Bankada çalışan bayanlar giyimi hakkında bir soru ?

bugün ÖSS sınavı için bankaya gittim ve sıra beklerken oradan görev yapan bayanların giyimini görünce içim bir hoş oldu ve gayet güzeldi ve şu dikkatimi çekti bankada çalışan bir bayanın tipi güzeldi yani totosu kalçaları o biçimdi üzerine dar kesim bir gömlek ve dizlerinden bir iki parmak kısa kalem etek giymiş altında ise 10 cm lik bir topuklu vardı ve o kadar hoştu ki bırakın erkekleri kadınların bakışını bile çekmişti sizce o kadınlar rahatsızlık hissetmiyorlar mı yoksa bilerek mi giyiniyorlar

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• klasik bayan giyimi çok şıktır .sana hak veriyorum .kalem etekler düzgün fizikli bir bayanda çok çekici ve güzeldurur .etkilenmemek elde değildir .kendilerine yakıştığını bilirler ve elbette güzel giyinmek isterler .

link

link

link

link

link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Vakıf banka sarar giyim sponsor diye biliyorum ben.

Diğer bankaları bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • her kadin guzel giyinmek ister herhangi bir kurumda calisan bayanlar bakimli olmali tabiki de cok hatlari belli edicek seyler giymemeliler bende karsiyim

0|0
    0|0
  • sponsor varmış baksana, öyle olsa herkes güzel giyinir, ama sen ne kadar dikkat etmişin öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öküzler bakmak zorunda mı ? Sorun öküz olup da bakanda. Başkasında değil.

0|0
    0|0
  • Klasık gıyım her zaman ılgımı cekmıstır. Bılerek gıyınmekten zıyade bankada calısanların bellı bı kurala gore gıyınmesı gerektıgını bu yuzden boyle gıyındıklerını dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • aynen iş kadını kıyafetinde bir kadın çok seksi gözüküyor. kalem etek ve beyaz gömlek... vücudu çok güzel toparlıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;