Şehir dışına otobüsle gideceğim, arkadaşım ve eşi de arabayla. Onlarla gitmeyi sorsam ayıp olur mu?

Gizli Üye

Arkadaşlar benim bi şehirdışı planım var otobüsle gidicem bayağı uzun sürüyor. Aynı yere eşiyle gidecek bi arkadaşım var. Yakın arkadaşım. Ona onlarla gidip gidemeyeceğimi sorsam ayıp olur mu. Biraz çekiniyorum.

Şehir dışına otobüsle gideceğim, arkadaşım ve eşi de arabayla. Onlarla gitmeyi sorsam ayıp olur mu?