Müslüman, Haçlı Savaş'ına Hazır mısın?

Bir korku filminin içinde gibiyiz,zihnimizi işgal eden,kavramlarımızı değiştiren ve kutsallarımızla oynayan bir filmin birer oyuncusuyuz. 'Medeniyetler ittifakı,dinler arası diyalog,küresel barış iklimi,ortak evrensel değerler'Bu tanımlardan ne anlıyorsunuz? Hepsi kanlı savaşların maskesidir..Hristiyan batının eski hayallerinin günümüzde ki kostümüdür.
Ve şimdi hedefteyiz

Müslüman, Haçlı Savaş'ına Hazır mısın?Yarım asırdır oynanan oyunun sonundayız.Diyalog hala sürerken yeni haçlı seferleri ile karşılaştık.Sinsi bir misyonerlik dalgası çevremizi sarmışken,'Terörizm' diye bağıranlar terörü yaratanlar ve hala besliyorlar.Haydi süper misyonerliği görelim. :) Hedef Avrasya'nın Zenginlikleri! Haçlı Seferlerinin başlangıcı Afganistan ve Irak'ın işgaliydi.Bu işgali ve günümüzde ki ortadoğu kaosunu örtmek isteyen batı 'dinler arası diyalog' söylemiyle kendini şirinleştirmeye devam ediyor. Afrika'da,Irak'ta,Suriye'de milyonlarca müslümanın kıyımına ses çıkarmayanlar Vatikan'da ağırlandı ve bu halen sürüyor. Gelin biraz geçmişe gidelim ve Akdeniz'de can veren altıyüz Libyalı'yı analım. https://www.gazetevatan.com/600-kisi-boguldu--376809-dunya/ Nato gemileri gözü önünde boğulan altıyüz Libyalı için Papa neden bir ayin yapmadı?Çünkü patrikhanenin arkasındakiler zaten bu katliamı planlayanlar.Petrol ve silah şirketleri,savaş sevdalıları Vatikan'ın iş ortakları... Peki neden böyle? Nadim Macit 'Teo Stratejiler ve Türkiye' kitabında anlatıyor;

Doğu Avrupa Halklarının birleştirici kutbu olarak algılanan ortodostluk şimdi siyasi, jeopolitik ve stratejik anlamda devreye girmektedir. Bosna Hersek'ten, Orta Asya ve Rus-Türk Cumhuriyetlerine uzanan müslüman kuşağın, Türkiye öncülüğünde ortaya çıkmasına karşın, Güney Kıbrıs'tan Rusya'ya uzanan çizgide bir ortodoks kuşağı oluşturma projesi gündemini korumaktadır.

Hedefte Ortadoğu ve Orta Asya var. Fener Rum Patrik'i için yedi düvel ayakta! Vatikan, Avrupa ve Amerika ne istiyor? Evrensel yargıda söz sahibi olmak,kilisenin stratejisini dünyaya uygulamak. Yıl 1965; Vatikan bir karar aldı. 'Dinler arası diyalog' ile İslama kapılarını açtı. Birçok diyalog komisyonu, araştırma merkezleri, medya kuruluşları faaliyete geçtiler.
Müslüman gençler hedef seçildi. Vatikan dünyanın tüm müslüman ülkelerinde misyonerlik yapmaya başladı. Eğitim bursları, yardım dernekleri, sevgi kolejleri kurarak diyalog için adımlar attı. Birbirleriyle düşman olan hristiyan mezhepler İslam'a karşı birleştiler ve dinler arası diyalogcu elbisesini giydiler. Amerika Dışişleri Bakanı Dulles;

Din ve siyaset birbirinden ayrılamaz.Dünya işlerini çözümlemede seçeceğimiz yol dini görüştür.

Amerika ve Avrupa'da katolik liderler işbirliği yapıp hedef ülkeleri dinle kandırıp yönlendirmeye çalıştılar. Ülkelere barış gönüllüleri diye gönderilenler,dini eğitim alanlardır. Okullar yaparlar yerel halkla bütünleşirler. Bir başka faaliyet alanı dini ve etnik liderler ile ilişki kurmaktır. Bazen hedef ülkelerden de Vatikan'a öneri gider.

Papa'ya 1.Mektup Said Nursi.

Çağın dinsizlik ile cerayanı hristiyanlarla bir araya gelmeyi gerektirmektedir./1950

Said Nursi ilk ittifak isteyen ve mektup yazan isimdir Türkiye'den.Vatikan o zaman Nursi'ye sadece kuru bir teşekkür etti.60 yıl sonra ise pişman oldu..2009 Aralık ayında Dünya Dinler Parlemantosu Avustralya'da toplandı.Ve Said Nursi konu başlığı oldu. :)İşbirliğini kabul ettiler ve tarihe ilk 'dinler arası diyalog Türkiye' girişimi diye geçti. Fetullah Gülen 2. Mektup,1998-9 Şubat

İslam yanlış anlaşılan bir din olmuştur ve bunda en çok suçlanacak olanlar müslümanlardır. Uygun bir yerdeki vakitli bir gayret bu yanlış anlaşılmanın azalmasını sağlayacaktır. Müslüman dünyası İslam'ın yanlış algılanmasını silip atacak bir diyalog imkanını bağrına basacaktır. Hristiyanlığın üçüncü bin yılına giriş münasebetiyle yapılacak kutlamalar vesilesiyle Antakya, Tarsus, Efes ve Kudüs gibi kutsal yerlere müşterek ziyaretleri içeren pek çok etkinlik önermek istiyoruz. Anadolu halkı sizi şevk ve hararetle beklemektedir. Rabbin Aciz kulu, Fetullah Gülen.

Din uzmanları 'Rab' İsa Mesih için kullanılır dedi.Mektuptan 1 yıl sonra üçüncü bin yıl arifesinde Papa II.Jean Paul,Vatikan'ın Noel mesajını okudu.

Bu mesajlar fütursuzsa dünyaya duyurulurken üçücü mektup Abdullah Öcalan'dan gitti.

Suriye'de ki rejim sadece kürtleri değil, Ermenileri, Süryanileri, Rumları da imha etmiştir. Ben Kürdistan topraklarında yaşayan azınlıkları da Türk vahşetinden korumak için uğraşıyorum. Beni bu savaşta yalnız bırakmayın!

İttifaklar belirgin mi arkadaşlar?Bu mektuptan sonra Papalık Doğu Kiliseleri Birliği,Vatikan'ın PKK'yı desteklediğini açıkladı.

1918'den beri Kürtler bağımsızlığa kavuşmayı bekliyorlar.

2008 Napoli'de dinler arası diyalogda da aynısı dile getirilmiştir. 'Türkiye, Suriye, Irak, İran arasına dağılmış olan kürt halkına, kendilerini tanıma hakkı tanınmalıdır.' Yani karşımızda tümüyle ittifak etmiş bir Haçlı Ordusu var! Ve küresel siyasete hizmet eden girişimleri vardır. Nasıl ki Dünya Bankası elinde sopası, ulus devletleri borç, işsizlik, yolsuzluk ile terbiye ediyorsa, tek güce itaat eden uluscuklar yaratmak istiyorsa din konusunda da ayrı kollardan girişim yapmaktadırlar. Küresel bir din olmalıdır. Adalet ve hak anlayışı ile bakan İslam'a yer yoktur. Yumuşak ve sert güç ile İslam'la savaşılmalıdır. İslam ruhban sınıfı değildir akın akın müslüman olan vardır onların ülkelerinde,İslam ülkelerinde ise hristiyan olan ya da dini reddeden... Vatikan ilk adımı atan küresel merkezdir,dünyanın en zengin şirketidir. Küresel banker, silah ve enerji sektörü, medyayla küresel memurlar ile el eledir. Kilise örgütü ve cemaatler dünyanın en geniş istihbaratıyla hükümeti elinde tutup çeşitli ülkelerde darbe yapmaktadır.

Bakınız; 2001'de batı dünyası için yeni 'komünist' İslam oldu. George Bush bakın ne diyor?

Bu haçlı seferi, terörle savaş :) biraz zaman alacak.

İslam'a karşı artık tehditlere geçilmiştir.İkiz kulelerin yıkımı ve Usame bin Ladin efsanesi bu nedenle ortaya çıkmıştır. 2001 itibari ile 'İslam ve terör' hep yan yana kullanılmıştır. Hz. Muhammed karikatürleri yayınlanmış, 'medeniyetler ittifakı' sergisinde müslümanlara hakaret içeren heykeller sergilenmiştir.

Sistemli olarak İslam hedefe oturtulmuştur.İkili hareket söz konusudur; İslamı aşağılama, müslümanlara eziyet, müslümanları terörle eşitleme. Diyalogcu İslamı yüceltme,İslam olmayan bir İslamın Hristiyan dünyası ile ittifakı.

Önerim sizlere Vatikan'ın demeçlerini görmek için aşağıdaki videoyu izlemeniz ve peşine düşüp araştırmanız...

Kilisenin bütün faaliyetleri Mesih'in sevgisini ve Mesih'in sözlerini nakletmeye yöneliktir.Bu sebeple diyalog kilisenin İncil'i yayma amaçlı misyonunu çerçevesi içinde yer alır. Ama toplumlar,küresel barış,ortak evrensel değerler,medeniyetler ittifakı gibi kavramların batının kirli ve işgalci yüzünü saklamak için maske olarak kullandığını görüyorlar.

Scott Appleby Soros açık demokrasi sitesinde maskeyi detaylandırıyor .Ve küresel elitin nasıl bir Türkiye istediğini anlatıyor.

Günümüz ortadoğu eksen ülkesi olan Türkiye'de laik ve dindarlar arasında keskin bir ayrım var.Dini azınlıklara tam olarak hak verildiğinde Türkiye'nin emsalsiz bir dini özgürlük rejimine dönüşme ihtimali var!

Denklem hazır, dini azınlığa haklar ve eşittir ülke kaosu. Mezhep kavgası yaşanan Türkiye'den söz ediliyor. Dikkat! Yumuşak devrimden de söz ediliyor. Diyalogcuların kimlerle işbirliği yaptığı ortada. 90 yıldır garp cephesinde farklı bir şey olmuyor. Hızlı bir hristiyanlaştırma küresel güçlerin planları arasında.

KANIT; Hatay-Dinler Bahçesi,İzmir-Alaçatı. Yeni Pazar Camisi'nde Fener Rum Patriği ayin düzenledi. 1923'den beri Yeni Pazar Camisi'nde böyle bir şey olmamıştır. 88 yıllık camiyi kiliseye çevirdiler. Hem hristiyan hem de müslümanlara hizmet verilecekti. Patrick-Aferin böyle devam edin, AB'ye girersiniz dedi.

Şanlıurfa-Üçleme; AB talimatı ile Kilise,Havra ve Cami üçlemesi inşa edildi. Antalya-Dinler Bahçesi; Avrupa Birliği marşı 9.Senfoni ile Erdoğan ile ilk defa açıldı. :) Bu bölgeler pilot bölge olarak diyalogculara emanet edildi. Trabzon-Sümela Manastırı-Ayin sırasında cemaatten birinin gömleğinde 'Pontus Haritası' vardı. Van-Ahtamar Kilisesi-Onarılmakla kalmadı tepesine 200 kglık haç takıldı / Ermeni kilisesi. İstediği zaman girebilir insanlar...

Ne var yani nesi kötü? Barış, kardeşlik, hoşgörü :) Medeni batının istediği dinlerin özgürlüğü.... Bu sadece Türkiye'nin başına gelmiyor. Diyalogcular Avrasya'nin her yerinde yumuşak güç uyguluyor. Azebaycan, Kazakistan, Kosava'dan örnekler...

Bizler bize yakın ülkelere güvenirken, doğuyla aramızın ne kadar soğuk olduğunu farkedemiyoruz. Oysa biraz kültürel yakınlığımızı farketmeli ve o ülkelerde neler oluyor? Araştırmalıyız. Ne yazık ki küresel çete 80 ülkeyi de aç ve depresyon ile burun buruna bırakıyor... Dolayısıyla çocuğunu vaftiz ettirerek din değiştirenlere iş garantisi veriliyor, kadınlar kilise önlerinde sıraya giriyor...(araştırınız.)

Diyalogun babalarından Louis Massignon bakın ne diyor? Sizce doğru mu söylüyor? Unutmayın! Avrasya'nın kilidi Türkiye'dir. Türkiye savaşta yalnız değildir. Avrasya halkları da masadadır. 3.Haçlı Seferi de geri püskürtülecektir. Yeter ki 'milli ruha' geri dönülsün ve doğru adımlar atılsın.

Müslümanların tüm değerlerini tahrip ettik. Felsefeleri ve dinleri mahvoldu. Artık hiçbir şeye inanmıyorlar. Derin bir boşluğa düştüler. İntihar ve anarşi için olgun hale geldiler.


0|5
420

En İyi Erkek Görüşü

 • Kur'an rehberdir. Peygamber efendimiz (sav)'in yolundan gitmeli. Allah'ın şanı pek büyüktür gücü sınırsızdır.

  7|5
  0|0

En İyi Kız Görüşü

 • avrupaya hiç bir zaman güvenmedim güvenmycem çok da lazım değil avrupa birliği

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 19

 • Zaten tüm dünya birlik oldu Türkiye'yi bitirmek istiyor. Pentagon hazırlıkları tamamladı, saldırı için emir bekliyor. Türkiye'nin yükselişi tüm Avrupayı ve Hıristiyan dünyasını telaşa sürükledi.

  Fasulye de kendini nimetten sayarmış..

  8|5
  4|1
  • Beyfendi güçlü olan ülkeleri mi parçalamak ve yıkmak kolaydır?
   Güçsüz olan ve yükselişte olmayan ülkeleri mi?
   Şimdi dönüp zeka parıltısı saçan yorumunuzu bir daha okuyunuz...
   Ben gerçekte olanları yazdım bunu oturup araştırın, Papa şunu demedi, Scott Appleby bunu söylemedi diye bir iddianız ya da kanıtınız var mı?
   :P Afganistan bitti çok mu gelişmişti ya da Suriye talan oldu zaten zirveydi... Peki Haiti ve Guyana'nın başına gelenler ve bu tarz söylemlerin önceden olması...
   İşgal ekonomik zenginlik için yapılır, sömürmek için, güçsüz gelişmemiş ülkelere, orta düzeyde bu şekilde vasat hale getirilir.

  • Hepsini Göster
  • komşusunu tekbirlerle yakanlar aslında hristiyan mıymış? ne güzel dünya l*n . kes, biç, yak sonrasında da "aslında onlar gerçek müslüman değil. bizi içten çökertmeye çalışan kafirler."😂😂😂😂 mümkünse misyonerler daha sağlam çalışıp herkesi hristiyanlaştırsınlar. en azından kafa, gövde birleşik dolaşırız.

  • @kurugöt Anlatta biz de bilelim kim kimi yakmış?

 • Müslüman bir ülke ve halkını çökertmenin yolu :

  Dinini ögrenmesini engellemek ve buna zemin olarak ( Arapca )'yı kaldırıp Latin Alfabesiyle yeni dile mahkum etmek.. atalarının geçmişteki yaşantısı ve acı tecrübelerini gündemi başka konularda ve nefsani vede şeytani şeylerle meşgul edip bencil , menfaat üzeri vede ben merkezli batının olumsuz yaşantısıni ülkemiz içine yerleşip yasayarak alismamizi sağlamak vede uyarlanlari erozyona uğratip özgürlük ve modernlik adı altında ozumuzu katlediyorlar.

  Bazı Medya : Eğlence, içki, zina, nefsani zevkleri empoze eden yayınlarla dolu.. Batı eksenli ve yanlı yayinlarla ' ki bunlara temel ihtiyaç malzemelerimiz, içecekler'de dahil : Psikolojik, manevî vede sağlık adına bizleri kısa, orta ve uzun vadede tüketicek yayınlarda bulunuyorlar.

  Siyasi Anlamda : Ülkemiz kabuğunu kırmaya ve yenilikleri on yargısız ve din ve farklı inanç ve düşünceleri Osmanlı tarzı adalet ve gerektiğinde müdahale edici tarzda adımlarda bulunduğunda :

  Türk - kürt , Alevi - Sünni , Sağcı - Solcu vb. Tarzda insanlar üstüne oynayıp fitne çıkarıp pusula kurarak yerimizde saydırıp. . içimize karışıp vatandaşlık alıp Siyasi, ekonomi, kültürel, dinsel, psikolojik, sağlık, eğitim, teknoloji, Asker, polis, avukat, savcı vb. yerlerde yer edinip içten parcalıyorlar :(.

  Allah, Kuran'ı kerim, Peygamber sözünden çıkmayı, birlik olmaz isek? Kaybetmeye mahkumuz.

  Chp, Hdp, DSP, İşçi Partisi vb. partilerde Genellemesiz olarak içlerindeki bazı insanların Dinimizle muhalefet eden tarzda ve ülkemize faydasız siyasi duruslariyla ülkemizin kan kaybedip insanlarımız bir birine düşüyor :(.

  Her konuda esas doğruları baz alıp, hata edene ortak tepki verip , Faydası ölçüsünde taktir edip, secenek yoksa kötünün iyisini seçip, Dinimize ve emirlerine sarılıp yaşamaktan başka çaresiz yok.

  Çok güzel bir konu ve analiz.

  Allah Razı Olsun Vede Teşekkür Ederim..

  Saygılarımla : Sancak Dağlı Hanım.

  1|2
  0|0
  • Rica ederim katılmadığım kısımları olsada genel manada hoş yorum olmuş. Önemli olan birlik ve beraberlik hissinin içimizde olması... Farklı düşünceler olmasaydı zaten demokrasinin anlamı olmazdı.

 • Anlatılanlar gerçek ve güzeller ama Anlayacak Kapasitede İnsanlarımız Maalesef yok!
  Olmadığı için Tutturmuşlar bir türkü !!! peşinden gidiyorlar.

  2|1
  0|1
 • Ah bu dinler yok mu bu dinler... İnsanın içindeki canavarı esas patlatan da bu değil mi? Her büyük dinin misyonerleri var. Zaten o Papaya inanmak için özürlü olmak gerek. Hristiyanlık tarihine bakıp hala bu dinden medet ummak. Batı iyice dinsizleşmeye gidiyor. Türkiyede de biraz var bunun alevi. Çok güzel yazı olmuş. Bir daha okucam çok bilgilendirici süper bir bence. Güzel ellerine sağlık.

  1|0
  0|0
  • Ne kadar naif bir şekilde yorumlamışsın, çok teşekkür ederim. :) Keşke farklı şekillerde dine bakış açısı olan herkes bu kadar düşünceli ve hoşgörülü olsa. Yorum için eline sağlık :)

  • Hepsini Göster
  • Sorduğum her soruda da cevaplarını görmek çok keyifli gerçekten :)

  • yaa gerçekten mi :) çok sevindim sağol :)

 • Din uyuşturucusunun enjekte edilip etkisiz kaldığı çok az dönem görüldü, doz artırıldı, katkılar değiştirildi, daha büyük kitleler için daha uzun namlulardan ateşlendi psikolojik kurşunlar, evet silah bu.
  Kibirli tarafların hassasiyetleri okşana okşana istenenler yaptırılmaya başlandı, bilim kurgular insanlar yedirildi.
  Kendine göre ağır bir sağcının deyimiyle, amerikan askerine saldıran solcu düşmandır, netekim amerika da solcu sevmez. Solcu dinsizdir.
  Kapital dinleri sever çünkü dinler kadar kullanışlı birşey daha yok, yetersiz olduğunda terör desteği, akabinde siyaset oyunu -ki ekonomiyle çok ciddi enseye tokat yapabilen bir sebzedir. Sonuç olarak herşey saçmalık aslında, 12 eylül görüp sağ kalan ve hala aynı aptallıkların peşinde koşan insan sürüsu de var.
  Kendi sınırlarımızda bagımsız ve medeni bir yaşam ya da çevre ülkeler gibi kendi kalemize gol atmak, seçim bu,

  1|0
  0|0
 • Saçma sapan birşey olmaktan öte gidememiş. Bunu yazmak ve okumak için ayrılan vakte yazık.

  Toplum olarak komplo teorilerini okumayı ve inanmayı çok seviyoruz. Bunun nedenini bilmiyorum ama gayet bu böyle. Birisi illuminati der, birisi mason der, birisi haçlılar der.

  Tavsiyem böyle saçma sapan işlerle uğraşmayın. Zaten bu yüzyılda bu teknolojiyle hala dinle uğraşan ne kadar adam varsa da boş adamdır.

  0|1
  2|2
  • :) Beyfendi sakin olun, üslubunuz çok kaba, aslında bundan yola çıkarak bile cevap vermeye değer misiniz düşünmek gerekir... Öncelikle kullandığınız kelimelerin anlamlarını bilmelisiniz yan yana çok komik durmuş...
   Yukarıdaki müslüman, hristiyan, ve yahudi heykeli gerçektir... Zaten illüminati de piramitsel bir yapı vardır ve sıralama böyledir...
   Dinler tarihine hakim olmazsanız anlayamazsınız... Hristiyanların kitabı zaten İbranicedir. Onlar kıyamet günü İsa'nın gelip onları kurtaracağına inanıyorlar ve yahdudilerde kral mesih gelecek diyorlar...
   Sonuç olarak bu konuyu araştırmanız lazım, hrsitiyanlar yahudilere hizmet eder. Obamanın yemin törenini izleyiniz...
   Teori dediğiniz George Bush'un sözleri mi? :) Videosu var izleyin, yazılan mektuplar mı? Peşine düşüp mektup asıllarını araştırın...
   Vatikan'da papanın konuşması mı? Videosu var izleyin...
   Ben gerçekte olanları yazdım, bilim ve tarih rehberimdir... Teknoloji insanları dine ve Allah'a daha çok yaklaştırıyor.
   Stephen Hawking, John Nashde

  • Hepsini Göster
  • doğa harikası diye paylaşım yapan işsiz kim peki?

 • benim avrupadan korkum yok; papa haçlı ordusu toplayım dese avrupadan katılım %5i geçmez; hatta papa efendi arkadan konuşmak kolay; nah orta doğu orada; s. git savaş diyen çok çıkar. avrupada inançlı insan sayısı çok çok düşük.

  1|0
  0|0
 • Benim anlamadigim muslumanla hiristiyan niye düşman olmak zorunda dinlerin amacı ibadet etmek hayatı düzgün sekilde yaşamak degilmi savaş bunun neresinde bu tamamen dinleri kullanıp ulkeleri ele gecirmek olabilir aslında kabile savaşları gibi bisey

  2|0
  0|0
  • Evet dediğiniz gibi dinleri kullanıp ülkeleri ele geçirmek... Yoksa düşmanlık yok, başlık ilgi çekmek için...
   Ben de kaos ve savaş sevmem. :)

 • çok güzel yazı olmuş aklıma bir sürü şey getirdi sabah sabah yine sinirlerim çıktı

  1|0
  0|0
  • Teşekkür ederim. :) İyi ve mutlu olun

  • Hepsini Göster
  • haklısınız :)

  • Teşekkürler yorum için :)

 • Hepsini okumadım ama parça parça okumam yetti. Seni takipteyim

  1|0
  0|0
 • çok güzel bir paylaşım umaım herkez okur faydalanır teşekkür ler

  1|0
  0|1
 • Cok guzel olmus... Emeginize saglik...

  1|0
  0|0
 • https://www.youtube.com/watch?v=kC-w_SmUwxc
  ben de yazıyı okumadan önce bu videoyu izlemiştim paylaşayım dedim
  orda bahsediyordu bilgileri tek bir kaynaktan mı alıyorsun diye
  yazıyı hazırlarken bahsi geçen insanları araştırsaymışsın daha verimli olurmuş
  neyse yine de eline sağlık

  0|0
  0|0
 • Hz. Mehdi gelene kadar hayır

  1|0
  0|0
 • Valla şu an sırf din için savaşacak iradem yok :D

  0|1
  4|1
 • bu konuda bu akımı durdurmanın tek yolu halifelik ve asrı saadettekli şeriattir bununda tek kaynağı Kur'an ve Risale-i nurdur

  0|0
  0|0
 • bunlarin hepsini sen mi yazdin

  0|0
  0|0
  • Bilgi harmanlaması çünkü bilgi içeriyor ama bana ait cümleler çoğu tabi.. Çoğu kitapta bu ve buna benzr kelimeler geçer çünkü olan olaylar bunlar.

 • Misyonerlikte tek bir dini yayma kullanılır. Hangi misyonerlik faaliyetinde düşman olduğu bir din güçlendirilmiş örnek verebilir misin?
  Örnek olarak söylüyorum bugün Said Nursinin bir mektubu çıksa Hıristiyan olun diye kaç kişi Müslüman olur. Veya Gülen dese ki Hıristiyanlık hak din. Kaç kişi arkasından gider?
  Hıristiyanlara öcü gözüyle bakarsak kaç kişi bu dine ısınır. Efendimiz (sav) o kafirdır diye kimseyle görüşmemiş mi? Ebu Cehilin kapısına onlarca kez gidip neden İslam a davet etmiş?

  Herkes kendi dinini yaymaya çalışıyor. Diyalog olayında zarar görecek taraf emin ol Müslümanlık değil. Dünyadaki gidişat ta bunu gösteriyor.

  Müslümanlığın içi boşaltılıyor ama bunu Said Nursi ve Gülen yapmıyor. Aksine ikisi de imanı kuvvetlendiren onlarca eser yazmışlar. Risaleleri oku Gülenin kitabı var Sonsuz Nur diye onu oku Bu adamlar neler yazmış bir bak sonra konuşalım.

  Yah6di Hıristiyan düşmandır ayrıca. Yahudiler para ile dünyayı kontrol etmek istiyor. Amerikada yaptığı gibi. Zaten bir hadis bu konuda bizi uyarıyor. Bu hadiste Ahirzamanda zengin olmanın hayırlı olacağına atıf yapılır. İmanın ancak parayla korunabileceğinden bahseder. Amerika da İslamın hak din olduğunu bilen üst düzey insanlar var ama ekonomik olarak devlet zarar göreceği için kimse göze alamıyor. İsrailin hesaplarını boşaltması ABD de kriz demek çünkü.

  Yazdığın yazıda katıldığım birkaç nokta var ama çok çelişki de var. Misyonerleri araştır. İzledikleri yol bu şekilde değil.

  0|0
  0|0
 • Videodaki kadını görünce bencen yalan bir haber olarak K saydım

  0|0
  1|0
  • Gizli olmasaydın senin gerçeklerini de görürdük.

  • Hepsini Göster
  • Solcu, işte soruyorum neye göre gereksiz, anlatın bilelim başkalarına yararınız dokunmuş olur.:P

  • Yararım bu benceni okuduktan sonra bitti kül oldu

Kızlar Ne Diyor 3

 • Yakindir bizim ulkemizde talan olacak malesef. Şu siteye bile baktigimizda hristiyanlasma ya da dinsizlesme etkisini görebiliyoruz. Kurtulma şansi var mi bence yok.

  0|0
  0|0
  • Umutsuz olmaya gerek yok ama tabi ki herkesin önce bireysel önlem alıp bilinçlenmesi gerekir. Çözüm var ama çok yüzeysel ya da teorik geliyor..
   Atilla İlhan'ın 'Bir Millet Uyanıyor' kitabı okunmalı, Kurtuluş Savaşı milli müdafa günleri uygulanmaya başlanılmalı.. Ve Banu Avarın youtubeden Fethiye CKD konferansında çözüm anlatılmış...
   https://banuavar.com.tr/ne-yapmali-banu-avar/
   Çözüm.

 • Alın beni Hristiyanların yanına

  0|0
  1|0
 • Tebrik ederim çok güzel bir paylaşım.

  1|0
  0|0
Yükleniyor...