Aynaların doğaüstü özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bandirmali1005
Arkadaşlar, ben de dahil olmak üzere hepimiz aynaları süslenmek, bakım ya da makyaj yapmak için yahut elimizi yüzümüzü yıkarken kullanıyoruz. Ancak dün ben bir yazı okudum ve aynaların sanıldığı kadar masum olmadıklarını öğrendim. Geceleri ilerleyen saatlerde aynaya uzun süreli bakmak boyut değiştirmeye ve cinler, periler, şeytanlar gibi bazı doğaüstü varlıkların görünmesine sebep oluyor. Bir de aynalar "gizemli eşyalar" olaran tanımlanıyor ve büyücülükte medyumculukta adı sıkça geçiyor... Sizce aynaların bu gizemi nedir ve neye dayanmaktadır? Geceleri niçin aynaya bakılmaz? Bu konuda beni bilgilendirir misiniz arkadaşlar? Teşekkürler...

(Not: Mantıklı cevaplar istiyorum. Saçma cevap yazacaklar lütfen yazmasın.)
Aynaların doğaüstü özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?