Hayatımızın Değerli İnsanları 'Dostlarımız'

Sevgili @KizlarSoruyor üyeleri öncelikle hepinize selam olsun.Bu Bencemde dedim ki kendi kendime hep aşk,evlilik,kız-erkek meseleleri ele alıyorum dilim döndüğünde sizlerle paylaşıyorum.Bu da varsın Değerli Dostlarımıza gelsin.

Şöyle başlayalım dost kime denir bunu bir bulalım.Dost; güvenilir insan,gönüldaş,yakın arkadaş hepimiz biliriz değil mi bunu pek tabii biliriz.

Hayatımızın Değerli İnsanları 'Dostlarımız'

Dost denilince insanın bir göğsü kabarır çünkü sırtını yaslayacağı değerli dostları vardır.Hepimizin etrafında dostları vardır.Bazen olur aileden yakın gelir dostlar...

Kardeşinle yeyip içmediğin kadar dostunla yer içersin.

Böylede bir söz vardır.Abim dediğin ablam dediğin kişiyle paylaşamadığını dostunla,arkadaşınla paylaşırsın.Herşeyini paylaşırsın acında yanındadır,düğününde karşında misket oynayandır.

Varsa böyle dostlarınız Paladin kardeşiniz der ki; sımsıkı sarılın onlara bırakmayın hiç.

Birde şöyle bir açı var değerli arkadaşlar,dost dediğiniz kişi size açık yüreklilikle der ki;' ben sana iyi gelmiyorum.Zararım dokunmaz ama faydamda olmaz yanında olmak isterim ama engel vardır hep.' Bunu söyleyebilen esas dosttur işte sevdiği arkadaşına zarar vermekten korkar 'o' hep gözünde değerlidir fakat uzak olmak her zaman iyidir.

Ben bu bencemi yazarken epeyce doldum arkadaşlar ve böyle birşey yazmak istedim.İnşallah beğenirsiniz yanınızda yakınınızda olan dostlarınıza sahip çıkın fakat gitmek isteyene de dur demeyin o dostunuz size zarar vermeyecektir.

Menfaatleri bitene kadar değil,yürekleri yetene kadar sizin yanınızda olsunlar...

Belki kırdım,belki döktüm ama insanlıktan taviz vermedim.

Bu yazımıda @İndieRock isimli değerli dostum için kaleme alıyorum.Kendisini de teşekkürü borç bilirim.

#Paladin


0|0
31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Dost kime denir biliyormusun? ; Açken ''Al kardeşim sende şundan tad'' Bir cenazen olduğu zaman '' Senin acını hisseden ve o tabutu kaldırmana yardımcı olan'' , ''Mutsuz olduğunda kaçmayan '' , SAHİ DOST KİME DENİR? Dost acıyı ve mutluluğu aynı anda hissedebilene denir kardeşim. ARKAdaş terimine uyanlar değil ARKADAN iş yapanlara değil :) Emeğine sağlık.

  1|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 2

 • Eline sağlık :)

  0|0
  0|0
 • Ne yalan söyleyeyim gözüm doldu.
  Anlam yükleyerek okudum.
  Emeğine sağlık..

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;