Firmayı nereye şikayet edebilirim?

sizofrenkarinca
Arkaddaşlar burdan bazı kişiler de bilir. link bir yayıneviyle olan problemim. detayları burdan da görebilirsiniz. Firmayla ilgili şikayet var sitesine şikayet yazmıştım. daha sonra problemim çözüldükten sonra da nasıl çözdüğümü yazdım. Sizde böyle yapın hemen işinizi hallediyorlar diye. firmadan arayıp kaldırmamı istediler. bende kaldırmadım hatta şikayet varada yazdım firma kaldırmamı istiyor ancak insanların mağdur edilmemesi için kaldırmıyorum diye. Bugün patronum çağırdı yanına firma patronumu aramış ve ona şikayet etmişler beni kaldırsın firma hakkında kötü şeyler yazmasın yoksa avukata veririz sonuçta bizden alacağı yok falan filan diye. Firma nasıl bir hakla patronuma şikayet edebilir mesela beni? Üstelik firmanın bana vermiş olduğu sözleşme ile onlardaki asıl nüshaları da farklı. bana verdikten sonra kendi nüshalarına +para tutarları yazmışlar ve 288tl olan borcu kafalarına göre 360tlye çıkartmışlar hiç bir bilgim olmadan. Ben bu firmayı nereye şikayet edebilirim peki? Ve ne şekilde şikayet edebilirim? Sonuçta hiç bir şekilde benim patronuma beni şikayet etme hakları yok firmanın dimi? Soru önemli olduğu için 5* verirseniz sevinirim. daha fazla bilgi gelmesi açısından.
Firmayı nereye şikayet edebilirim?
20 Cevap