"İnsanlar dudaklarınızı değil adımlarını izliyor" Bu söz hakkında ki düşünceleriniz nedir?

mehmet2589
Arkadaşlar bugün çok güzel bir söz okudum ve sizlerle de paylaşmak ve bu söz hakkında ki düşüncelerinizi öğrenmek istedim.

" İnsanlar dudaklarınızı değil adımlarını izliyor " Bu cümleden ne anladığınızı kısaca paylaşırsanız sevinirim.
"İnsanlar dudaklarınızı değil adımlarını izliyor" Bu söz hakkında ki düşünceleriniz nedir?