Antalayaya hiç gitmemiş biri olarak gidersem "bir hafta"yı nasıl değerlendireyim?

Gizli Üye
hem tatil hem antalyayı görmek için nasıl bir 1hafta rotası önerirsinz. örneğn ilk nereye gideyim nerelerini göreyim ve sonra nerde, hangi otelde tatil yapaym gibisinden.
Güncellemeler
1 yıl
eeee
Güncellemeler
1 yıl
tabana kuvvet birkaç gün gezip sonra birkaç gün tatil gibi bir şey istyorm
Antalayaya hiç gitmemiş biri olarak gidersem "bir hafta"yı nasıl değerlendireyim?