Vize işlemlerinden anlayan arkadaşlar bir bakabilir misiniz bana akrabalarım kazık attılar öyle değil mi?

Gizli Üye

Yıllar önce İngiltere ye akrabalarımın yanına gidecektim oraya yerleşmek için gidecektim 5 sene çalıştıktan sonra oturma izni alacaktım akrabalara bunu dediğim de orada iş bulacaksın orada çalışacaksın gibi şeyler söylediler bana ama ben onların kendi şirketlerinde bana yardımcı olacaklarını düşünerek gidecektim neyse ilk de 11 aylık vizeye başvuru yapacaktık 11 aylık vize alıp orada hem dil okuluna gidecektim hem de çalışacaktım bütün evrakları verdik vize işlemlerimizi yapan birisi vardı akrabalarımın arkadaşıymış dediklerine göre o işlemleri yapmaya başladı ilk vize başvurusunda pasaportu boş gönderdiler bize sonra neden kabul olmadığını araştırıyorken vize işlemlerini yapan adama suçu attılar adam meğer sem şöyle bir şey daha eklemiş oraya hem İngilizce dil eğitimi alacak diye belge verilmiş hem de İngilizce dil edebiyatı dersi alacak diye iki tane belge verilmiş ben oysa ki İngilizce dil edebiyatı dersi almayacaktım ben İngilizce dil eğitimi almak için gidiyordum burada bana yapılan haksızlık olayı mı var kasti yanıltıcı beyan mı yapıldı akrabalarım tarafından bana bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi bildiklerini.

Güncellemeler
2 ay
AKRABALARA GÜVENMEYİN.
Güncellemeler
2 ay
GÜNCELLE
Vize işlemlerinden anlayan arkadaşlar bir bakabilir misiniz bana akrabalarım kazık attılar öyle değil mi?
6 Görüş