Eşimi aldatmak istemiyorum ama dayanamıyorum da...

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar. Ben 2 yıllık evliyim. Eşimle severek evlendik, 6 senelik de geçmişimiz var. Evliliğimiz çok iyi gidiyor. Sorun evliliğim veya eşim değil. Çalıştığım firmada kocasından boşanmış bir kadın var. 24 yaşında ve gerçekten muazzam hoş bir kadın. Firmada çalışan bütün personel kendisine hasta diyebilirim. Konuya gelecek olursak son bir kaç aydır benimle sürekli imalı şekilde konuşuyor. Komik gelecek belki ama bildiğiniz taciz ediyor. Etrafımdaki insanlar benim nasıl biri olduğumu bildiklerinden laf çıkmıyor fakat artık cidden etkilenmeye başladım. Karımı çok seviyorum fakat dayanamıyorum da. Ara sıra işten ayrılmayı düşünüyorum fakat çok iyi bir mevkideyim ve bu mevkiye gelmem uzun zaman aldı. Ne yapacağımı şaşırdım. Bugün artık olayın son noktasına kadar geldik. Ben tuvaletteyken içeri girdi çok önemliymiş gibi daha önce çözülen proje sorunlarından bahsediyormuş gibi yaparak sürtünmeye başladı. Önce kendimi geri çektim fakat dayanamadım fazla. Şimdi de telefonuma mesaj geldi. Yarın evine davet etmiş. Çok özür dilerim ama kudurmuş vaziyetteyim şu an. Yarın bir şeyler olacak ama bilmiyorum. Çok üzgünüm gerçekten. Karımı çok seviyorum. Onu aldatmış olur muyum acaba?
Güncellemeler
+1 yıl
cevaplar için teşekkürler. içinde bulunduğum durumu bilmediğinizden biraz sert yorumlar var. eğer isteseydim aylar öncesinden yapardım bu işi. buraya da fikir almak için yazdım. sorunun saçmalığını biliyorum, formata uydurmak için yazdım. tabii ki aldatmış olacağım. tekrar teşekkür ederim. yarın müdürüme olanları anlatacağım. umarım iftiraya uğramam.
Güncellemeler
+1 yıl
erkeğin halinden erkek anlıyor be. erkek yorumculara teşekkürler. namus bekçiliği yapan kızlar da kendilerine baksınlar biraz.
Güncellemeler
+1 yıl
kızlar siz ciddi misiniz ya? varsayalım kadın bana yarın eve gel dedi. buraya gelip size sorar mıyım lan bunu? gider yarın için don mon alırım kendime. gelelim tuvaetteki sürtünme olaylarına. affeder miyim sizce kızlar? vurur geçerim. neyse. eski bir soruydu. canlandırdım sadece. tepkileriniz çok iyi. hepiniz çok temiz kızlarsınız.
Eşimi aldatmak istemiyorum ama dayanamıyorum da...