Sadistin Kaleminden

Bu yolu hiç birimiz seçmedik. Şeçildik. Bunun yanında aşağılandık, hor görüldük. neden mi sırf sizin gibi davranmadığımız için.

Farklılıkları kimse kabul etmedi hasta damgası vuruldu. Sanki keyfimizden böyle davranıyorduk.Kim ister ki böyle olmayı var mı sadist olmak için can atan var mı ötekeliştirilmek isteyen.

Sadistin kaleminden

Çocukluğumda başladı aslında, herkesten farklı görüyordum. Mesela bir kedinin herkes ne kadar hoş ve tatlı olabileceğinden bahsederken , ben onun içinde akan kanı ve içinden çıkabilecek şeylerin beni ne kadar heycanlandıracağını biliyordum.

Anltamaya çalıştım aileme önce sinirlendi annem biraz kendi kendine mırıldandı ' deli mi ne bu çocuk '

sahi delimiydim. Akşam oldu babam eve geldi ceketini eski çekyatın üzerine attı. ve hazır olan sofraya oturdu.Annem her zaman ki konulardan bahsediyordu baban beni sorunca aklına gelmiş olmalı ki durumu anlattı.Aslında bakarsanız babam farketmiş olmalıydı küçükken öldürdüğüm kara böceklerin koleksiyonunu yapmıştım. eski sandığın altında saklıydı, benim değerli hazinem..

Babam sinirle sofradan kalktı. adımlarını kapının arkasından duyabiliyordum. odamın kapısını bir hışımla açtı , gözlerinden sanki ateş fışkırıyordu, öyle bir tokat vurdu ki son gördüğüm o alev şaçan kızıl gözler.

Gözümü açtığımda yerdeydim ağzım garip bir tat vardı. vurmanın şiddeti ile ağzım kanamıştı tadının bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim, çok güzeldi...

Önce babama çok kızdıysamda bu küçük hediye için ona teşekkür etmeliydim. Çok leziz sadece kanımı içerek doyabilrdim.Aklıma geldide başkaların kanıda bu kadar lezzetlimiydi ? Bunu öğrenmeliydim derken pat pat ayak sesleri ile odaya 3-4 saat önce gözleri alev şaçan adam gitmiş yerine yüzü biraz asık,biraz üzgün biri gelmişti. O melek adam şu sözleri söyledi.

Oğlum caım oğlum kimsenin sana deli demesine izin veremem, biliyorum ki sen akıllı bir çocuksun. En önemlisi benim oğlumsun. bu duygularını bastır benim için annen için..

Uzun yıllar ardından herkes normal olduğum kanaatine varmıştı. Ama ben gizli gizli bu duygularımı adeta doyuruyodum.Aranızda çok çile çektim. Lise hayatımda çıktığım kızların hepsiyle normal gibi görülmek için takıldım.Hayatımda en sevdiğim gün kurban bayramı sanki benim için gibi gizlemeye gerek yok parçala parçala parçala..

İçimde Ağlayan bir çoçuğu görmek isteyen biri vardı , Acı çeken insanlar ne kadar mutlu oluyorum içten içe

Evet sizden çok farklıyım ama benim sizin gibi olmaya ihtiyacım yok. Ben böyleyim.

şu an 22 yaşındayım ve hala aranızda sizi taklit ediyorum.

Eğer bugün aranızda sizin gibi yaşıyorsan babam sayesinde. Gerçekten bazen onu özlüyorum..

Sadist adamdan mısralar 1. bölüm


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • sırf senin gibiler sevinmesin diye üzüldüğümü belli etmiyorum

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • teşekkürler emeğine sağlık. imla kurallarına dikkat etmelisiniz.

    0|0
    0|0
Yükleniyor...