Yetişkin Bir Abazanus'u Tanıyalım

Öncelikle abaza ne demektir öğrenelim. Halk arasında uzun süre kadınsız kalan ya da kadın düşkünü birine Abaza denilmektedir argo bir terimdir. Bir başka tanımı ise cinsel hormonlarına yenik düşmüş ve aklıyla cinsel organın yer değiştirmesi sonucu ortaya çıkmış bir kişiliktir.

Yetişkin bir Abazanus'u tanıyalım

Şimdi de türümüze ait tipik bir abaza örneğinin nasıl giyindigi ve davranışları hakkında bize yol göstermesi için iki tane örnekle onları size tanıtmaya başlayalım.

Bu türe Türkiye'nin her yerinde ve her zaman rastlamanız mümkündür. Ancak özellikle tatil yerlerinde yoğunlaşmış ve doğal yaşamlarını buralarda geçirmeyi çok severler

Hormonal Evresini geçirmekte olan 15-25 yaşındaki insanlarda görülen bu kişilik tipi genellikle gruplar halinde yaşar ve birlikteyken gayet de mutludurlar :)

Abazalar algıda seçicidirler. Sadece cinsel organlara odaklanmışlardır tabiki bu seçiciliklerinde insan veya hayvan ayrımı yapmazlar onlara göre hepsi aynı kapıya çıkmaktadır

Bir başka özellikleri ise toplu ulaşım araçlarını ve kalabalık ortamları çok sevmeleridir. Çünkü bu alanlarda halk arasında "fortlama" olarak bilinen eylemlerini rahatça sergileyebilmektedirler.

Bu türden kurtulmanın çaresi henüz bulunmamaktadır. Her ne kadar insanlık sorunu teşkil etse de Abaza türü yok edilememekte ve her geçen gün sayıları artmaktadır.

Sizlere yetişkin bir Abazanusun yaşamını kısaca anlatmaya çalıştım. Umarım başarılı olabilmişimdir. :)


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Güzel bir paylaşım olmuş, eline sağlık...

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...