KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

Siteyi çok seven ve fırsat buldukça yazılar yazan, en çok da farklı şeyler yapmak isteyen biri olduğumu bilenler çoktur sanırım. Tam da bu 'fark yaratmak' düşüncesinden yola çıkarak Mart ayında yaptığım ilk sosyal deneyde toplumun bir kesimini temsil eden KizlarSoruyor erkek üyelerine 'Ne kadar yakışıklı olduğunu söyleyen oldu mu?' diye sormuştum. Üstelik bunu özel mesaj kutularına yazarak yapınca ortaya süper cevaplar çıkmıştı. Ortalık fena karışmıştı. Bunu yaparak aslında 'Hiç tanımadığı karşı cinsten güzel bir söz duymak bir Türk erkeğini nasıl etkiler?' sonucuna küçük çapta da olsa ulaşmaktı. Ulaştık mı derseniz? Bence fazlasıyla.

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

Beni eski sevgilisi sanıp 'Büşra sen misin' diyen de oldu, kendini yakışıklı görmediği için 'Muhatap ben değilim' diyen de. 'Kıyamet mi kopuyor. Türkiye'de ilk kez bir kız bana yürüdü' diyen de oldu, 'Yakışıklı bulmanız normal. Zaten ben dünya güzeli, nur yüzlü biriyim' diyen de. Velhasıl kelam aradan geçen 7 ayın sonunda, tam da benim sosyal deney yaptığımı hafızalardan silmişken, çok değerli 9 erkek üyeye öyle bir şey söyledim ki. Annem 'Emin misin?' dedi. Kararlı olduğumu öğrenen biricik annemden helallik alarak çıktığım yolda, gazan mübarek olsun nidalarıyla;

9 erkek üyeye "Senden hoşlanıyorum" dedim

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

Bu kez amaç, toplumun bir kesimini oluşturan erkek üyelerimizin 'Tanımadıkları karşı cins tarafından kendilerine duygu beslenmesi ve bunun dile getirilmesi sonucu verecekleri tepkiler' idi. Malumunuz olduğu üzere sitemizin erkek üyeleri hakkında belli bir ön yargı var ne yazık ki. Ben buna katılmasam da. Her kıza asılan, başka bir şey düşünmeyen ve kaba insanlar genellemesi mevcutken bir genç kız olarak onlara 'Senden hoşlanıyorum' demek her ne kadar sosyal deney olsa da neler doğuracaktı. Biraz da endişeliydim. Üyeleri rastgele seçtim. 3 kriterim vardı.

1-) Fenomen veya editör olmamalıydı.

2-) Adlarını çok duyduğumuz, her yerde gördüğümüz üyeler olmamalıydı

3-) Ve o sırada online olmalıydı.

İşte tüm bu kriterlere sahip 9 KizlarSoruyor erkek üyesine birden bire, hiç beklemediği bir anda bir genç kız "Senden hoşlanıyorum" derse neler olur.

O halde ortaya çıkan süper tepkiler, şaşırtıcı cevaplar ve güldüren dakikalar bir an önce başlasın :)

Çok şaşıran üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

Bu arada belirtmem gerekiyor ki, merhaba ve hal hatır sorduktan hemen sonra sosyal deney cümlemi kullandım. Belirtmek isterim. İlk üyemiz gerçekten çok şaşırdı. İnanamadı. Şaşkınlığını kilometrelerce öteden hissetmek hiç de zor olmadı.

@Beyaz-İtli-Prens

Şu an ne diyeceğimi bilemedim.Hiç böyle bir şey beklemiyordum açıkçası, şaşırdım.

Çok şaşırdım. Normalde fazla kişisel bilgi falan vermem, kendi fotoğrafımı falan da paylaşmam, acaba nasıl hoşlandı diye düşünüyordum.

Adını sitede ilk kez duyduğum bu kibar ve çok şaşkın üyemize teşekkür ediyorum. :)

"Sosyal deney yapıyorsun değil mi? Çakaaal" diyen üye :)

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

@KafkasKartalı_00

Sosyal Deney yapıyorsun değil mi çakaaal. Yoksa kim aşık olur bana. :) Hahah yemezler. Duygularımla oynadın. :)

Ben mi çakal. Aşk olsun. Kuzuyum ben aslında. :)

Profil resmindeki detaydan espri anlayışını kolayca anlayabileceğimiz üyemize çok teşekkürler :)

"Öz güvenine bayıldım" diyen üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

@KRALLLJ

Ne ara hoşlanmaya başladın hem beni nereden gördün. Mutlu oldum biraz da anlam veremedim ben seni ilk defa gördüm sitede. Güzel hissettirdi böyle bir şeyi duyan herkes bunu hisseder. Genelde kızlar direkt böyle bir şey söylemez öz güvenine bayıldım. Ne zaman yayınlanır? Söyle de ona göre takılayım.

Sitemizde çok yeni olan, "Buralarda kalıcı değilim" diyen ve bunu kaç kez söyleyip gidemeyenlerden olacağına inandığım genç üyemize çok teşekkürler :)

"Gururlandım ama senin aklında başka biri var" diyerek günahımı alan üye :)

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

@axish

Gururlandım teşekkür ederim ama aklında başkasının biri olduğunu düşünüyorum.

Severek takip ediyoruz ailecek. :)

Beni önceden beri takip ettiğini söyleyen KScan'a selam olsun.. :)

"Allah'ım ne hata yaptım" diyerek kendini kırmızı ışıkta geçerken trafik polisine yakalanan sürücü gibi hisseden üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

"Sen beni güldürdün. Allah da seni güldürsün." dediğimiz insan türü kendisi. Fenomen ve editör olanları farklı bir seviyeye koyan ve benden kendisine hiç beklemediği bir anda mesaj yazınca korkan üye demek daha doğru olur sanırım.:)

@benimadimmetin

Banlanacak mıyım acaba bu kadar üst levelden mesaj geldiğine göre heyecan yaptım. Ne bileyim dalga filan geçmişimdir gizli sorunla diye düşündüm bir an. Gurusun, Editörsün, Fenomensin resmen buranın valhallasından biriyle konuşuyorum sanırım. Benden hoşlandığını söylüyorsun. İnanması çok zor gelse de teşekkür ediyorum. Çünkü @benimadımmetin ve resmimde ash ve pikachu. Var mı resmen çekicilik kombosu. :) Ne hissettim dersen, ilk önce kesin trolldür dedim. Çünkü çoğunlukla kızlardan gelen mesaj neden böyle dedin öbür tarafta göreceksin filan oluyor..

Bu esprili KScan'a teşekkür etmekle beraber bilmesi gerekiyor ki, Fenomen, Editör olmanın bir üstünlüğü yok. Yine de tiye alarak beni güldürdü. Allah da onu güldürsün. Çünkü onun adı Metin :)

"Ama neden ben" diye sorgulayan üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

Başta da belirttiğim gibi daha az adını duyduğum ya da hiç duymadığım üyeleri seçtim özellikle. Onlardan biri olan bu üyemize özel bir yer açmam gerekecek. Çünkü o çok kibar bir şekilde sürekli sorgulayan bir üyeydi.

@gardropfuat19

Ne hissedeceğimi bilemiyorum ki şaşkınlık ama güzel bir şey. Şimdi sorabilir miyim neden diye.

Başlayan ve ben açıklama yapsam da "Ama neden ben" diye sorgulamaya devam eden bu kibar üyemize de teşekkürlerimi sunuyorum. :)

"Hayırlısı reyiz ne diyeyim" diyerek söze başlayıp hem güldüren, şaşırtan üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

@Bkzgeek

Hayırlısı reyiz ne diyeyim. Yaa yanlış anlama ama koskoca bir kızsın ve bu durum çok saçma ileride çok zarar görürsün ablacım. Boşver aşkı meşki hayat kısa.

Aynı yaşta olmamıza rağmen cümlelerin içinde 'Ablacım' diyerek aslında tanımadığı hanımlara saygıdan böyle dediğini belirten arkadaş. Sitenin yeni yıldızısın kanaatimce. Hep buralarda ol. Hürmetler. :)

"Kız arkadaşım olmasa sohbet edebilirdik" diyen dürüst üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

@KoşanFanta

Onur duyarım, öyle ya da böyle bir nedenden fark edilmek güzeldir. Tam neden böyle bir mesaj attın anlamadım ama güzel birkaç şey gördün ve fikirleri beğendin sanırım.

Diğer bir ihtimal gerçekten hoşlandım demek istemiş olman, pek ihtimal vermiyorum ama ona karşılığım da güzel bir kız arkadaşım olmasa bu anlamda da sohbet edebilirdik.

Teşekkür ederim, sen de cici bir hanımefendiye benziyorsun.

Ne kadar dürüst bir yaklaşım, öyle değil mi? :) Mutluluklar seninle olsun. Çok teşekkürler sana da. :)

Çok fazla şaşırıp "Şaka mı bu?" diyen üye

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır

@The_Vanir

Çok şaşırdım desem. Burada böyle bir şey ilk kez başıma geliyor. Şaka mı bu?

Dedikten sonra açıklamasını yamak zorundaydım.

Ne hissettin diyorsan şaşırdım ama teşekkür ediyorum.

Sevgi, beğenilmek, ilgi görmek. Hiç şüphesiz herkesin hayır diyemeyeceği şeyler. Bugün burada işte o hayır demenin zor olduğu karşı cinsin duygu dışa vurumunu, müptelası olduğumuz sitede doğal olarak bir kadın olduğum için, erkek üyelerle yaptığım sosyal deney çalışmasıyla bir nebze ölçmeye çalıştım. Endişeliydim. Çünkü bir ön yargı vardı. Ama bir o kadar da güveniyordum. Herkes aynı olmazdı çünkü.

Bugün burada aslında erkeklerin karşı cinsten hoşlanılan, beğenilen biri olduğunu duymanın onları çok şaşırttığını, aynı zamanda çok mutlu ettiğini öğrendik. Ve tabi ki KizlarSoruyor erkek üyelerinin ikinci sosyal deney çalışmam da da sınıfı geçtiğini.

Hepsi saygılı, esprili, ne yapmak istediğimin farkında olduktan sonra hoşgörülü ve son derece nazikti.

Albert Einstein “Ön yargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur..” diyerek tarihe atıfta bulunduğu sözü boşuna dememiş olsa gerek.

Bu arada Einstein demişken şu sözünü de hatırlatmadan geçemedim.

Hayat iki şekilde yaşanır: Ya hiç mucize yokmuş gibi, ya da her şey birer mucizeymiş gibi..

Her günümüzün, her nefesimizin ve her bir sevdiğimizin bizim mucizemiz olduğunun farkında olup, sevgi dışa vurumunu bir birimizden esirgemediğimiz günlerimiz, yıllarımız olsun..

Sevgiyle kalın.. :)

KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır
KizlarSoruyor'da İkinci Kez: Bu Sosyal Deney Ortalığı Karıştırır
91
55
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Erkek Görüşleri

 • recalar

  Bunları gizli sordun değil mi? Çünkü ben bunlara benzer sorulara çok denk geldim ve sosyal deney mi yapıyorsun diye sorduğumda genelde anlamamış numarası yaptılar. Ama açık açık bunları yayımlaman ve aşağılara geldikçe ulan demelerim çoğaldıkça... Neyse gerçekten çok hoş olmuş. Devam yani..

  • Funda_a

   Gizli den kastın ben kendimi gizli üye yapmam ise, Hayır.. Kendim olarak yaptım..👍

  • recalar

   Yo yoo raad ol sen. Ben biliyorum seni ve ben senin ilk bencenede görüş paylaşmıştım. Bazıları senin gibi yapıyor demek istedim.

  • Funda_a

   Tamam o zaman. Sağolasın.. :)

  • Hepsini Göster
 • cengobar

  Baştan sona okudum. Bir emek harcamışsın ama bence başarılı değil. Yeni bir şey öğrenmedim , heyecanlanmadım , değişik bir şey bulamadım. Sıradan olmuş. Bitirdiğimde “vay be” diyebilmeliyim. Bundan sonra ki deneylerinde başarılar. Daha etkileyici ve çarpıcı sonuçlar elde etmeni dilerim.

En İyi Kız Görüşleri

 • kendinceyazabilen

  Buna pek bir sosyal deney denemez çok bilimsel yani yok bence
  Ve hep olumlu iyi olan cevapları yayınlamissin eminim ki çok çirkin dönüşler de almış olmalısın
  Yinede eğlenceli yazmışsın eline sağlık

  • Funda_a

   Yorumun için çok teşekkürler. Ama gerçekten kötü cevap veren olmadı.. Sadece bir üye yayınlanmasını istemedi.. Zaten kötü bir tepkisi olmamıştı..🙏

 • Rossella

  Gulumseyerek okudum hepsini gerçekten. Cok tatlı olmuş . Hiçbirinin terslememesi güzel. Bunun kız versiyonu olsa ne olurdu yanıtlar merak ediyorum 😄

  Ellerine sağlık

  • Funda_a

   Onu da bir erkek üye düşünsün.. Benim yaparsam olmaz..😊👍

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5389
 • SinirliBiber

  Tebessümü veren bir içeri bu. Biz erkeklere bazen üzülüyorum, bazen acıyorum. Ergenlik yıllarımdan gençliğe adım atışlarım, kız peşinde koşarken sürünüşlerim, reddedilişlerim ve reddettiklerim geldi aklıma gece gece. Emeğine sağlık Funda.

 • HandsomeJack

  kız arkadaşım olmasa diyen üye bence KizlarSoruyor ayın erkeği seçilmeli. abi sen ne güzel insansın öyle.

  • Funda_a

   Aynı fikirdeyim..

  • yeterince tanınmışsın yeni deneylerini feyk bir hesapla yaparsan daha şaşırtıcı sonuçlar da çıkabilir.

  • Funda_a

   Bunu hiç düşünmemiştim. Değerlendireceğim. Öneri için çok teşekkürler.. :)

 • Eğlenceliydi.

  Arkadaşların verdikleri tepkiler güzeldi.

 • nomorebets35

  okudum :)
  üsenmedim beğendim güzelde olmus :)
  ama bu bir deney olmuşmu bilmiyorum cunku sen sitedeki fark yaratan üyelerden birisisin ve bu deneyi hatta mumkunse bir dene :) 3 - 4 xper seviyesi bir hesap ile yeniden yapıp cevaplari birde oyle karsilastir :)
  cünkü sana cevap yazmak her ne söylesende kibarlıkla baslar ya da daha bir ozenle secilir cümleler o yuzden bu hileli bir deney :) dogru doneleri vermez ;)

  • Funda_a

   Öncelikle güzel sözlerin ve yapıcı eleştirinin içün çok teşekkür ediyorum. Haklı olabilirsin, ancak bende şöyle düşündüm. Her zaman adlarını gördüğümüz kişiler olmasın istedim. Farklılık istedim. Diğer konu bazı üyeler yani tanınmış üyeler arkadaşım. Onlara Sosyal deney olarak "Senden hoşlanıyorum" desem inanmazlardı. Çünkü beni az çok biliyorlar.. O yüzden olmazdı.. Ama ilerde daha farklı ters köşe bir konu var aklımda. Dediğini yapmayı düşünüyorum..😊 Selam ve saygılarımla..🙌🌷

  • kesinlikle buda keyifli ve güzeldi :)
   ilk defa karşılaşılan bile olsan üsenmeyip profiline bir göz atan bircok fikire sahip olup o cümleleri ve cevaba özen ile baslar :)
   simdiden bolsans kolay gelsin :)

  • Funda_a

   Evet. O dediğinin etkisi çok olmuştur. Ben her zaman kişi ile ona davranışın paralel olduğuna inanırım..🙏

  • Hepsini Göster
 • SnytaxTr

  Hayret doğrusu buranın erkeklerinden asla beklemediğim cevaplar çıkmış 😄😄 Demek ki arka planla hala güzel insanlar varmış. Eğlenceli ve güzel olmuş ellerine sağlık.

 • UnMoved

  Hep söyleim yine söylüyorum..
  İnsanalrin önyargilari kirilmayinca hic birsey olmuyor..
  Herkesi kötüleyenler icin söylüyorum bunu tabi..
  Emeginize saglik deneye katilan ve senin de sordugun soru icin ayrica medeni cesaretini de takdir ettim..

  • Funda_a

   Çok teşekkür ediyorum..🙏

 • Phyllis

  Fundaaaağğ seni seviyorum.
  Sonuna kadar okudum :)
  Mesaj için de beyefendi üyeler seçmişsin sanırım cevaplar hep çok sevimliydi.
  Emeğine sağlık..

  • Funda_a

   Ben de seni seviyorum. Çok teşekkürler.. :)

  • Phyllis

   Rica ederim 💗

 • 1974s

  Emeğine sağlık çok güzel ve eğlenceli bence olmuş 👍👏sıkılmadan, tebessüm ederek okudum 😀metin güldürdü beni ama 😂🤣

 • SP0ILERMAN

  Çok mükemmelsin ya 😂
  Kendimi onların yerine koydum da bian 😂
  Tepkiler normal ya 😂
  Ellerine sağlık kaliteli bir paylaşım ve deney. 😊😊

  • Funda_a

   Çok teşekkürler. Kalite sensin bana göre..🙏👍

  • SP0ILERMAN

   Rica ederim. Bende teşekkür ederim. 🤗
   Benim içinde sensin.. 😊😊

  • 😁😃😃

 • iskoc_hakem

  Sen cok hakliymissin coook, sana bir ozur borcum kaldi, kusura bakma, gozumle gormem gerekiyormus demek ki bazi seyleri.

  • Funda_a

   Çok geç anlamışsın ne yazık ki.🙏

 • bunalımadam

  Aslında burada tabi senin çok ünlü ve etkiletlere sahip olman da sonucu değiştirmiş birazcık ancak yine de genel olarak ben de bütün erkeklerin dediğin şekilde olduğunu düşünmüyorum aslında üzerine gerçekten açık seçim tartışılması gereken bir konu bu

 • _phenomenon_

  Bu deney ortalığı pek karıştırmaz. Asıl ortalığı ne karıştırır biliyor musun? Tanıdığın, bildiğin hatta sohbet ettiğin üyelere özellikle de fenomen ya da başka bir etikete sahip olanlara söylersen bu söz alacağın cevaplar karıştırır. Hem de fena karıştırır, üzülürsün de gördüğün gerçeklere.

 • DüşbaZ__

  Çok güzel olmuş eğlenceli bir bence 😊

  Bunun kızlar için olanı yapılsa daha ilginç Sonuçlar da ortaya çıkabilir Bir dahakine kızlara yaz senden hoşlanıyorum diye 😅 sosyal deneyin dibi olur.

 • KışGüneşim__

  Tebrik ediyorum o salyalarını akıtmadan güzel güzel temiz cevap veren beyleri.

  Demek ki hala umut var insanımızdan. Hepsinin yüreğine seninde eline sağlık..

  Yemin ediyorum ki erkeklerimizle gurur duydum ya.

 • patlicanz

  Diğer sosyal deneyini görmedim linkini atsana göz atmak istiyorum.

  • Funda_a

   Yazının başında kırmızı harflerle olan yere tıkla. Link orası.

 • Komikyazarx

  Vay gözüm yaşardı. Helal olsun sana, sayende şu sitede ilk defa düzgün bir paylaşım görmüş oldum.

  • Funda_a

   Çok teşekkürler.🙏😊🌷

  • Sonuna kadar canı gönülden tebrik hak ediyorsun, rica ederim. Seni takip edeceğim, ama bir kenara yaz bir gün bende fenomen olacağım. ^_^ ;)

 • Ks_Terapistii

  Hhiiiiç bana sorma zaten öyle şeyler funda. Çok kırıldım sana

 • İbrahim__A

  Çok iyi düşünmüşsünüz tebrik ederim gerçekten

  :Dd

  Keyifle okudum ve benim verebileceğim cevapları düşündüm

  :Dd

 • KoşanFanta

  Diğer cevaplara bakarak ne kadar rezil olmuşum görmeye geldim 😂 Benimki cevabımı görse demek sohbet ederdin heaa diye kafama vura vura neler yapardı kim bilir. Neyse ki anonimiz 🤞

 • Abbasov_Abbas

  Harika bir bence olmuş , ellerine sağlık :) , Sitemizde hala dürüst ve ahlaklı erkeklerin olmasına sevindim , zira sitenin 100-de 70-i abaza

 • sertkaya4

  Oltaya gelmemek gerek 😊 Bu sitede uzun yıllardır takılan biri olarak özellikle deney yapmış olmasam da pembe ve mavi üyelerin nasıl tepkiler verdiklerini az çok tahmin ediyorum 😊

 • MaGuSa_LiMaNı

  Emeğine sağlık Funda :) Benim yapacağım etkinliği sen yapmışsın ama güzel olmuş. @@KafkasKartalı_00 kardeşimin tepkiye bayıldım. :)

 • Değişik bir çalışma olmuş. Ben cesaret edip deneyemezdim doğrusu, tebrikler :)

 • I3ijke

  Normalde biz soruda etiketlemeden bile bir üyeden bahsetsek sorumuz kaldırılır. Burda bildiğin ifşa var. İşte sitenin ayrımcı olduğuna bir kanıt.

  • I3ijke

   Hatta o kadar ayrımcısınız ki, bu yorumumu bile kaldırırsınız.

  • I3ijke

   Aynısını kızlara da yapın.

 • Hayatgercek

  Önceki denemeni de okumuştum. Bu da ayrı güzel olmuş. Çok güldüm yine 😂Özellikle dürüstçe kız arkadaşım var diyen üyeyi tebrik etmek gerek. 👍Dürüstlük erdemdir arkadaşlar. Her kişide bulunmaz

 • The_Vanir

  Tesekkurler buradaki her erkek uyenin aynı olmadigini bir nebze olsa anlayabilmerini saglamişsin eline saglik

 • _ΛqresiF_

  Aslında fake bir hesapla yazmış olsaydınız üslupları değişirdi diye düşünüyorum..
  Etiketsiz xper seviyesi düşük bir hesapla yapman daha iyi olurdu..😂😂

 • Be_smart

  Bu deneyi bir kaç kez daha yapmazsan bilimsel olmaz.. her defasında benzer cevaplar alınca genelleme yapabilirsin.. ve Türk erkeklerini değil buradaki erkekleri kapsar

 • _-Selin-_

  Vaay ben senin attığın mesajdan sonra kölen olabilir miyim gibi cevaplar bekliyordum jsjs

 • Çok güzel olmuş... ben olsam diye düşünmeden edemedim muhtemel cevabımı kestirebiliyorum... 😌

  Ellerinize sağlık... :)

 • kralkobrax21

  Demek oluyor ki bütün erkekleri aynı kategoriye sokmamak gerekiyormuş...

 • Zoraki_prenses

  Gülümseyerek okudum çok güzel bir yazı gerçekten En azından önyargıları kırmak için birebir🌺

 • _Cambaz_

  Saçma. Senden beklemezdim böyle şeyler.
  Hadi onu geçtim de ne öğrenmiş olduk bu deneyle?

 • Affedilmeyen

  Rast gele seçimler ve şaşırtan cevaplar:)
  Dürüst olan arkadaşı takdir ettim

 • freedomicimizdee

  Realistsen zaten mücizeye değil kendine güvenirsin. Dünyaya gönül gözü ile bakıyosan herşey mucize :)

 • Kartal022727

  İyi eymiş

 • princeswitch

  Benimadımmetin'de koptum ☺☺ellerinize ve çabanıza sağlık.

 • Devilkid

  Sosyal deney gibi değil de duygularla oynamak olarak görüyorum bunu. 😑

 • eftelya355

  Editör ve fenomen olduğunu görünce çekinmişlerdir bir de bu deneyi yeni açacağın birkaç xperlik bir hesapla yap bak ne cevaplar geliyor :))

 • QueenArs

  Ben şahsen inanmam. Benim için birine bir şey hissetmek o kadar kolay değildir, sahte olduğunu düşünürüm, anlarım dlsldösldl

 • Winnsston

  Gerçekten çok güzel olmuş arkadaşları da ayrı tebrik etmek lazım 😁😁

 • Spartali10

  Güzel paylaşım olmuş tebrik ederim eline sağlık ama bir okadarda rahatsız edici

 • collpegg

  Bu deneyi erkeklerden biri yapsa baya gün görmemiş küfür öğrenebilirdik 😂😂

 • johnyx

  Valla harika olmuş.
  Ama kalbi kırılanlar da olabilirdi.. 😂
  Neyse ki olmamış.

 • Heartbad

  Valla çok eğlenceli olmuş. Eminim çok eglenmissindir😊😊

 • Loolipop

  Bir erkek bir kıza yapsa aynısını sayıp söverdi. Erkekler daha medeni.

 • Tadelleboy

  Ulan resmen duygularıyla oynama. Ama çok güzel bir anı olacak arkadaşlar için

 • franchise51

  Çok güzel bir paylaşımn olmuş bir uzun bir uzun okumadım bile :D

 • scorpion026

  Ben olsam bende inanmam burda yaşadıklarımdan sonra 😊

 • mervessin

  Gerçekten çok emek harcanmış bir konu :) ama ben yokum

Yükleniyor...