. Bayat ekmeklerinizi atmayın bir kabın içine koyun karınlarını doyuralım.

Bildiğiniz gibi önümüz kış . Eğer sokak hayvanlarına yardım etmek isterseniz , eğer maddi durumunuz iyi ise tek başınızada yapabilirsiniz. İyi değilse bir kaç arkadaşınızla birleşip bir kulübe yaparsanız onları soğuktan korursunuz. Ve eski battaniyeyi içine koyarsanız hayvanlar çıkmak bile istemez emin olun :)

Maddi olarak yapacağınız diğer faktör ise hayvan barınaklarını arayıp/gidip hayvanların ihtiyacı var mı diye sorarsanız mutlaka vardır. Bir paket de olsa süt alıp verseniz onları sevindirirsiniz.

Ve şunu da eklemek istiyorum. Bir hevesle hayvanları alıyorsunuz ve canınız sıkıldıktan sonra sokağa salıyorsunuz. Lütfen onlardan soğumayın veya almayın

Hayvanları petshopdan almayın barınaklar hayvan kaynıyor. Gidin barınaktan hayvan sahiplenin baktınız hoşunuza gitmiyorsa sevdiğiniz hayvanı alın ki hevesiniz hiç kaçmasın

HAYVANLARI SEVELİM ONLARI KORUYALIM . AĞZI VAR DİLİ YOK ONLARIN. ONLARIN TEK İSTEDİĞİ SICAK BİR YUVA . OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM . HAYVANLAR İÇİN DUYARLI BİR ÜLKE OLMASI DİLEKLERİMLE SAYGILAR SEVGİLER :)


0|1
10

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Cok güzel olmus 😊😊👍🏼👍🏼👍🏼

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...