Bir gün babamın 2 ekmek fazla almasıyla döngü bozuldu.

Bir gün babamın 2 ekmek fazla almasıyla döngü bozuldu. .İlk önce bayatlar yenecek diye diye 7 yıldır taze ekmek yiyemedik. Şaka bir yana da Annem hep ekmek olduğu halde fazla alır; yarının ekmeği de akşam evde hazır olur. Akşam taze ekmeğe de salça olamazsın. Önce eskisi yenilecek. eee yarın da obürü bayatlıyacak. Sizde de bu durum sürekli oluyor mu?

0|0
2116

En İyi Kız Görüşü

• aynı bizim evi anlattın yemin ediyorum cıtır cıtır ekmek yemeyi özledim ya :((( demekki tek bizde durum böyle değilmiş :'))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• Ekmek yapma makinam var istediğim türde ekmeği evde yapıyorum..2.5 saatte hazır..

Hem taze ekmek yemiş oluyoruz hem sağlıklı hem de çeşit çeşit..İlaveten çok da doyurucu..

0|0
    0|1
  • baban pepee mi mk şu iki ekmek alan eve giden

1|1
    0|1
  • Buzluğa atın fazlaysa mk.

1|0
    0|1
  • her allahın günü yaşıyoruz bu durumu.annemle babamın kavga etmesinin birinci nedeni hatta.resmen boşanma sebebi :D ekmek deyip geçmeyin

0|0
    1|0
  • Yok bizde günlük alınır, eğer artma olursa robotta çekilir, köfteye kullanmak üzere dolaba atılır. ^^

0|0
    1|0
  • anan ekmekle kafayi bozmus ):

0|0
    0|0
  • Babam 3 tane ekmek alıyo onlar ne zaman biterse o zaman yeni ekmek asd :D

0|0
    1|0
  • SabAnnem kalan ekmeklerı yumurtalı ekmek yapar,kurutur corbaya katar,köfteye katar falan =)

0|1
    1|0
  • 2 kişiyiz zaten.

Günlük ekmek alıyoruz, hep taze yiyoruz^^

0|0
    1|0
  • ayyyy ben bunaa cok guldumm yaaaaa :D aıleyle yasamaların sıkıntısı bu olsa gerek =)

0|0
    0|0
  • aynısı oluyor hemde. bende arada bütün bayat ekmekleri küçük küçük kesip üzerine salça döküp fırında kızartıp sonrada kaşar rendesi döküyorum. bir anda bitiveriyor bayatlar :) ertesi gün taze ekmek yiyebiiyorum :)

0|0
    0|0
  • bizde de oyledr ama bn inadinA sfraya tazesni getirirm :-D

0|0
    0|0
  • 2 ekmek alırız 2 günde bir.Bazen annem dalar gene ekmek alır bayatlarda köpeklere gider.

0|0
    1|0
  • bizim evde de öyle oluyordu baktık bayat ekmeğin sonu gelmiyor tazeleri yemeye başladık :)

0|0
    1|0
  • genelde :D

0|0
    0|0
  • bunun gibi

link

0|0
    1|2
  • Bizim kendi firinimiz var o yuzden her sabah sicacik taze olur ekmegimiz.

0|0
    0|0
  • Annem bayatları kendisi yer bize tazesi kalır genelde :)

0|0
    0|0
  • Bizim evde de sofraya oturulur "aaa ekmek yok" bir sinir bir tufan.

0|0
    1|0
  • smdi benm annem genelde fazla ekmek alr´...onlarida dondurucuya atar...sonrasnda firnda ísitir...ben yemem genelde...zaten ayri yasyoruz...

kurbanda dedemgille gitmsdk..dedem hergün sabah taze ekmek alr gelr ama onlar yenmezdi..dünki ekmekler isitilr onu yerlerdi...taze cdr ekmekler bana uzakdan bakarlardi...benm icin sorun olmadi cünkü benm icin hep özel simit alnrdi..yada ben alrdm:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• işte bunu önlemek için bilim insanları çalıştı ve buzdolaplarına "buzluk" adı verilen kısmı ekledi. Ekmeği buzluğa koyuyoruz, yenmeden yarım saat önce çıkarıyoruz ekmeğimiz ilk günkü tazeliğinde oluyor.

0|0
    0|0
  • bizde de annem öyle devam eve 7 tane ekmek aldırır ve devamlı bayat ekmek yeriz çok bayatsa atar tost makinasının içine ekmeği ısıtır öyle yeriz

0|0
    0|0
  • bana güvenin okumayın

0|0
    3|3
  • Abicim bayat ekmek yiyorum diye durumdan yakınıyorsun. BENİM ANNEM 2 YILDIR TAŞ KAYNATIYO BANA TAŞ. AÇLIKTAN EVİ YEDİM GEÇEN SENE...

0|0
    0|0
  • Oluyor abi annem buzluga kouyuyor bayatlamasın diye sora mikrodalgayla ısıtıyor :D

0|0
    0|0
  • ohaa aynı evde mi yaşıyoruz :DD

0|0
    0|0
    • :))) ama sürekli aynı durum demi?

• aynen valla kendim alıoyrum bir tane gizli gizli yiyorum yoksa sabah ki ekmeği kakalıyorlar bana :D

• ben pazar günü diyorum valla. bir pazar adam gibi kahvaltı yapıyoruz onda da bayat ekmek yemem

• hallelujah ! yalnız değilim :D

0|0
    0|0
  • Çalıntı mizaha hayır.. :(((

Yaşına bak da utan be Abi :/

0|0
    0|0
  • bayatlar tosta ya da kizartiriz fena olur :))

0|0
    0|0
  • not düşmemişsin dostum (ç)alıntıdır

0|0
    0|0
    • Çalıntı olan ne

• Zaten orayı anlamadın mı şaka bir yana diyorum

• o anlamı cıkarmamısım demek ki atlamısım orayı

• Ya birader çok düşündün mü bu soruyu ya :D

0|0
    0|0
  • öyle bir hale geldim ki ekmek bayat degilse yemiyorum :D

0|1
    0|0
  • Olum nerden buluyon böle lafları :D :D valla doğru ama

0|0
    0|0
  • aynen baba ocagında bizdede bayat yenir ekmek

0|0
    0|0
  • peder manyak fazla ekmek alın diyor. sonra bayatları yeyin diyor ilk bayatları yiyin diyor pe.zevenk

0|0
    0|1
  • aynen dondurucuya koyuyor bıde bayatlamasın dıye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;