Güvenlik bakımından sorunlu ülkeleri gezmek risk midir sizce? Böyle ülkeleri gezmeye gider misiniz?

Lindström
Mesela Hindistan gibi çok kalabalık riskli ama gezip görülmesi gereken yerler var. Afrika ülkeleri buna dahil, Venezuela gibi ülkeler örnek.
Güvenlik bakımından sorunlu ülkeleri gezmek risk midir sizce? Böyle ülkeleri gezmeye gider misiniz?