En Güzel Film Müzikleri

1- Titanik

İlk olarak benim sayısız izleyipte daha bıkmadan izleyebileceğim, her izlediğimde tekrar tekrar hayran kaldığım film Titanik'ten başlıyorum. Bir filmin oyuncuları olsun konusu olsun bu kadarmı güzel olur. Filmi kadar film müziğide muazzam, izlemeyenlere aşk olsun.

En Güzel Film Müzikleri

2- Leon

Bu da çok severek izlediğim akıcı ve güzel bir filmdi. Hani bazı filmler olur bitince ekrana boş boş 5-6 saniye bakakalırsın ya öyle birşey oldu bende :D Film biter bitmez youtube'da müziğini aramaya koyuldum. Bulur bulmaz telefonumada indirdim :D Dinleyin, müzik kulağınız varsa eğer beğeneceğinizi düşünüyorum.

3- Cesaretin var mı aşka?

Bu filmdeki tam aradığım aşk. Cıvık cıvık canım cicimler ne ya :D Mutlaka izlemenizi öneririm. Bu müzik biraz geç başlıyor 00:27 saniyesine sarıp dinleyebilirsiniz :)

4- Hayalet

Filmin konusu da, film müziği de tek kelimeyle müthiş. Mutlaka izlemelisiniz diyorum.

5- Amelie

Konusu felan tuhaf ama akıcı ve güzel bir filmdi. Daha çok müziği hoşuma gitti. Piyano ile daha bir güzel, hoş olmuş :)

6- Grinin elli tonu

Eveet gelelim fasülyenin faydalarına :D Bunun kitabını 2 günde bitirip filmine benim gibi anlam veremeyenler olarak toplanıp bir çay içelim :D Filmde baya emek harcanmış masraf yapılmış fakat yine beklenen gibi olmadı.

Gerçi çoğu filmlerde kitaptakini atlıyor detaylara girmiyor. Kitap gibisi yok derim ben.. Youtubeda 2 müziğini bulmuştum ikisinide dinledim ve ikisinide çok beğendim. Buyurun...

Sia

Beyonce

Benden bu kadar. İyi dinlemeler :)


1|0
15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...