KALKIN LAN BUGÜN BEŞİKTAŞIN MAÇI VAR!!!

Bugün ki Beşiktaş-Fenerbahçe maçı hakkında ki yorumlarınızı alabilir miyim ne olur ?

Güncellemeler:
Bu sitenin %80 i fenerli galiba ama olsun ben tek siz hepiniz... Alayına Gider... link

Ne Oldu arkadaşlar simdi yorumlarınızı alalım :) zor kurtuldunuz yok hakem yok penaltı yok kırmızı kart diye bahanelerle gelmeyin bence son 20 yılın en iyi derbisiydi...

0|0
1212

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Eğer takım gerçek bir Beşiktaş gibi oynarsa yeneriz diye düşünüyorum,her şey oyunumuza bağlı..Ve bunu diliyorum ,dış etkenler etkili olmasın maçın sonunda ve biz galip ayrılalım BeşiktAşk <3

1|1
    0|0
  • Kalkın lan bugün Fenerbahçemin maçı var!

1|2
    0|1
  • Fenerbahçe yazmalıydı başlıkta

1|1
    0|0
    • hiçde bile biz halkız halkın takımını savunacağız..

• İlk önce dostluk maçı olsun kavgasız gürültüsüz kimse kimseyi incitmesin amaaaa kesinlikle bir Fenerbahçeli olarak maçı biz alırız diye düşünüyorum :)

0|1
    0|0
    • yanlış düşüncelerdesin abla bak aksam bu yorumlara teker teker cevap vermeyi unutmayalım :)

• En çok taraftarı olan bir takımız üstelik güçlüyüz de bunu kazandığımızda birkez daha göreceksin :)

• Çok umutlanma üzülürsün canım sonra.Çünkü her türlü fener alır yani.2-1 diye bir tahminim var.

1|1
    0|1
  • ee ne yapalım beşiktaşın maçı var sa yani :)

0|1
    0|1
    • sen bişe yapma zaten pembe renkli bir takım bul kendine cincon gibi..

• zaten yap diye yalvarsan yapmam

hem cimbom lu değilim fenerliyim renklerinden de memnunum:)

• Berabere bitsin lütfen çok zorlu bir maç olacak tabi 2 tarafta güzel oynarsa Beşiktaş'tan iyi işler bekliyorum dünkü Antalya-Sivas maçında deplasmanda Antalya 3 gol buldu bakalım BJK 'de bunu yapabilecek mi:)

0|0
    0|0
  • içimden beşiktaş alacak diye geçiyor

0|0
    0|0
  • yenecez renksizleri :))

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim fener 3-1 alır ama aynı zamanda çarşı hayranıyım kim kazanırsa sevinirim

0|1
    0|0
  • akşamki tüm sevişmelerimi ipal ettim sırf bu maç için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Akşama karga avı var .

1|2
    1|1
  • fenerbahçe kazanır

1|2
    0|1
  • Bu maçıda alırız biz,siz sıralamayı yapın.

0|0
    0|2
  • bebişim futbol felan boş işler 3F den bir tanesi adamlar milyon dolarları götürecek haketse de etmese de ne o ben takım yenildi diye üzülüp sevinecem ? var mı böyle bir ilişki ? bir hatun var düşün sürekli seni kullanıyor aptal yerine koyuyor tamamen bundan ibaret :)

0|0
    0|0
  • Bugün FENERBAHÇEMİZ 2-0 alır :D

1|1
    0|1
    • yaww he hee :):)

• burdayım biz 8 yediğimizde bile buradaydık ama atkımız boynumuzda takıma bir küfür bile etmedik.

• taraftarlık taslama :D

• digitürke mail attım bjk maçı alırsa decoder alıcam diye!hakemleri uyarsın!

0|0
    0|0
  • son dakka goluyle fenerı yenerız

0|0
    0|0
  • Beraberlik hissediyorum

0|0
    0|1
    • öyle bir şey olmaz heralde biz kovalırz onlar atar beraberlik belki gelir ama amaç beraberlik için değil kazanmak için çıkmak.

• beşiktaşlıyım ama bu oyunla zor alırız biz bu maçı hakkeden kazansın allah yardımcımız olsun

0|0
    0|0
  • cocuk musun nesin sen YA

0|0
    0|0
  • puan farkının açılmaması için yenmemiz lazım ama her şeyden önce umarım zevkli güzel centilmence bir derbi izleriz

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;