İnternette salak salak takılırken daha önce buray aüye olduğum ve uzun zamandır uğramadığım aklıma geldi. Bende neler olmuş diye bakındım ve sonrasında bütün sekmeleri kapatıp soru sormak yerine yazmak istedim.

Malum bayram Kocaelinde dedemin evinde oturdum balkona yaktım sigarayı bastım klavyenin tuşuna tuşuna biraz soğuk algınlığı var üzerimde onun ile mücade içindeyim aslında. Hollanda da bir radyo frekansı üzerinden Armin Van Buuren dinliyorum canlı radyo setini elektor müzik hopla zıpla kafa hep o yönde

Merhaba Bayram  :)

Eski bayramlarla bu bayramları karşılaştırdıma kafamda yok bee eski hep insana güzel geliyor. Bayram sofrasına eksiklikler ölenler kalanlar içim biraz tuhaf oldu doğrsu. Sabah kahvaltıda bu ev boşken hatun atıp yemek yediğimiz masada dans ettirdiğim geldi aklıma bir an öğrenseler sanırım beni evlatlıklatan akarabalıktan redderler diye düşünmeden edemedim.

Eski sevgilimde bayram mesajı atmadı zaten onda ayar oldum. İki ay önce çok seviyor ölüyordu bitiyordu. Hatun bulmuş başka birini ayrılmış şimdi aşk acısı çekiyor başkasına ulan ben daha senin üstüne gül koklayamadım sen ne ara buldun be kızım.

Eskilere çok daldım yeni neler var onlara bakmalıyım.

Şimdilerde herşey çok hızlı bu teknoloji hayatı kolaylaştırıyorda bazen insanların arasına uçurumlar açıyor. Çok uzatmiyacağım aklıma geldikçe yine ara ara yazarım. Herkese güzel bir bayram olması temennesi ile İyi insan olsun yeter !


0|1
01

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • barış mançoyu özlemişim

    0|0
    0|0
Yükleniyor...