Biri üzülürken başkası gülebilir mi?

Merhaba,

Burada olmak önceleri çok güzeldi hatta zaman geçirmek için eve erken geldiğim günler oluyordu.Daha sonra biraz amacından saptığını farkettim bazı kendini bilmezler beni biraz soğutmuştu ve hesabımı kapatıp bir yıl gibi bir süre sonra tekrar üyelik yapayım dedim.

Özellikle burada bayan arkadaşlar çok tedirgin bir o kadar da huzursuzlar ve sonuna kadar haklılar da, benim hemcinslerim neden hayatında ilk kez gördüğü bir bayana sapıkça,arsızca bir yaklaşımda bulunup ona kırıcı mevkiyi layık görür?

Biri üzülürken başkası gülebilir mi ?

Onu üzerken nasıl olur da mutlu hisseder kendini?

Ben şahsen hiç bir kıza mesaj atmadım,atarsam eğer o da tanışmak için veya bir merhaba demek için olur.Değişik türden de mesajlar atıp bir insanın moralini bozmayın karşınızdaki ister kadın ister erkek olsun sonuçta bir 'insan'!

Demem o ki uzaktan oturup klavye başında kendinize benzemeyen o ikinci karaktere bürünmeyin, dışarı çıktığınızda çevrenizde nasıl bir insansınız o şekilde kendinizi tanıtın.Herkese sorsak 'ben şöyleyim, ben çok iyiyim' diyecek orası ayrı bir çelişki. Burası sosyal medya diye nitelendirilse de ben bunu kabullenemedim bir türlü çünkü burada çoğu insan asosyal bir toplum oluşturma çabasında.

Birçok insan sabahları güzelce şeyler paylaşır akşamları içine kurt girer gibi aniden cinsel yaşama soru bağışlar :) Derdiniz nedir ? Kızlar gizli kullanıcı olmak zorunda mı? Başka çare bırakılmadı o yüzden özgüvenli sorular sorsalar da kendilerini göstermeye cesaretleri olamaz çünkü mesaj kutusu full olacak..Bir erkek olarak diyorum ki ARTIK SIKMAYIN İNSANLARIN CANINI..İster okuyun ister okumayın sadece içimdekileri döktüm..Teşekkürler


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

  • Evet gülebilir

    0|0
    0|0
Yükleniyor...