Ertesi gün 3 tane vizemin olduğu gün bana nasıl bunları yaparlar yurtta?

O gün 2 ay önce tanıştığım bir kez sohbet ettiğim ve sohbet ederken o gün yaşadığım özel bi şeyi de anlattığım sonra bana böyle özel bi şeyi anlattığın için çok teşekkür ederim diyen kız aniden beni müdüre şikayet etmiş Allah bi daha yaşatmasın hayatımın şokunu yaşadım. Uzak durmaya çalıştıkça ahlak dışı şeyler anlattı felan yazmış o açık ben kapalıyım bi de. Öğlen 5te bunu yaşadım o kafayla o kadar kötü bi şey yaşamışken gece 12ye kadar yarınki 3 vizeme çalışmaya çalıştım. Gece 12de odaya geldim normalde geç uyurum ama erken uyurum da sınava çalışayım diye. yurtta o odaya geleli 2 gün olmuştu ve odaya bile gelmiyordum gece 5te geliyordum odaya ders çalışmaktan.3ü birlikte dediler bi şey konuşçaz. Ben de benim rahatsız olduğum bi şey yok uyumak istiyorum yarın 3 tane sınavım var dedim vicdansızca zorla konuştular bizi izliyorsun dediler nasıl? Dedim şok oldum l€z iddiası gibi değil mi ve ben uzağı göremiyorum miyopum kızlar da çirkin hepsi kahve gözlü kahve saçlı hiçbir özellikleri yok

Ertesi gün 3 tane vizemin olduğu gün bana nasıl bunları yaparlar yurtta?