Benim Gözümde Namus Kavramı

Namus Kavramı!

Namus iki bacak arasında değildir denmesinin nedeni insanın iç güzelliği nedeni ile denmiştir... Anladığınız tam tersi yani.

Mesela bakire olmayan kız belki de içi temiz iyi kalpli olabilir yüreği temizdir belki bir kere hata yapmıştır...

Mesela Bakire olan İnternette her şeyi yapmış ve ruhu fahişe kıza ne demeli?

Böyle bir durumla karşılaşsanız (erkekler) hangisi daha kötüdür tartışılır...

Veya bakirelik bölgesi başka münasebetlerde bulunmuş kıza ne demeli?

Sırf bakire olmadığı için kocası tarafından dışlanan kızlardan bahsediyorum hata yapmış olabilirler ama hataları o bölgeyle münasebet yaşamaları.

Veya Genelevdeki kızlar sokakta görsek hemen dalga geçeriz ya da iyrenç buluruz peki ya hangisi orada isteyerek çalışıyor ve ya hangisi isteyerek oraya gidip kalıyor? Ruhu Fahişe olanlar mı Asıl ibretliktir yoksa bunlar mı?

İlahi Adalet...

Asıl meseleye değinecek olursak bu yolsuzluğun bir benzeri olarak gördüğüm asıl konuya gelmek istiyorum.

Mesela Mankene hayranlık duyuyorsunuz hatta onu sanalda olsa bile savunuyorsunuz onu gerçekte görseniz kibirden yüzünüze bile bakmayacak biri için bu değer mi ? Hele ki bu mankense . Podyuma Çırılçıplak çıkıp her yerini gösteren ruhu mayhoş kişiler mi asıl kötüdür yoksa yolda gördüğünüz işçiler mi? Kimseyi zorla Manken yapmıyorlar buna göre kim Ruhu Yollu Oluyor bir düşünün derim. Kaldırımda gördüğünüz o zorla çalıştırılan kişiler mi yoksa kendi isteğiyle çıplak pozlar verip para kazanan kişinin mi ruhu mayhoş oluyor? Bence kendi isteğiyle çıplak poz verenler ... :) Bunu Mankenlik diye adlandıranlar bununla gurur duyanlar, erkeklerin hayallerini süslemekten gurur duyanlar güzelliği ile övünenler, ve her türlü giysiyi çekinmeden toplum içide giyenlerdir ...

Benim Gözümde Namus Kavramı

Şimdi diyeceksiniz neden bu yazıyı yazdın sana mı kaldı ? Sanmayın ki ben bakire değilim hatalıyım. Böyle bir yazıyı neden yazdım, insanların önyargılarını kırmak için...Ve birine hakarette bulunmadan önce gerçek anlamını ve ne anlama geldiğini öğrenmenleri için..

Sevgilerle...


0|1
00
  • Bu Bence, görüş paylaşımına kapalı!
Yükleniyor...