Aile Mağdurları Buraya! Gelecek Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

Kurduğu ailesine karşı son derece sadık olur

Aile Mağdurları Buraya! Gelecek Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

Kendi anne babasının hatalarını gören bireyler gelecek yaşantılarında çocuklarının aynı tür olayları yaşamaması adına son derece dikkatli davranırlar. Hatta çoğu zaman çocukları yanlış bir davranışta bulunduğu zaman kızmaktan dahi kaçınırlar ve kendi kaderlerinin çocuklarına benzememesi adına uğraşırlar. İşte bu yüzden kendi çocuklarına karşı asla ve asla kendi anne babalarının davrandıkları gibi davranmazlar. Hatta dediğim üzere hatalarını bile sırf bu sebepten örterler.

Mutluluk artık sizin için daha kıymetli bir hazine

Aile Mağdurları Buraya! Gelecek Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

Geçmişinde ailesinden çok fazla ilgi/alaka görmemiş olan bireyler mutluluğun daha kıymetli bir hazine olduğunu bilerek davranır ve pozitif düşünmeye daha çok yakın olurlar. Kolay kolay üzülmezler ve olaylar karşısında her zaman soğukkanlı davranarak çevrelerindeki insanları şaşırtırlar. Mutlu olmak artık bir amaç olmaktan çıkar, her şey için bir araç olmaya başlar. İşte tam bu zamanlarda kişi mutlak mutluluğu yakalayabilir.

Eşlerine de dört elle sarılırlar

Aile Mağdurları Buraya! Gelecek Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

Aile bağlarını koparmamak adına belki de bir çok şeyi göz önüne alarak eşlerinden ayrılmak istemez bu bireyler. Çünkü buradaki mağdurların en çok çocuklar olduğunu, geçmişinin onlara benzememesi adına eşlerine dört elle saygı/sevgi çerçevesinde yaklaşırlar. Bu şekil bir yaklaşım da ailenin hep lehine olur. Devamında aile için gereken huzur/saadet ortamı da zaten ancak bu şekilde sağlanır. Bunu sağlayacak olan en önemli insanlar da yine ailesi tarafından psikolojik, fiziksel şiddete mağdur kalmış bireylerdir.

Geçmişi kapatma vakti...

Aile Mağdurları Buraya! Gelecek Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?

Artık yeni bir hayatın başlangıcının atıldığını fark eden ailesi tarafından mağdur edilmiş bireyler, geçmişi telafi etmek yerine direk kapatırlar. Aileleriyle tekrardan buluşmak/barışmak akıllarından hep geçer. Kim bilir belki tekrardan olacak olanlar olacaktır ama her şeyin daha zamanı vardır. Lakin yeni bir sayfa açmasını bilir bu bireyler. Bu yüzden belki de en büyük erdem artık geçmişin aralanmış kapısından gelen stresi, üzüntüyü gidermek adına kapıyı biraz daha kapatmak yerine tam ve sıkı sıkı kapatmaktır. Ancak bu şekilde kendimizi ailemizin bizi mağdur etmesinden mütevellit arkamıza yapışan kötü anıları/duyguları unutabiliriz ve geçmişimizden silebiliriz, kurtulabiliriz.

Esen kalın :)

Aile Mağdurları Buraya! Gelecek Hayatınızda Sizi Neler Bekliyor?
1
5
Görüşünü yaz
Kapat

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
 • Güzel bir bence olmuş. Aile mağdurları bir kaç fire hariç genelde aynen böyledir. Ama o fireler bazen ailelerinden daha beter aileler oluşturuyor.
 • TayyarRA
  Ya da daha serserimsi bir hayat da yaşayabilirler
  • Qushum

   abi hep kötümser bakıyoruz ama olmuyor :D

  • TayyarRA

   Yahu iyi pencereden sen bakmışsın, müthiş bir yazı ile emeğine sağlık. Ben de diğer taraftan bakıyorum. Hayat sonuçta ne getireceği sana bana asla belli değil 😊😊

  • Qushum

   Doğru :)

 • semxsem
  Eline sağlık derim katılırım
 • MrMyopıc
  Geçmişi kapatma vaktii :)
 • kalemsizfilozof
  Geleceklerinin iyi olmayacağını biliyorum
 • Gizli Üye
  Çok güzel bir Bence olmuş, çok begendim. Emeğine sağlık.
YÜKLENİYOR...